נמק בכיס המרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: נמק בכיס המרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » נמק בכיס המרה


25/10/2013

נמק בכיס המרה

אני בת 35 לפני לפני כשבועיים וחצי עברתי ניתוח לכריתת כיס המרה עקב אבנים, והבדיקה הפתלוגית הראה שזה היה מאד דלקתי עם נמק, (מעניין שלא חשתי בכאבים יוצאי דופן לפני הניתוח מלבד התקפה אחת קשה חצי שנה לפני הניתוח, שטופל באנטיביוטיקה דרך הווריד באשפוז בית החולים) הכאבים שהיו לי לפני הניתוח היו עמומים ושקטים כולל כאבי גב.
לאחר הניתוח עברתי מספר התקפות קשות של כאבים איומים והרופא אמר שיתכן שזה בגלל אבנים שחדרו למקומות אחרים וצריך לראות (עפ”י בדיקות הדם) אם זה משתפר כי יתכן שזה ייצא לבד. בינתיים הכאבים החזקים כבר עברו, אבל התופעות שהיו לי בתחילת שבוע הם כך: כאבים עמומים, עייפות כל הזמן, שתן כתום כהה, דומה לאדום, גרדת איומה בכל הגוף, הדבר היחיד שהשתפר מכל התופעות האלו זה השתן – הבדיקות דם שעשיתי לפני כמה ימים הראו שהתפקודי הכבד שלי ממש לא תקינים. ובבדיקות שעשיתי היום יש שיפור ניכר אבל זה עדיין לא תקין,
הרופא המנתח אמר שאם זה ימשיך במגמת שיפור זה אז התופעות יחלפו ולא יידרש טיפול נוסף, וזה יסתדר לבד. ואם לא יסתדר עד חודש אז יעשו איזשהו טיפול בגסטרו (צינתור פנימי עם שטיפה שנעשה תוך כדי בדיקה תחת טשטוש – שאינני זוכרת את השם המדוייק).
אני כותבת לך הכל כי אני קצת מודאגת ואני רוצה לדעת מה חוות דעתך על זה, האם יש משהו שעלי לעשות או שאני באמת יכולה להשאיר המצב כך ולהמתין?

ד"ר שמואל אביטל

להערכתי הרופא המטפל שלך צודק ובשלב זה כדאי לחכות אם יש שיפור קליני ושיפור בתפקודי הכבד. עם זאת ניתן בהחלט לשקול גם בדיקה של צינורות המרה עם MRI . זה נקרא MRCP . או בדיקת צינורות אצל גסטרואנטרולוג הנקראת EUS - אולטראסאונד של הצינורות דרך מכשיר המוכנס דרך הפה.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: נמק בכיס המרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס מרה אבנים בכיס המרה בכיס מרה כריתת כיס המרה כיס המרה פוליפ בכיס מרה אבן בכיס המרה אבן בכיס מרה הסרת כיס המרה פוליפ בכיס המרה ניתוח להסרת כיס המרה ניתוח לכריתת כיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה ניתוח כיס המרה דרכי המרה אבנים בכיס המרה בהריון אבנים בכיס המרה סימפטומים דלקת בכיס המרה פוליפים בכיס מרה דלקת בכיס מרה פוליפים בכיס המרה כאבים בכיס המרה כריתה של כיס המרה בוץ בכיס המרה ניתוח כריתת כיס המרה אבנים בדרכי המרה חשד לאבנים בכיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה אבנים בכיס מרה בהריון ניתוח בכיס המרה הוצאת כיס המרה אבנים בכיס המרה טיפול אבנים בכיס המרה ניתוח הוצאת אבנים מכיס המרה תפקיד כיס המרה ניתוח אבן בכיס המרה אבנים קטנות בכיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה אבן בכיס מרה בהריון חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב לאחר ניתוח כיס המרה.. אבנים בכיס המרה מה לאכול אבנים בכיס המרה ובכליות צינור המרה בוץ בכיס מרה כיס המרה אבנים בעיה בכיס המרה תפקידו של כיס המרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל פוליפ או אבן בכיס מרה?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח להסרת כיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה פוליפים בכיס המרה לאחר ניתוח ספורט כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה לאחר כריתת כיס מרה אולטרסאונד בעיה בכיס המרה mri כיס מרה מכווץ אבנים בכיס המרה סימפטומים בוץ בכיס מרה כאב לאחר ניתוח נוזל מרה כיס מרה וספורט חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב ניתוח בכיס המרה ניתוח לכריתת כיס מרה כאבים בבטן עליונה פוליפ או אבן בכיס מרה? ניתוח כיס המרה שאלה אבנים קטנות בכיס המרה כאבים בכיס המרה החלמה לאחר ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל כיס מרה בהריון דרכי מרה אינן מורחבות אבני כיס מרה התקף כיס מרה ניתוח להוצאת כיס מרה ד"ר שמואל אביטל ובנוסף תפקיד כיס המרה ניתוח להסרת כיס מרה כיס המרה ניתוח כריתת כיס מרה אבנים בחילות אבנים בכיס המרה בהריון צינור המרה כיס מרה מכווץ עם אבנים ניתוח לכריתת כיס המרה כאבי בטן כרוניים אבן בכיס מרה הסרת כיס מרה ניתוח כריתת כיס המרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה דלקת בלבלב