מה יש לי ?


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: מה יש לי ?

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » מה יש לי ?


02/09/2014

מה יש לי ?

אני בהריון בשבוע 28 יש לי כאבים רצינים מיתחת לחזה בצד ימין קרוב לקיבה ובאותו מקום אבל גם בגב במיוחד כשאני אוכלת או שותה והרופא אומר שכניראה יש לי אבנים בכיס מרה ביום ראשון הקרוב יש לי בדיקת אולטראסאונד בטן ליבדוק בטוח מה יש , הרופא אמר שהיא אפשר לנתח בהריון מה עושים אם הכאבים האלו ???

ד"ר שמואל אביטל

צריך כמובן לוודא שמדובר באבני מרה. במידה והכאבים בלתי נסבלים ניתן לנתח גם בהריון. עם זאת את לקראת סוף ההריון ואם אפשר כדאי לדחות לאחרי ההריון.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: מה יש לי ?

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כיס המרה ניתוח הסרת כיס המרה החלמה מניתוח כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה אולטרסאונד בטן אלכוהול ניתוח להוצאת כיס המרה בדיקה כריתה של כיס המרה שאלה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב כאבים אחרי ניתוח כיס מרה לחיות בלי כיס מרה כריתת כיס מרה כאבי בטן כרוניים התקף כיס מרה דרכי מרה אינן מורחבות בחילות חשד לאבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה בהיריון ניתוח כריתת כיס מרה תזונה ניתוח בקע ניתוח הסרת כיס מרה כאבים בבטן עליונה ניתוח הוצאת כיס מרה ניתוח להוצאת כיס מרה כיס מרה וספורט כיס המרה אבנים אבן בכיס מרה בהריון תזונה לאחר כריתת כיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) ד"ר שמואל אביטל סרטן כיס המרה אבנים בכיס המרה מה לאכול תזונה לאחר ניתוח לאחר ניתוח להסרת כיס מרה אולטרסאונד אבנים בדרכי מרה תפקידו של כיס המרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה אבנים בכיס המרה בהריון החלמה לאחר ניתוח כיס מרה ניתוח לכריתת כיס מרה דלקת בכיס מרה בכיס מרה הוצאת כיס מרה שלשולים אבנים בכיס מרה דלקת בלבלב