תופעות אחאי הניתוח


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: תופעות אחאי הניתוח

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » תופעות אחאי הניתוח


07/06/2014

תופעות אחאי הניתוח

ד”ר שלום,
לפני כשלוש וחצי שנים עברתי ניתוח להוצאת כיס המרה לאחר שאובחן בזמן ההריון עם בתי הבכורה שיש אבנים בכיס המרה.
מאז הניתוח חזרתי לאכול רגיל אבל אחד לחודש לפחות אני סובלת מכאבי בטן,שלשולים, הקאות ונפיחות בבטן – ממש כמו התקף של האבנים בכיס.האם זה אמור להיות ככה ?
כבר הפסקתי ללכת לרופא מכיוון שכל פעם אובחן “וירוס” חשוב לי לציין במעולם לא סבלתי משלשולים/ הקאות או כאבי בטן לפני הניתוח .
האם יש טיפול שניתן לתת ? זה מאוד משפיעה על החיים שלי .

ד"ר שמואל אביטל

אילו לא תופעות אופיניות למצב של אחרי כריתת כיס מרה. כדאי לבדוק מתי זה מופיע. האם זה מופיע אחרי ארוחות גדולות ושומניות? אם כן, לפחות תיאורטית זה עשוי להיות קשור לכיס המרה שהוסר בשל הקושי בפירוק ראשוני של שומנים.  אם כן כדאי להימנע מארוחות כאילו.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: תופעות אחאי הניתוח

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

לאחר ניתוח להסרת כיס מרה כאבי בטן לחיות בלי כיס מרה ניתוח בכיס המרה פוליפים בכיס מרה אבנים בכיס מרה בהריון דרכי מרה ניתוח כיס המרה אבן בכיס מרה אבן בכיס המרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה טיפול באבנים בכיס המרה פוליפ בכיס המרה אבני כיס מרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה החלמה לאחר ניתוח כיס מרה צינור המרה שלום דלקת קלה בלבלב כריתה של כיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה דימום כאבים ברום הבטן דלקת בכיס המרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) כריתת מרה ואינסולין לאחר כריתת כיס מרה אחרי ניתוח כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה לאחר ניתוח כיס המרה.. כאבים בצד ימין כאבי בטן כרוניים ניתוח להסרת כיס מרה אבנים בכיס המרה ובכליות ניתוח לכריתת כיס המרה בלי כיס מרה ניתוח לכריתת כיס מרה ניתוח כריתת כיס מרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל בקע מפשעתי ניתוח בקע mri שאלה כיס מרה אבנים כריתת כיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה שלום ד"ר פוליפים בכיס המרה תפקידו של כיס המרה