שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה


10/06/2013

שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה

תקופה ארוכה סבלתי מכאבי בטן חמורים, נשלחתי לבדיקת אולטרסאונד בטן וחיידק. בממצאים נתגלו אבנים קטנות בכיס מרה ללא דלקת, קבעתי תור לניתוח להסרתן, ואז הגיעו תוצאות נוספות, יש חיידק הליקובקטור פילורי, טיפלתי בחיידק והכאבים פסקו, לעיתים יש לי מיחושים בבטן עליונה, אך אינני יודעת אם יש קשר לאבנים.
האם להסיר את האבנים או להמשיך ולבדוק אם אני סובלת מהן או שכל הסבל נבע מהחיידק?
אודה לתשובה מהירה כי הניתוח מיועד למחר.
תודה מראש על התשובה.

ד"ר רפאל אלון

אור שלום,

אם הטיפול בחיידק שיפר את מצבך והעלים לגמרי או כמעט לגמרי את הכאבים שלך הרי שהם נבעו מהחיידק ולא מהאבנים. במקרה כזה כדאי לבטל או לדחות את הניתוח ולהשלים בירור וטיפול בחיידק. צריך לחזור על מבחן נשיפה לאחר הקורס הטיפולי הראשון ואם החיידק לא "חוסל" לחלוטין כדאי קורס נוסף של טיפול תרופתי.


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בכיס מרה כריתה של כיס המרה לאחר ניתוח כיס מרה בקע מפשעתי ניתוח כיס מרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה שלום תפקיד כיס המרה אבנים בכיס מרה בהריון בטן עליונה חזה תחתון ניתוח כריתת כיס מרה המשך כאב בטן אחרי כריתת כיס מרה כאבים מתחת לצלעות ימין תזונה לאחר ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה צינור המרה mri כאבים ברום הבטן אבנים בכיס המרה ובכליות אבנים בכיס מרה ercp אבנים קטנות בכיס המרה אולטרסאונד בטן כאבי גב הוצאת כיס המרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה לאחר ניתוח להסרת כיס מרה ניתוח להוצאת כיס מרה כאבי בטן חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב כריתת כיס המרה כיס המרה אבנים פוליפ או אבן בכיס מרה? ניתוח כריתת כיס המרה דלקת קלה בלבלב ניתוח להסרת כיס מרה השתלת כיס מרה ניתוח אבן בכיס המרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה שאלה כאבים בצד ימין אבנים בכיס המרה מה לאכול כריתת כיס מרה אבנים בדרכי מרה mrsp בחילות לאחר כריתת כיס מרה