צלקות ניתוח כיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: צלקות ניתוח כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » צלקות ניתוח כיס מרה


22/09/2013

צלקות ניתוח כיס מרה

שלום,

אני בת 35 וסובלת מכמה אבנים בכיס המרה, לאחר לידות.
אני עוסקת בפעילות גופנית ומנסה לשמור על חזות אסטתית של הגוף שלי, אך עם זאת אני מרגישה שאני לא מסוגלת יותר להימנע מניתוח כיס המרה, כי הכאבים תוקפים אותי מדי פרק זמן לא משנה מה אני עושה.

האם בניתוח לפרוסקופי לכריתת כיס המרה הצלקות בלתי נראות? אם לא, האם ניתן להשתמש בכל מיני מדבקות וקרמים להעלמת צלקות?
תודה רבה.

ד"ר רון גרינברג

 שלום רב

הצלקות בניתוח כיס מרה הם מאוד קטנות

ישנה צלקת אחת בטבור - שכמעט ואינה ניראית ושתיים עוד שלוש צלקות של 5 ממ.

אם לאחר חתכים את מצטלקת טוב - בצלקות קטנות שאינן ניראות -אזי סביר כי גם בניתוח זה הצלקות יהיו בלתי מורגשות. בכל מקרה בוודאי שניתן להשתמש בתפרים נספגים בתוך העור, ובקרמים ומשחות על מנת לשפר את מראה הצלקות הקטנות עוד יותר.


ד"ר רון גרינברג
רופא בכיר במרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי,


שאלות נוספות בנושא: צלקות ניתוח כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כריתת מרה ואינסולין בטן עליונה חזה תחתון פוליפ בכיס המרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה אבן בכיס מרה תזונה תפקיד כיס המרה ד"ר שמואל אביטל שלום אבנים בכיס המרה בהיריון כיס מרה אבנים קטנות בכיס המרה לחיות בלי כיס מרה אולטרסאונד תזונה אחרי ניתוח כיס מרה כאבים מתחת לצלעות ימין ניתוח לכריתת כיס מרה פוליפים בכיס מרה ניתוח כיס המרה ניתוח הסרת כיס מרה ניתוח להוצאת כיס מרה כריתה של כיס המרה אבנים בכיס המרה סימפטומים בעיה בכיס המרה שאלה דרכי מרה אבן בכיס המרה המשך כאב בטן כאבים בבטן הוצאת כיס המרה ניתוח להסרת כיס המרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב כאב לאחר ניתוח אולטרסאונד בטן אבנים בכיס המרה טיפול אבנים בדרכי המרה תפקידו של כיס המרה כריתת כיס המרה כיס מרה בהריון אבנים בהריון אחרי ניתוח כיס מרה ניתוח כיס מרה הוצאת כיס מרה אחרי כריתת כיס מרה פוליפ בכיס מרה כיס מרה אבנים אבנים בכיס המרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה פוליפ או אבן בכיס מרה? הסרת כיס מרה