מה יש לי ?


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: מה יש לי ?

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » מה יש לי ?


02/09/2014

מה יש לי ?

אני בהריון בשבוע 28 יש לי כאבים רצינים מיתחת לחזה בצד ימין קרוב לקיבה ובאותו מקום אבל גם בגב במיוחד כשאני אוכלת או שותה והרופא אומר שכניראה יש לי אבנים בכיס מרה ביום ראשון הקרוב יש לי בדיקת אולטראסאונד בטן ליבדוק בטוח מה יש , הרופא אמר שהיא אפשר לנתח בהריון מה עושים אם הכאבים האלו ???

ד"ר שמואל אביטל

צריך כמובן לוודא שמדובר באבני מרה. במידה והכאבים בלתי נסבלים ניתן לנתח גם בהריון. עם זאת את לקראת סוף ההריון ואם אפשר כדאי לדחות לאחרי ההריון.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: מה יש לי ?

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

לאחר ניתוח הסרת כיס המרה כיס מרה וספורט תזונה לאחר ניתוח ניתוח הסרת כיס מרה השתלת כיס מרה חודש לאחר ניתוח כאבים בבטן לאחר ניתוח כיס המרה.. כיס המרה אבנים התקף כיס מרה אבנים בכיס המרה סימפטומים כאבים בצד ימין ניתוח להוצאת כיס מרה בכיס מרה דלקת בכיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה כריתת מרה ואינסולין תזונה במצב של אבנים בכיס מרה אבנים בכיס המרה בהיריון דלקת בכיס המרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה נוזל מרה כאבי גב כיס מרה מכווץ עם אבנים ניתוח כריתת כיס מרה mrsp תזונה אחרי ניתוח כיס מרה דרכי מרה אבנים בדרכי מרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי ניתוח הוצאת כיס מרה כאבים מתחת לצלעות ימין דלקת קלה בלבלב mri אבן בכיס מרה בהריון ד"ר שמואל אביטל כאבים אחרי ניתוח כיס מרה אולטרסאונד כיס המרה ניתוח אחרי כריתת כיס מרה ניתוח לכריתת כיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה אבנים בכיס המרה ובכליות אבנים בכיס המרה בהריון אבנים בכיס המרה ניתוח הוצאת כיס המרה ניתוח אבן בכיס המרה הסרת כיס מרה כיס מרה