תופעות אחאי הניתוח


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: תופעות אחאי הניתוח

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » תופעות אחאי הניתוח


07/06/2014

תופעות אחאי הניתוח

ד”ר שלום,
לפני כשלוש וחצי שנים עברתי ניתוח להוצאת כיס המרה לאחר שאובחן בזמן ההריון עם בתי הבכורה שיש אבנים בכיס המרה.
מאז הניתוח חזרתי לאכול רגיל אבל אחד לחודש לפחות אני סובלת מכאבי בטן,שלשולים, הקאות ונפיחות בבטן – ממש כמו התקף של האבנים בכיס.האם זה אמור להיות ככה ?
כבר הפסקתי ללכת לרופא מכיוון שכל פעם אובחן “וירוס” חשוב לי לציין במעולם לא סבלתי משלשולים/ הקאות או כאבי בטן לפני הניתוח .
האם יש טיפול שניתן לתת ? זה מאוד משפיעה על החיים שלי .

ד"ר שמואל אביטל

אילו לא תופעות אופיניות למצב של אחרי כריתת כיס מרה. כדאי לבדוק מתי זה מופיע. האם זה מופיע אחרי ארוחות גדולות ושומניות? אם כן, לפחות תיאורטית זה עשוי להיות קשור לכיס המרה שהוסר בשל הקושי בפירוק ראשוני של שומנים.  אם כן כדאי להימנע מארוחות כאילו.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: תופעות אחאי הניתוח

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

פוליפים בכיס מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה כיס המרה אבנים ניתוח להוצאת כיס המרה דלקת בלבלב ניתוח לכריתת כיס מרה הסרת כיס המרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה בעיה בכיס המרה ניתוח כריתת כיס המרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי כאבים בצד ימין לאחר כריתת כיס מרה בכיס מרה לאחר ניתוח כיס מרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה ד"ר שמואל אביטל בקע מפשעתי הסרת כיס מרה אולטרסאונד בטן ניתוח להוצאת כיס מרה שלשולים אבנים בכיס המרה טיפול אבנים קטנות בכיס מרה ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה ובכליות חשד לאבנים בכיס המרה ניתוח הוצאת כיס מרה אבן בכיס מרה טיפול באבנים בכיס המרה כאבים בבטן בחילות כאבים מתחת לצלעות ימין כאבים בכיס המרה ניתוח בקע mrsp אבני מרה בטן עליונה חזה תחתון כריתת מרה ואינסולין כאב לאחר ניתוח כריתת כיס המרה אבנים בכיס המרה מה לאכול כאבי בטן כרוניים אבנים בדרכי מרה ניתוח להסרת כיס המרה צינור המרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה שלום ד"ר שלום