שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה


10/06/2013

שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה

תקופה ארוכה סבלתי מכאבי בטן חמורים, נשלחתי לבדיקת אולטרסאונד בטן וחיידק. בממצאים נתגלו אבנים קטנות בכיס מרה ללא דלקת, קבעתי תור לניתוח להסרתן, ואז הגיעו תוצאות נוספות, יש חיידק הליקובקטור פילורי, טיפלתי בחיידק והכאבים פסקו, לעיתים יש לי מיחושים בבטן עליונה, אך אינני יודעת אם יש קשר לאבנים.
האם להסיר את האבנים או להמשיך ולבדוק אם אני סובלת מהן או שכל הסבל נבע מהחיידק?
אודה לתשובה מהירה כי הניתוח מיועד למחר.
תודה מראש על התשובה.

ד"ר רפאל אלון

אור שלום,

אם הטיפול בחיידק שיפר את מצבך והעלים לגמרי או כמעט לגמרי את הכאבים שלך הרי שהם נבעו מהחיידק ולא מהאבנים. במקרה כזה כדאי לבטל או לדחות את הניתוח ולהשלים בירור וטיפול בחיידק. צריך לחזור על מבחן נשיפה לאחר הקורס הטיפולי הראשון ואם החיידק לא "חוסל" לחלוטין כדאי קורס נוסף של טיפול תרופתי.


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

החלמה מניתוח כיס מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה אבנים בדרכי מרה פוליפ בכיס המרה תפקידו של כיס המרה בקע מפשעתי תזונה במצב של אבנים בכיס מרה אחרי ניתוח כיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) אבני מרה בהריון כיס המרה ניתוח לאחר ניתוח להסרת כיס מרה כיס מרה מכווץ עם אבנים לאחר כריתת כיס מרה כיס מרה אבנים אבנים בכיס המרה ובכליות כיס המרה אבנים אבנים בכיס מרה בטן עליונה חזה תחתון כיס המרה בוץ בכיס המרה ניתוח להוצאת כיס המרה תזונה לאחר ניתוח לאחר ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה סימפטומים כריתת כיס המרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול בחילות דלקת בכיס המרה כאבים מתחת לצלעות ימין דלקת בלבלב ercp חשד לאבנים בכיס המרה אבני כיס מרה אבנים בהריון כיס מרה בהריון אבנים דלקת בכיס מרה אבנים בכיס מרה בהריון לאחר ניתוח שלשולים אבן בכיס המרה אבנים בכיס המרה בהריון ניתוח כיס מרה ניתוח בקע חודש לאחר ניתוח אולטרסאונד כיס מרה מכווץ כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה