תפרים בתבור


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: תפרים בתבור

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » תפרים בתבור


17/03/2014

תפרים בתבור

שלום, אני שבוע וקצת אחרי לפרוסקופיה לכיס מרה, הסרתי את התפרים והסיכות בעצמי משאר הגוף, אבל בתבור אין ממש גישה לשום דבר. סיכות אני לא רואה שם, ותפרים אם ישנם גם מוסתרים.

רציתי לדעת האם מדובר בתפרים מסיסים באזור הזה ועלי פשוט לעזוב אותו ולתת לו להחלים, או שיש צורך ללכת לקופ”ח לפני שהעור יגדל על המקום.

כרגע התבור המקום היחיד שנותר לו להחלים. אני לא ממש מרוצה מהתפרים שנעשו במקום.
התחברות העור לא חלקה, וחלק מהעור הם תפרו עם כפל עבה בעור שיש לו פצע פתוח גדול בקצה שנוטה להפרשות (לא זיהום). אני לא יודע אם זה אמור להיות כך, או שזה טרי והעור יתחבר בצורה יותר טובה לאחר מכן, אבל העבודה שם כרגע נראית בינונית.

ד"ר שמואל אביטל

בד"כ זה מסתדר. עם זאת כדאי להיוועץ עם הכירורג המנתח לבדוק עם אילו תפרים השתמש המנתח.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: תפרים בתבור

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הוצאת כיס מרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל אבנים בכיס המרה בהיריון המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) ספורט סרטן כיס המרה בכיס מרה דרכי המרה ניתוח להסרת כיס המרה פוליפ בכיס מרה כריתת כיס מרה טיפול באבנים בכיס המרה כיס מרה מכווץ תפקיד כיס המרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב אבני כיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה ד"ר שמואל אביטל תפקידו של כיס המרה בוץ בכיס המרה כאבי גב דלקת בכיס המרה אבנים בכיס המרה ניתוח כאבים אחרי ניתוח כיס מרה הסרת כיס המרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי הוצאת אבנים מכיס המרה אבנים בהריון לחיות בלי כיס מרה לאחר ניתוח כיס המרה.. אבן בכיס המרה כאבי בטן כרוניים בדיקה אבנים בכיס מרה נוזל מרה צינור המרה ניתוח בקע mrsp השתלת כיס מרה ניתוח כיס המרה ניתוח הוצאת כיס מרה דלקת בלבלב כיס מרה וספורט אבנים בדרכי המרה אבנים במרה כאבים בצד ימין ניתוח להוצאת כיס מרה בטן עליונה חזה תחתון אבנים קטנות בכיס מרה כאבים בבטן