כרומוגרין a גבוה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כרומוגרין a גבוה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כרומוגרין a גבוה


28/11/2014

כרומוגרין a גבוה

שלום,
יש לי אבנים בכליות וכרגע אני עם סטנט
יש לי יתר בלוטת התריס.אני בתהליך של מלא בדיקות,
(פניתי אליך בפורום בתאריך 23.11.14 בשם בדוי תודה על תשובתך)
עשיתי בדיקת כרומוגרין a שהתוצאה היא 146 והנורמה הוא עד 98 רציתי לדעת עם זה סוג של גידול? ובדיקת גסטרין שיצא גם גבוה 1250 שהנורמה הוא עד 115 ממה זה יכול להיגרם?

ד"ר שמואל אביטל

קשה לדעת. השילוב של כרומוגרנין עם גסטרין יכול לעיתים להעיד על גידול מסוג מאוד מסוים. עם זאת ערכים אילו יכולים להיות גבוהים מסיבות אחרות כגון נטילת תרופות המורידות חומצה בקיבה. ממליץ לחזור על הבדיקות ולהיוועץ בהמשך עם אנדוקרינולוג וכירורג.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כרומוגרין a גבוה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כיס מרה בדיקה לאחר ניתוח פוליפ בכיס מרה החלמה לאחר ניתוח כיס מרה אבן בכיס המרה כיס מרה מכווץ חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב בטן עליונה חזה תחתון כריתת כיס המרה אבנים קטנות בכיס המרה בוץ בכיס המרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה כאב לאחר ניתוח ניתוח כריתת כיס המרה ניתוח כיס מרה אלכוהול שאלה כריתת כיס מרה תזונה לאחר ניתוח שלום ד"ר ניתוח הוצאת כיס מרה אבנים בכיס המרה ניתוח דרכי מרה כאבים מתחת לצלעות ימין אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל לאחר ניתוח כיס מרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה בעיה בכיס המרה תפקיד כיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה הוצאת אבנים מכיס המרה הוצאת כיס המרה כאבים בכיס המרה אחרי ניתוח כיס מרה לאחר כריתת כיס מרה אבנים בדרכי המרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) אבנים בכיס המרה לאחר ניתוח כיס המרה.. אבנים בכיס המרה טיפול אבני מרה בהריון כאבים בבטן דלקת קלה בלבלב תזונה במצב של אבנים בכיס מרה כאבי גב ניתוח בכיס המרה אבנים בהריון כיס מרה בהריון