צלקות ניתוח כיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: צלקות ניתוח כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » צלקות ניתוח כיס מרה


22/09/2013

צלקות ניתוח כיס מרה

שלום,

אני בת 35 וסובלת מכמה אבנים בכיס המרה, לאחר לידות.
אני עוסקת בפעילות גופנית ומנסה לשמור על חזות אסטתית של הגוף שלי, אך עם זאת אני מרגישה שאני לא מסוגלת יותר להימנע מניתוח כיס המרה, כי הכאבים תוקפים אותי מדי פרק זמן לא משנה מה אני עושה.

האם בניתוח לפרוסקופי לכריתת כיס המרה הצלקות בלתי נראות? אם לא, האם ניתן להשתמש בכל מיני מדבקות וקרמים להעלמת צלקות?
תודה רבה.

ד"ר רון גרינברג

 שלום רב

הצלקות בניתוח כיס מרה הם מאוד קטנות

ישנה צלקת אחת בטבור - שכמעט ואינה ניראית ושתיים עוד שלוש צלקות של 5 ממ.

אם לאחר חתכים את מצטלקת טוב - בצלקות קטנות שאינן ניראות -אזי סביר כי גם בניתוח זה הצלקות יהיו בלתי מורגשות. בכל מקרה בוודאי שניתן להשתמש בתפרים נספגים בתוך העור, ובקרמים ומשחות על מנת לשפר את מראה הצלקות הקטנות עוד יותר.


ד"ר רון גרינברג
רופא בכיר במרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי,


שאלות נוספות בנושא: צלקות ניתוח כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

חודש לאחר ניתוח תזונה לאחר כריתת כיס מרה כאבי גב כיס המרה אבנים mrsp בלי כיס מרה החלמה לאחר ניתוח כיס מרה המשך כאב בטן כיס המרה כריתת כיס מרה לאחר ניתוח להסרת כיס מרה ד"ר שמואל אביטל אבנים בכיס המרה מה לאכול שלום בכיס מרה אבנים כאבים בכיס המרה אלכוהול אבנים בכיס המרה ניתוח כאבים אחרי ניתוח כיס מרה הוצאת כיס מרה פוליפים בכיס המרה ספורט אבנים בכיס מרה בהריון הוצאת אבנים מכיס המרה אבן בכיס המרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה ניתוח כריתת כיס המרה ניתוח להסרת כיס המרה ניתוח להוצאת כיס מרה פוליפ או אבן בכיס מרה? כיס המרה ניתוח אחרי ניתוח כיס מרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה ניתוח הסרת כיס מרה כאבי בטן שלשולים לחיות בלי כיס מרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב בחילות ניתוח בכיס המרה תפקידו של כיס המרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי דלקת קלה בלבלב אבנים בדרכי מרה שאלה הסרת כיס המרה הוצאת כיס המרה כאבי בטן כרוניים דרכי מרה אינן מורחבות