תפרים בתבור


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: תפרים בתבור

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » תפרים בתבור


17/03/2014

תפרים בתבור

שלום, אני שבוע וקצת אחרי לפרוסקופיה לכיס מרה, הסרתי את התפרים והסיכות בעצמי משאר הגוף, אבל בתבור אין ממש גישה לשום דבר. סיכות אני לא רואה שם, ותפרים אם ישנם גם מוסתרים.

רציתי לדעת האם מדובר בתפרים מסיסים באזור הזה ועלי פשוט לעזוב אותו ולתת לו להחלים, או שיש צורך ללכת לקופ”ח לפני שהעור יגדל על המקום.

כרגע התבור המקום היחיד שנותר לו להחלים. אני לא ממש מרוצה מהתפרים שנעשו במקום.
התחברות העור לא חלקה, וחלק מהעור הם תפרו עם כפל עבה בעור שיש לו פצע פתוח גדול בקצה שנוטה להפרשות (לא זיהום). אני לא יודע אם זה אמור להיות כך, או שזה טרי והעור יתחבר בצורה יותר טובה לאחר מכן, אבל העבודה שם כרגע נראית בינונית.

ד"ר שמואל אביטל

בד"כ זה מסתדר. עם זאת כדאי להיוועץ עם הכירורג המנתח לבדוק עם אילו תפרים השתמש המנתח.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: תפרים בתבור

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הוצאת כיס המרה לחיות בלי כיס מרה אחרי ניתוח כיס מרה ניתוח כיס מרה החלמה לאחר ניתוח כיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) הסרת כיס מרה בוץ בכיס המרה פוליפ בכיס מרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה כאבי בטן הוצאת כיס מרה כאבים בבטן עליונה תפקידו של כיס המרה תזונה לאחר ניתוח כריתת כיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה ניתוח לכריתת כיס מרה דרכי מרה הסרת כיס המרה נוזל מרה כאבים בצד ימין התקף כיס מרה אבנים בכיס מרה ניתוח לכריתת כיס המרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה כיס מרה מכווץ כיס מרה וספורט כריתת מרה ואינסולין כיס המרה אבנים כיס מרה מכווץ עם אבנים ובנוסף לאחר ניתוח ניתוח להוצאת כיס מרה אבני מרה השתלת כיס מרה כאבים בכיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה אבנים בכיס המרה ניתוח כאבים מתחת לצלעות ימין כריתה של כיס המרה דרכי המרה ניתוח להוצאת כיס המרה אבנים בדרכי מרה שלום ד"ר אבנים בהריון אבנים בכיס מרה בהריון פוליפ או אבן בכיס מרה? תפקיד כיס המרה mrsp