תופעות אחאי הניתוח


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: תופעות אחאי הניתוח

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » תופעות אחאי הניתוח


07/06/2014

תופעות אחאי הניתוח

ד”ר שלום,
לפני כשלוש וחצי שנים עברתי ניתוח להוצאת כיס המרה לאחר שאובחן בזמן ההריון עם בתי הבכורה שיש אבנים בכיס המרה.
מאז הניתוח חזרתי לאכול רגיל אבל אחד לחודש לפחות אני סובלת מכאבי בטן,שלשולים, הקאות ונפיחות בבטן – ממש כמו התקף של האבנים בכיס.האם זה אמור להיות ככה ?
כבר הפסקתי ללכת לרופא מכיוון שכל פעם אובחן “וירוס” חשוב לי לציין במעולם לא סבלתי משלשולים/ הקאות או כאבי בטן לפני הניתוח .
האם יש טיפול שניתן לתת ? זה מאוד משפיעה על החיים שלי .

ד"ר שמואל אביטל

אילו לא תופעות אופיניות למצב של אחרי כריתת כיס מרה. כדאי לבדוק מתי זה מופיע. האם זה מופיע אחרי ארוחות גדולות ושומניות? אם כן, לפחות תיאורטית זה עשוי להיות קשור לכיס המרה שהוסר בשל הקושי בפירוק ראשוני של שומנים.  אם כן כדאי להימנע מארוחות כאילו.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: תופעות אחאי הניתוח

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

התקף כיס מרה שלום סימפטומים של אבנים בכיס מרה הסרת כיס המרה אבנים בכיס המרה ובכליות ercp ניתוח בקע אבנים קטנות בכיס מרה כאבים בכיס המרה ניתוח להסרת כיס המרה ניתוח לכריתת כיס המרה לאחר ניתוח להסרת כיס מרה אבני כיס מרה המשך כאב בטן סרטן כיס המרה ניתוח כיס המרה אבני מרה בהריון ניתוח כיס מרה דלקת בכיס מרה הסרת כיס מרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה כיס המרה אבנים חשד לאבנים בכיס המרה כיס מרה בהריון אבנים בכיס המרה מה לאכול בוץ בכיס מרה אבנים בכיס המרה טיפול כאבים ברום הבטן אחרי ניתוח כיס מרה ובנוסף mri בקע מפשעתי אבנים בדרכי המרה פוליפ בכיס המרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה ניתוח לכריתת כיס מרה אבנים בכיס מרה כאבי גב אבנים בכיס המרה בהריון כאבים בבטן המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) לאחר ניתוח כיס המרה.. ניתוח אבן בכיס המרה דרכי המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה כיס מרה מכווץ עם אבנים אבנים בהריון אבנים אבן בכיס מרה בהריון בעיה בכיס המרה