שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה


10/06/2013

שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה

תקופה ארוכה סבלתי מכאבי בטן חמורים, נשלחתי לבדיקת אולטרסאונד בטן וחיידק. בממצאים נתגלו אבנים קטנות בכיס מרה ללא דלקת, קבעתי תור לניתוח להסרתן, ואז הגיעו תוצאות נוספות, יש חיידק הליקובקטור פילורי, טיפלתי בחיידק והכאבים פסקו, לעיתים יש לי מיחושים בבטן עליונה, אך אינני יודעת אם יש קשר לאבנים.
האם להסיר את האבנים או להמשיך ולבדוק אם אני סובלת מהן או שכל הסבל נבע מהחיידק?
אודה לתשובה מהירה כי הניתוח מיועד למחר.
תודה מראש על התשובה.

ד"ר רפאל אלון

אור שלום,

אם הטיפול בחיידק שיפר את מצבך והעלים לגמרי או כמעט לגמרי את הכאבים שלך הרי שהם נבעו מהחיידק ולא מהאבנים. במקרה כזה כדאי לבטל או לדחות את הניתוח ולהשלים בירור וטיפול בחיידק. צריך לחזור על מבחן נשיפה לאחר הקורס הטיפולי הראשון ואם החיידק לא "חוסל" לחלוטין כדאי קורס נוסף של טיפול תרופתי.


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס המרה ובכליות אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל ניתוח להוצאת כיס המרה דלקת בכיס מרה לאחר ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה ניתוח דלקת בלבלב צינור המרה דלקת בכיס המרה כיס מרה מכווץ עם אבנים לאחר ניתוח כיס המרה.. ניתוח להוצאת כיס מרה כאב לאחר ניתוח כאבים בצד ימין חשד לאבנים בכיס המרה כריתת כיס המרה אבנים בכיס המרה סימפטומים ניתוח להסרת כיס המרה בטן עליונה חזה תחתון הסרת כיס המרה אבן בכיס המרה בוץ בכיס מרה ניתוח כריתת כיס המרה ניתוח הוצאת כיס מרה אבני כיס מרה בלי כיס מרה כיס המרה אבנים פוליפ או אבן בכיס מרה? ניתוח להסרת כיס מרה ercp ובנוסף שאלה אבנים בכיס המרה בהריון אבנים בכיס מרה בהריון אבנים בהריון כאבים בכיס המרה כאבי גב ניתוח הסרת כיס מרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה דרכי מרה אינן מורחבות ניתוח כיס מרה אבנים קטנות בכיס מרה תפקידו של כיס המרה אבני מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה הוצאת כיס מרה פוליפ בכיס המרה סרטן כיס המרה אבנים בדרכי מרה בכיס מרה