צלקות ניתוח כיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: צלקות ניתוח כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » צלקות ניתוח כיס מרה


22/09/2013

צלקות ניתוח כיס מרה

שלום,

אני בת 35 וסובלת מכמה אבנים בכיס המרה, לאחר לידות.
אני עוסקת בפעילות גופנית ומנסה לשמור על חזות אסטתית של הגוף שלי, אך עם זאת אני מרגישה שאני לא מסוגלת יותר להימנע מניתוח כיס המרה, כי הכאבים תוקפים אותי מדי פרק זמן לא משנה מה אני עושה.

האם בניתוח לפרוסקופי לכריתת כיס המרה הצלקות בלתי נראות? אם לא, האם ניתן להשתמש בכל מיני מדבקות וקרמים להעלמת צלקות?
תודה רבה.

ד"ר רון גרינברג

 שלום רב

הצלקות בניתוח כיס מרה הם מאוד קטנות

ישנה צלקת אחת בטבור - שכמעט ואינה ניראית ושתיים עוד שלוש צלקות של 5 ממ.

אם לאחר חתכים את מצטלקת טוב - בצלקות קטנות שאינן ניראות -אזי סביר כי גם בניתוח זה הצלקות יהיו בלתי מורגשות. בכל מקרה בוודאי שניתן להשתמש בתפרים נספגים בתוך העור, ובקרמים ומשחות על מנת לשפר את מראה הצלקות הקטנות עוד יותר.


ד"ר רון גרינברג
רופא בכיר במרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי,


שאלות נוספות בנושא: צלקות ניתוח כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבים בבטן בלי כיס מרה ניתוח כריתת כיס מרה אבן בכיס המרה אבנים בדרכי מרה בטן עליונה חזה תחתון הוצאת כיס המרה ניתוח כיס מרה לאחר ניתוח כיס המרה.. בוץ בכיס מרה פוליפ בכיס המרה אבנים בכיס המרה סימפטומים ניתוח להוצאת כיס המרה אבנים בכיס מרה בהריון ניתוח כריתת כיס המרה כיס המרה אבנים אבנים בכיס המרה בהריון אחרי כריתת כיס מרה לאחר כריתת כיס מרה כאבים ברום הבטן אבנים בכיס המרה ובכליות צינור המרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי אולטרסאונד פוליפים בכיס מרה כאבי בטן כרוניים התקף כיס מרה כאבי בטן כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה כריתת מרה ואינסולין תזונה לאחר ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה טיפול תזונה במצב של אבנים בכיס מרה כאבים בכיס המרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה כיס המרה ניתוח ניתוח הוצאת כיס מרה דרכי מרה אינן מורחבות אבנים בכיס המרה אבנים בהריון לחיות בלי כיס מרה פוליפ או אבן בכיס מרה? שלום בעיה בכיס המרה ניתוח אבן בכיס המרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה בוץ בכיס המרה כריתת כיס מרה ניתוח לכריתת כיס המרה אבנים בכיס מרה