תפרים בתבור


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: תפרים בתבור

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » תפרים בתבור


17/03/2014

תפרים בתבור

שלום, אני שבוע וקצת אחרי לפרוסקופיה לכיס מרה, הסרתי את התפרים והסיכות בעצמי משאר הגוף, אבל בתבור אין ממש גישה לשום דבר. סיכות אני לא רואה שם, ותפרים אם ישנם גם מוסתרים.

רציתי לדעת האם מדובר בתפרים מסיסים באזור הזה ועלי פשוט לעזוב אותו ולתת לו להחלים, או שיש צורך ללכת לקופ”ח לפני שהעור יגדל על המקום.

כרגע התבור המקום היחיד שנותר לו להחלים. אני לא ממש מרוצה מהתפרים שנעשו במקום.
התחברות העור לא חלקה, וחלק מהעור הם תפרו עם כפל עבה בעור שיש לו פצע פתוח גדול בקצה שנוטה להפרשות (לא זיהום). אני לא יודע אם זה אמור להיות כך, או שזה טרי והעור יתחבר בצורה יותר טובה לאחר מכן, אבל העבודה שם כרגע נראית בינונית.

ד"ר שמואל אביטל

בד"כ זה מסתדר. עם זאת כדאי להיוועץ עם הכירורג המנתח לבדוק עם אילו תפרים השתמש המנתח.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: תפרים בתבור

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בדרכי המרה אבנים בכיס המרה ובכליות דרכי מרה אינן מורחבות אולטרסאונד בטן כיס המרה אבנים בוץ בכיס המרה ניתוח כיס המרה דלקת בכיס המרה ובנוסף כריתת מרה ואינסולין ercp תזונה לאחר ניתוח ניתוח להסרת כיס המרה כיס מרה מכווץ חודש לאחר ניתוח לאחר ניתוח להסרת כיס מרה המשך כאב בטן ניתוח כריתת כיס המרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל כאבי גב בלי כיס מרה צינור המרה הסרת כיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) דרכי מרה כאבים בצד ימין בקע מפשעתי אבנים בכיס המרה בהיריון אבן בכיס המרה לחיות בלי כיס מרה כאבי בטן כרוניים אבנים בכיס מרה בהריון אבנים בדרכי מרה החלמה לאחר ניתוח כיס מרה אלכוהול שלשולים פוליפ בכיס המרה ניתוח לכריתת כיס המרה אבנים בכיס המרה סימפטומים ניתוח לכריתת כיס מרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי דלקת בלבלב חשד לאבנים בכיס המרה ניתוח כיס מרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה mri טיפול באבנים בכיס המרה פוליפ או אבן בכיס מרה? נוזל מרה כיס המרה