שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה


10/06/2013

שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה

תקופה ארוכה סבלתי מכאבי בטן חמורים, נשלחתי לבדיקת אולטרסאונד בטן וחיידק. בממצאים נתגלו אבנים קטנות בכיס מרה ללא דלקת, קבעתי תור לניתוח להסרתן, ואז הגיעו תוצאות נוספות, יש חיידק הליקובקטור פילורי, טיפלתי בחיידק והכאבים פסקו, לעיתים יש לי מיחושים בבטן עליונה, אך אינני יודעת אם יש קשר לאבנים.
האם להסיר את האבנים או להמשיך ולבדוק אם אני סובלת מהן או שכל הסבל נבע מהחיידק?
אודה לתשובה מהירה כי הניתוח מיועד למחר.
תודה מראש על התשובה.

ד"ר רפאל אלון

אור שלום,

אם הטיפול בחיידק שיפר את מצבך והעלים לגמרי או כמעט לגמרי את הכאבים שלך הרי שהם נבעו מהחיידק ולא מהאבנים. במקרה כזה כדאי לבטל או לדחות את הניתוח ולהשלים בירור וטיפול בחיידק. צריך לחזור על מבחן נשיפה לאחר הקורס הטיפולי הראשון ואם החיידק לא "חוסל" לחלוטין כדאי קורס נוסף של טיפול תרופתי.


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: שילוב של הליקובקטור פילורי ואבנים בכיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

פוליפ בכיס מרה ניתוח בקע כאב לאחר ניתוח כאבים בכיס המרה כאבים מתחת לצלעות ימין כיס מרה וספורט ניתוח להוצאת כיס המרה אבנים קטנות בכיס המרה אולטרסאונד הוצאת אבנים מכיס המרה תזונה כיס מרה מכווץ עם אבנים כאבים בבטן אבן בכיס מרה בוץ בכיס המרה אבנים בהריון שלום ד"ר mri לאחר ניתוח כיס המרה.. כיס מרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב ספורט כאבים בצד ימין בחילות כאבים ברום הבטן ניתוח הוצאת כיס מרה mrsp אבני מרה בהריון כריתה של כיס המרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה כריתת כיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול תזונה לאחר ניתוח כיס מרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה אחרי כריתת כיס מרה אבנים בכיס המרה סימפטומים פוליפים בכיס מרה ercp אבנים בכיס המרה טיפול ניתוח לכריתת כיס המרה אבנים בכיס המרה ניתוח כאבים אחרי ניתוח כיס מרה לאחר ניתוח כיס מרה אבני כיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה בוץ בכיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) נוזל מרה אבנים כאבי בטן כרוניים