תופעות לוואי בניתוח כיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: תופעות לוואי בניתוח כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » תופעות לוואי בניתוח כיס מרה


18/10/2012

תופעות לוואי בניתוח כיס מרה

לפני חודש עברתי ניתוח לכריתת כיס מרה. אני סובלת מאז הניתוח מכאב בבטן העליונה, לאחר כמעט כל ארוחה, גם אם היא גדולה וגם אם קטנה.
הכאב נמשך כמה שעות.
זה לא כמו הכאב שהיה לפני הניתוח, עם האבנים, אבל הכאב מציק מאוד, למרות שנסבל.
האם תופעת לוואי לניתוח זו היא נורמלית?

ד"ר רפאל אלון

התופעה שתארת אינה אמורה להיות לאחר ניתוח לכריתת כיס המרה. יש צורך לברר את סיבת הכאב ולטפל בהתאם לאבחנה. ייתכן גם שאין כל קשר לניתוח שעברת.


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: תופעות לוואי בניתוח כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

לאחר כריתת כיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה בטן עליונה חזה תחתון החלמה מניתוח כיס מרה בדיקה שלום החלמה לאחר ניתוח כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה אבנים בכיס המרה טיפול לאחר ניתוח כיס המרה.. סימפטומים של אבנים בכיס מרה כאבים בצד ימין חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב השתלת כיס מרה שלום ד"ר כאבים אחרי ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה ניתוח אבני מרה כיס המרה אבנים בכיס המרה מה לאכול הוצאת אבנים מכיס המרה אבן בכיס מרה הסרת כיס המרה ניתוח כריתת כיס מרה דרכי מרה אינן מורחבות ד"ר שמואל אביטל כיס מרה מכווץ עם אבנים ניתוח בכיס המרה כיס מרה בהריון בוץ בכיס מרה דלקת בכיס המרה אולטרסאונד תפקידו של כיס המרה אבנים בדרכי המרה אבנים בכיס המרה בהיריון ניתוח לכריתת כיס המרה כיס מרה מכווץ אבנים במרה אלכוהול ובנוסף לאחר ניתוח להסרת כיס מרה אבנים בכיס המרה סימפטומים פוליפים בכיס המרה חודש לאחר ניתוח כיס מרה אבנים המשך כאב בטן כריתת כיס מרה אבנים בדרכי מרה ניתוח להוצאת כיס מרה ניתוח לכריתת כיס מרה