תזונה לאחר ניתוח כיס מרה


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: תזונה לאחר ניתוח כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » תזונה לאחר ניתוח כיס מרה


25/10/2013

תזונה לאחר ניתוח כיס מרה

בן זוגי עבר ניתוח לכריתת כיס המרה לפני כ4 ימים. לאחר התקף עוצמתי במיוחד הוא הגיע לביה”ח ושם גילינו כי הייתה לו דלקת חריפה מאוד בכיס המרה (כדוריות הדם הלבנות שלו הגיעו ל20,000). הוא טופל באנטיביוטיקה כ4 ימים ולאחר מכן נותח. הניתוח עבר בהצלחה וכך גם ההתאוששות ממנו. לעצת הדיאטנית בבית החולים קיבלנו הנחייה להימנע מכל סוג של מזון שומני בחודש הקרוב. אציין כי מעולם לא היו לו בעיות רפואיות שהגבילו אותו בתזונה. האם זה הגיוני להגביל אדם בתזונתו למשך חודש כאשר אין לו עבר רפואי בעייתי והוא לאחר כריתת כיס מרה?

ד"ר שמואל אביטל

כעיקרון אם הניתוח עבר בהצלחה אפשר לחזור לכלכלה רגילה כולל כלכלה שומנית באופן הדרגתי ואין סיבה לחכות חודש.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר
25/05/2013

תזונה לאחר ניתוח כיס מרה

אמא שלי עוברת בקרוב ניתוח להסרת כיס המרה בעקבות אבנים בכיס המרה. היא רוצה לדעת האם יש מאכלים שהיא צריכה להמנע מהם לאחר הניתוח?

ד"ר רפאל אלון

למריה,

לאחר הניתוח אין הגבלה בסוגי המזון (מבחינת כיס המרה). אם יש מחלות אחרות הדורשות דיאטה מסוימת כמו סכרת או יתר שומני הדם יש להתחשב במגבלות הללו.


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: תזונה לאחר ניתוח כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח להוצאת כיס מרה אבנים בכיס מרה בוץ בכיס מרה פוליפים בכיס מרה אבנים בכיס המרה ובכליות אבנים בכיס המרה מה לאכול ניתוח בקע ניתוח לכריתת כיס מרה כיס מרה בהריון כריתת כיס המרה mrsp ניתוח בכיס המרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה כיס מרה וספורט אבנים בכיס המרה החלמה לאחר ניתוח כיס מרה ספורט פוליפ בכיס מרה פוליפ או אבן בכיס מרה? בוץ בכיס המרה שלום ד"ר בטן עליונה חזה תחתון כיס מרה תפקידו של כיס המרה לאחר ניתוח להסרת כיס מרה הסרת כיס המרה אבנים כאבי בטן שלום תזונה אבני כיס מרה כיס מרה מכווץ אחרי כריתת כיס מרה שאלה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) נוזל מרה הוצאת כיס המרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב כריתה של כיס המרה אבנים בכיס המרה טיפול תזונה לאחר ניתוח ניתוח להוצאת כיס המרה לאחר ניתוח כיס מרה אבנים אבנים בדרכי מרה לחיות בלי כיס מרה כאבים בכיס המרה ובנוסף סימפטומים של אבנים בכיס מרה