תופעות לוואי בניתוח כיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: תופעות לוואי בניתוח כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » תופעות לוואי בניתוח כיס מרה


18/10/2012

תופעות לוואי בניתוח כיס מרה

לפני חודש עברתי ניתוח לכריתת כיס מרה. אני סובלת מאז הניתוח מכאב בבטן העליונה, לאחר כמעט כל ארוחה, גם אם היא גדולה וגם אם קטנה.
הכאב נמשך כמה שעות.
זה לא כמו הכאב שהיה לפני הניתוח, עם האבנים, אבל הכאב מציק מאוד, למרות שנסבל.
האם תופעת לוואי לניתוח זו היא נורמלית?

ד"ר רפאל אלון

התופעה שתארת אינה אמורה להיות לאחר ניתוח לכריתת כיס המרה. יש צורך לברר את סיבת הכאב ולטפל בהתאם לאבחנה. ייתכן גם שאין כל קשר לניתוח שעברת.


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: תופעות לוואי בניתוח כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בלי כיס מרה ניתוח הסרת כיס מרה פוליפים בכיס המרה אחרי ניתוח כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה ספורט תפקידו של כיס המרה אבנים בכיס המרה בהיריון אבנים בהריון אבן בכיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול לאחר ניתוח כיס מרה אבנים ניתוח להוצאת כיס המרה דלקת בכיס מרה הוצאת כיס מרה בקע מפשעתי שלום ד"ר אבנים בכיס המרה סימפטומים ניתוח לכריתת כיס המרה אבני מרה בהריון לאחר ניתוח להסרת כיס מרה אבנים במרה שאלה לאחר ניתוח כיס מרה המשך כאב בטן אבני מרה פוליפ בכיס המרה ניתוח בכיס המרה אולטרסאונד התקף כיס מרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל כאב לאחר ניתוח כריתת מרה ואינסולין לאחר כריתת כיס מרה ובנוסף לאחר ניתוח כיס המרה.. אחרי כריתת כיס מרה אבנים בכיס המרה בהריון אבנים בכיס המרה דרכי מרה אינן מורחבות ניתוח כיס מרה תופעות לוואי תזונה במצב של אבנים בכיס מרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה ניתוח לכריתת כיס מרה תזונה תזונה לאחר ניתוח תפקיד כיס המרה ניתוח כיס מרה