כרומוגרין a גבוה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כרומוגרין a גבוה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כרומוגרין a גבוה


28/11/2014

כרומוגרין a גבוה

שלום,
יש לי אבנים בכליות וכרגע אני עם סטנט
יש לי יתר בלוטת התריס.אני בתהליך של מלא בדיקות,
(פניתי אליך בפורום בתאריך 23.11.14 בשם בדוי תודה על תשובתך)
עשיתי בדיקת כרומוגרין a שהתוצאה היא 146 והנורמה הוא עד 98 רציתי לדעת עם זה סוג של גידול? ובדיקת גסטרין שיצא גם גבוה 1250 שהנורמה הוא עד 115 ממה זה יכול להיגרם?

ד"ר שמואל אביטל

קשה לדעת. השילוב של כרומוגרנין עם גסטרין יכול לעיתים להעיד על גידול מסוג מאוד מסוים. עם זאת ערכים אילו יכולים להיות גבוהים מסיבות אחרות כגון נטילת תרופות המורידות חומצה בקיבה. ממליץ לחזור על הבדיקות ולהיוועץ בהמשך עם אנדוקרינולוג וכירורג.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כרומוגרין a גבוה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבים בצד ימין אחרי כריתת כיס מרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי אבנים בכיס מרה בהריון פוליפים בכיס מרה כריתת כיס המרה אולטרסאונד אבן בכיס מרה בהריון אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל כריתה של כיס המרה שלום אלכוהול כאבים מתחת לצלעות ימין שלום ד"ר הוצאת כיס מרה אבנים בכיס המרה אבנים בדרכי המרה לאחר ניתוח כיס מרה תזונה לאחר ניתוח השתלת כיס מרה כאבים בבטן עליונה ניתוח בקע אבני מרה בהריון חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב פוליפ בכיס המרה הוצאת אבנים מכיס המרה לאחר כריתת כיס מרה ניתוח אבן בכיס המרה פוליפ או אבן בכיס מרה? כיס מרה בהריון אבנים בכיס מרה אבנים בכיס המרה סימפטומים אבן בכיס מרה דרכי המרה אבנים בכיס המרה ניתוח בוץ בכיס המרה אבנים בהריון חשד לאבנים בכיס המרה אבני מרה צינור המרה כיס מרה מכווץ לאחר ניתוח להסרת כיס מרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה בדיקה תזונה לאחר כריתת כיס מרה דלקת בכיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה בוץ בכיס מרה דימום אבנים קטנות בכיס מרה