מה יש לי ?


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: מה יש לי ?

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » מה יש לי ?


02/09/2014

מה יש לי ?

אני בהריון בשבוע 28 יש לי כאבים רצינים מיתחת לחזה בצד ימין קרוב לקיבה ובאותו מקום אבל גם בגב במיוחד כשאני אוכלת או שותה והרופא אומר שכניראה יש לי אבנים בכיס מרה ביום ראשון הקרוב יש לי בדיקת אולטראסאונד בטן ליבדוק בטוח מה יש , הרופא אמר שהיא אפשר לנתח בהריון מה עושים אם הכאבים האלו ???

ד"ר שמואל אביטל

צריך כמובן לוודא שמדובר באבני מרה. במידה והכאבים בלתי נסבלים ניתן לנתח גם בהריון. עם זאת את לקראת סוף ההריון ואם אפשר כדאי לדחות לאחרי ההריון.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: מה יש לי ?

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

החלמה לאחר ניתוח כיס מרה שלום ד"ר הוצאת כיס המרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה תפקידו של כיס המרה כיס מרה בהריון בוץ בכיס המרה כאבים מתחת לצלעות ימין שאלה אבנים בכיס המרה בהריון mrsp כיס מרה הסרת כיס המרה כאבי גב החלמה מניתוח כיס מרה כיס המרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי ניתוח להסרת כיס מרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה כריתת מרה ואינסולין כאבים ברום הבטן אחרי ניתוח כיס מרה חשד לאבנים בכיס המרה דלקת בכיס מרה בדיקה ניתוח להסרת כיס המרה כאבים בבטן עליונה נוזל מרה לאחר ניתוח המשך כאב בטן בקע מפשעתי שלום השתלת כיס מרה אבני כיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול דלקת בכיס המרה ניתוח כריתת כיס המרה ניתוח להוצאת כיס מרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה כיס מרה וספורט כיס מרה מכווץ תזונה לאחר ניתוח אבנים קטנות בכיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה ניתוח בקע דרכי מרה אינן מורחבות לאחר ניתוח כיס מרה אבני מרה בהריון ניתוח לכריתת כיס מרה