תפרים בתבור


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: תפרים בתבור

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » תפרים בתבור


17/03/2014

תפרים בתבור

שלום, אני שבוע וקצת אחרי לפרוסקופיה לכיס מרה, הסרתי את התפרים והסיכות בעצמי משאר הגוף, אבל בתבור אין ממש גישה לשום דבר. סיכות אני לא רואה שם, ותפרים אם ישנם גם מוסתרים.

רציתי לדעת האם מדובר בתפרים מסיסים באזור הזה ועלי פשוט לעזוב אותו ולתת לו להחלים, או שיש צורך ללכת לקופ”ח לפני שהעור יגדל על המקום.

כרגע התבור המקום היחיד שנותר לו להחלים. אני לא ממש מרוצה מהתפרים שנעשו במקום.
התחברות העור לא חלקה, וחלק מהעור הם תפרו עם כפל עבה בעור שיש לו פצע פתוח גדול בקצה שנוטה להפרשות (לא זיהום). אני לא יודע אם זה אמור להיות כך, או שזה טרי והעור יתחבר בצורה יותר טובה לאחר מכן, אבל העבודה שם כרגע נראית בינונית.

ד"ר שמואל אביטל

בד"כ זה מסתדר. עם זאת כדאי להיוועץ עם הכירורג המנתח לבדוק עם אילו תפרים השתמש המנתח.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: תפרים בתבור

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס המרה טיפול השתלת כיס מרה פוליפ בכיס מרה פוליפ או אבן בכיס מרה? כאבים בכיס המרה ניתוח להסרת כיס המרה כאבי גב אבנים ניתוח הסרת כיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) התקף כיס מרה כיס המרה כאבים בצד ימין ercp כאבים לאחר כריתת כיס מרה כריתת מרה ואינסולין שלום ד"ר כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה אבנים בכיס המרה סימפטומים לחיות בלי כיס מרה לאחר ניתוח כיס מרה בטן עליונה חזה תחתון אבנים בכיס מרה בהריון דרכי מרה אינן מורחבות בחילות ניתוח אבן בכיס המרה חשד לאבנים בכיס המרה הוצאת כיס המרה כאבים בבטן עליונה דלקת בכיס המרה ניתוח כיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה בקע מפשעתי לאחר כריתת כיס מרה דלקת קלה בלבלב כאבים אחרי ניתוח כיס מרה ספורט ניתוח בכיס המרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב ניתוח כיס המרה אבנים בדרכי מרה אבנים בכיס המרה בהיריון המשך כאב בטן סרטן כיס המרה אחרי כריתת כיס מרה אבנים בכיס המרה פוליפים בכיס מרה אבנים בכיס המרה ניתוח ובנוסף אבנים בכיס המרה מה לאכול