מה יש לי ?


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: מה יש לי ?

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » מה יש לי ?


02/09/2014

מה יש לי ?

אני בהריון בשבוע 28 יש לי כאבים רצינים מיתחת לחזה בצד ימין קרוב לקיבה ובאותו מקום אבל גם בגב במיוחד כשאני אוכלת או שותה והרופא אומר שכניראה יש לי אבנים בכיס מרה ביום ראשון הקרוב יש לי בדיקת אולטראסאונד בטן ליבדוק בטוח מה יש , הרופא אמר שהיא אפשר לנתח בהריון מה עושים אם הכאבים האלו ???

ד"ר שמואל אביטל

צריך כמובן לוודא שמדובר באבני מרה. במידה והכאבים בלתי נסבלים ניתן לנתח גם בהריון. עם זאת את לקראת סוף ההריון ואם אפשר כדאי לדחות לאחרי ההריון.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: מה יש לי ?

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבן בכיס המרה פוליפ או אבן בכיס מרה? כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה mrsp הסרת כיס מרה פוליפ בכיס המרה ניתוח להוצאת כיס המרה אבנים בכיס מרה בהריון פוליפים בכיס מרה לאחר כריתת כיס מרה כיס מרה בהריון אבנים בכיס המרה ובכליות דלקת קלה בלבלב דרכי המרה תזונה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) חודש לאחר ניתוח לאחר ניתוח להסרת כיס מרה ספורט תזונה לאחר ניתוח כיס מרה אבנים במרה אבנים קטנות בכיס מרה נוזל מרה ניתוח כריתת כיס המרה אבנים בדרכי המרה פוליפ בכיס מרה אבנים דרכי מרה כריתת כיס מרה ניתוח הוצאת כיס מרה אבן בכיס מרה בהריון השתלת כיס מרה פוליפים בכיס המרה בעיה בכיס המרה אחרי כריתת כיס מרה בלי כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה אבנים קטנות בכיס המרה כאבים בכיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב לחיות בלי כיס מרה לאחר ניתוח כיס המרה.. ניתוח לכריתת כיס המרה הוצאת אבנים מכיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה כיס מרה החלמה מניתוח כיס מרה ניתוח לכריתת כיס מרה בוץ בכיס המרה