תופעות אחאי הניתוח


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: תופעות אחאי הניתוח

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » תופעות אחאי הניתוח


07/06/2014

תופעות אחאי הניתוח

ד”ר שלום,
לפני כשלוש וחצי שנים עברתי ניתוח להוצאת כיס המרה לאחר שאובחן בזמן ההריון עם בתי הבכורה שיש אבנים בכיס המרה.
מאז הניתוח חזרתי לאכול רגיל אבל אחד לחודש לפחות אני סובלת מכאבי בטן,שלשולים, הקאות ונפיחות בבטן – ממש כמו התקף של האבנים בכיס.האם זה אמור להיות ככה ?
כבר הפסקתי ללכת לרופא מכיוון שכל פעם אובחן “וירוס” חשוב לי לציין במעולם לא סבלתי משלשולים/ הקאות או כאבי בטן לפני הניתוח .
האם יש טיפול שניתן לתת ? זה מאוד משפיעה על החיים שלי .

ד"ר שמואל אביטל

אילו לא תופעות אופיניות למצב של אחרי כריתת כיס מרה. כדאי לבדוק מתי זה מופיע. האם זה מופיע אחרי ארוחות גדולות ושומניות? אם כן, לפחות תיאורטית זה עשוי להיות קשור לכיס המרה שהוסר בשל הקושי בפירוק ראשוני של שומנים.  אם כן כדאי להימנע מארוחות כאילו.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: תופעות אחאי הניתוח

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח כיס מרה תופעות לוואי ניתוח כיס המרה ניתוח להסרת כיס מרה ניתוח להוצאת כיס המרה כאבי גב כריתה של כיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה אבנים בכיס המרה פוליפ בכיס מרה הוצאת כיס המרה mri אולטרסאונד סרטן כיס המרה כאב לאחר ניתוח אבני מרה בהריון השתלת כיס מרה אבנים בדרכי מרה בכיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) פוליפים בכיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה כיס המרה ניתוח ניתוח אבן בכיס המרה לאחר ניתוח כיס מרה כיס המרה אבנים תזונה ניתוח להוצאת כיס מרה טיפול באבנים בכיס המרה פוליפים בכיס מרה ניתוח לכריתת כיס המרה אולטרסאונד בטן אבנים בהריון שלשולים ד"ר שמואל אביטל כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה בדיקה אבני מרה כאבי בטן כרוניים כאבים בצד ימין כיס מרה מכווץ עם אבנים צינור המרה דלקת בכיס מרה כיס המרה אבנים לאחר ניתוח להסרת כיס מרה אחרי כריתת כיס מרה אבנים בכיס המרה בהיריון ניתוח כריתת כיס המרה דרכי מרה כריתת מרה ואינסולין