לאחר ניתוח


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: לאחר ניתוח

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » לאחר ניתוח


16/02/2016

לאחר ניתוח

ב 11/11/15 עברתי ניתוח כריתת כיס מרה וששאלתי את הרופא אם יהיה לי רגישות למאכלים מסוימים הוא אמר לי שלא. וכשאני אוכלת ביצה או בורקסים וכדומה אני נתקפת כאבים בבטן רציתי לשאול אם יש קשר לניתוח?

ד"ר שמואל אביטל

בתקופה הראשונה לאחר הניתוח עשויים להיות שלשולים אחרי ארוחות גדולות או שומניות. זה בד"כ חולף תוך פרק זמן מסוים


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר
28/10/2014

לאחר ניתוח

שלום רב!
עברתי ניתוח להסרת כיס מרה לפני ארבעה ימים. בזמן הניתוח התברר שיש לי דלקת באזור וניקו לי את המקום כמו כן הוצאו 11 אבנים גדולות. שאלותיי הן:1. עדיין מאוד כואב לי ויש תנועות שגורמות לי לכאב עז באזור הבטן- האם זה שכיח לאחר ארבעה ימים?
2. בערב בלבד אני מפתחת חום של 38 מעלות אשר נעלם בבוקר- אני לוקחת בערב אופטלגין. האם יתכן ויש לי עדיין דלקת?- אני לא מקבלת אנטיביוטיקה.
3. נאמר לי כי אסור לי להרים דברים או להתכופף- כמה ימים אסור לי לעשות זאת?
תודה מראש על תשובותיכם

ד"ר שמואל אביטל

1. כאבים בהחלט יכולים להמשיך מספר ימים ויותר אחרי הניתוח

2. חום לא צריך להיות ולכן כדאי להיבדק

3. לאחר שבוע / שבועיים ניתן לחזור לפעילות רגילה


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: לאחר ניתוח

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס המרה בהריון החלמה לאחר ניתוח כיס מרה ניתוח לכריתת כיס מרה אבנים בדרכי מרה הוצאת כיס המרה דרכי המרה אבנים בכיס המרה בהיריון המשך כאב בטן כאבי בטן כרוניים פוליפ בכיס המרה ercp בלי כיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה בדיקה mrsp כאבים לאחר כריתת כיס מרה אבנים קטנות בכיס מרה כיס מרה ד"ר שמואל אביטל דלקת בכיס מרה ניתוח כריתת כיס המרה אבנים בכיס המרה סימפטומים דלקת קלה בלבלב חודש לאחר ניתוח המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) בטן עליונה חזה תחתון לחיות בלי כיס מרה mri חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב בקע מפשעתי כיס מרה בהריון פוליפ בכיס מרה אבני מרה ניתוח להסרת כיס המרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי אבני מרה בהריון החלמה מניתוח כיס מרה סרטן כיס המרה לאחר ניתוח ובנוסף פוליפ או אבן בכיס מרה? תזונה במצב של אבנים בכיס מרה דימום תזונה לאחר ניתוח בכיס מרה הסרת כיס מרה אבנים בכיס מרה אבנים בדרכי המרה תפקידו של כיס המרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה