צלקות ניתוח כיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: צלקות ניתוח כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » צלקות ניתוח כיס מרה


22/09/2013

צלקות ניתוח כיס מרה

שלום,

אני בת 35 וסובלת מכמה אבנים בכיס המרה, לאחר לידות.
אני עוסקת בפעילות גופנית ומנסה לשמור על חזות אסטתית של הגוף שלי, אך עם זאת אני מרגישה שאני לא מסוגלת יותר להימנע מניתוח כיס המרה, כי הכאבים תוקפים אותי מדי פרק זמן לא משנה מה אני עושה.

האם בניתוח לפרוסקופי לכריתת כיס המרה הצלקות בלתי נראות? אם לא, האם ניתן להשתמש בכל מיני מדבקות וקרמים להעלמת צלקות?
תודה רבה.

ד"ר רון גרינברג

 שלום רב

הצלקות בניתוח כיס מרה הם מאוד קטנות

ישנה צלקת אחת בטבור - שכמעט ואינה ניראית ושתיים עוד שלוש צלקות של 5 ממ.

אם לאחר חתכים את מצטלקת טוב - בצלקות קטנות שאינן ניראות -אזי סביר כי גם בניתוח זה הצלקות יהיו בלתי מורגשות. בכל מקרה בוודאי שניתן להשתמש בתפרים נספגים בתוך העור, ובקרמים ומשחות על מנת לשפר את מראה הצלקות הקטנות עוד יותר.


ד"ר רון גרינברג
רופא בכיר במרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי,


שאלות נוספות בנושא: צלקות ניתוח כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הוצאת כיס המרה הוצאת כיס מרה לאחר ניתוח לאחר כריתת כיס מרה פוליפים בכיס מרה ניתוח להוצאת כיס מרה אחרי ניתוח כיס מרה טיפול באבנים בכיס המרה בעיה בכיס המרה כיס מרה בהריון תזונה לאחר ניתוח דלקת בלבלב אבנים בכיס המרה סימפטומים כיס המרה חשד לאבנים בכיס המרה כריתת כיס מרה ניתוח כריתת כיס מרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה פוליפ או אבן בכיס מרה? נוזל מרה פוליפים בכיס המרה לאחר ניתוח להסרת כיס מרה אבנים אלכוהול ניתוח לכריתת כיס המרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה בוץ בכיס המרה כאבים בבטן כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה ניתוח לכריתת כיס מרה בלי כיס מרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה החלמה מניתוח כיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה לאחר ניתוח כיס המרה.. ניתוח כיס מרה תופעות לוואי פוליפ בכיס המרה בטן עליונה חזה תחתון ד"ר שמואל אביטל אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל ניתוח כריתת כיס המרה כאבים בצד ימין שלום ד"ר אולטרסאונד בטן כאבי בטן בחילות לאחר ניתוח כיס מרה ניתוח אבן בכיס המרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב