כרומוגרין a גבוה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כרומוגרין a גבוה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כרומוגרין a גבוה


28/11/2014

כרומוגרין a גבוה

שלום,
יש לי אבנים בכליות וכרגע אני עם סטנט
יש לי יתר בלוטת התריס.אני בתהליך של מלא בדיקות,
(פניתי אליך בפורום בתאריך 23.11.14 בשם בדוי תודה על תשובתך)
עשיתי בדיקת כרומוגרין a שהתוצאה היא 146 והנורמה הוא עד 98 רציתי לדעת עם זה סוג של גידול? ובדיקת גסטרין שיצא גם גבוה 1250 שהנורמה הוא עד 115 ממה זה יכול להיגרם?

ד"ר שמואל אביטל

קשה לדעת. השילוב של כרומוגרנין עם גסטרין יכול לעיתים להעיד על גידול מסוג מאוד מסוים. עם זאת ערכים אילו יכולים להיות גבוהים מסיבות אחרות כגון נטילת תרופות המורידות חומצה בקיבה. ממליץ לחזור על הבדיקות ולהיוועץ בהמשך עם אנדוקרינולוג וכירורג.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כרומוגרין a גבוה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

חשד לאבנים בכיס המרה ניתוח כיס מרה פוליפים בכיס מרה אבנים בכיס המרה ניתוח לחיות בלי כיס מרה אבנים בהריון ercp המשך כאב בטן תזונה לאחר כריתת כיס מרה כריתת כיס מרה כאבים מתחת לצלעות ימין פוליפ בכיס המרה לאחר ניתוח כיס מרה אבנים ניתוח כריתת כיס המרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה בטן עליונה חזה תחתון אבנים בדרכי מרה אבנים בכיס המרה טיפול נוזל מרה ניתוח לכריתת כיס המרה אבנים בכיס המרה סימפטומים דלקת קלה בלבלב ובנוסף אבני מרה דלקת בכיס מרה כיס מרה וספורט אבן בכיס מרה בהריון ניתוח בכיס המרה ניתוח להסרת כיס מרה הוצאת כיס מרה אבני כיס מרה החלמה מניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול ספורט בכיס מרה אבנים בכיס מרה בהריון ניתוח כיס המרה תפקידו של כיס המרה פוליפ או אבן בכיס מרה? אבן בכיס מרה כאבים בצד ימין כאבי בטן כאבים לאחר כריתת כיס מרה לאחר כריתת כיס מרה דימום ניתוח כריתת כיס מרה אבנים בכיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) כיס מרה