מה יש לי ?


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: מה יש לי ?

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » מה יש לי ?


02/09/2014

מה יש לי ?

אני בהריון בשבוע 28 יש לי כאבים רצינים מיתחת לחזה בצד ימין קרוב לקיבה ובאותו מקום אבל גם בגב במיוחד כשאני אוכלת או שותה והרופא אומר שכניראה יש לי אבנים בכיס מרה ביום ראשון הקרוב יש לי בדיקת אולטראסאונד בטן ליבדוק בטוח מה יש , הרופא אמר שהיא אפשר לנתח בהריון מה עושים אם הכאבים האלו ???

ד"ר שמואל אביטל

צריך כמובן לוודא שמדובר באבני מרה. במידה והכאבים בלתי נסבלים ניתן לנתח גם בהריון. עם זאת את לקראת סוף ההריון ואם אפשר כדאי לדחות לאחרי ההריון.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: מה יש לי ?

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כריתה של כיס המרה אבנים בכיס המרה סימפטומים לחיות בלי כיס מרה פוליפ בכיס מרה בלי כיס מרה שאלה אלכוהול ניתוח אבן בכיס המרה לאחר ניתוח כיס מרה כיס מרה מכווץ עם אבנים תפקיד כיס המרה אבנים בדרכי המרה פוליפ בכיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה כיס המרה ניתוח צינור המרה הוצאת כיס המרה ספורט כיס מרה מכווץ אבני מרה נוזל מרה אבנים בכיס מרה בטן עליונה חזה תחתון אבני כיס מרה דרכי מרה אבנים בהריון כאבים מתחת לצלעות ימין התקף כיס מרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה כאבים בכיס המרה ד"ר שמואל אביטל הוצאת אבנים מכיס המרה פוליפ או אבן בכיס מרה? בחילות ניתוח כריתת כיס מרה דלקת בלבלב לאחר ניתוח כיס המרה.. ניתוח הוצאת כיס מרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה אבנים בכיס מרה בהריון ניתוח כיס מרה תופעות לוואי לאחר ניתוח להסרת כיס מרה כריתת כיס המרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה טיפול באבנים בכיס המרה כיס מרה וספורט שלום הוצאת כיס מרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה