כרומוגרין a גבוה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כרומוגרין a גבוה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כרומוגרין a גבוה


28/11/2014

כרומוגרין a גבוה

שלום,
יש לי אבנים בכליות וכרגע אני עם סטנט
יש לי יתר בלוטת התריס.אני בתהליך של מלא בדיקות,
(פניתי אליך בפורום בתאריך 23.11.14 בשם בדוי תודה על תשובתך)
עשיתי בדיקת כרומוגרין a שהתוצאה היא 146 והנורמה הוא עד 98 רציתי לדעת עם זה סוג של גידול? ובדיקת גסטרין שיצא גם גבוה 1250 שהנורמה הוא עד 115 ממה זה יכול להיגרם?

ד"ר שמואל אביטל

קשה לדעת. השילוב של כרומוגרנין עם גסטרין יכול לעיתים להעיד על גידול מסוג מאוד מסוים. עם זאת ערכים אילו יכולים להיות גבוהים מסיבות אחרות כגון נטילת תרופות המורידות חומצה בקיבה. ממליץ לחזור על הבדיקות ולהיוועץ בהמשך עם אנדוקרינולוג וכירורג.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כרומוגרין a גבוה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אחרי כריתת כיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) ניתוח לכריתת כיס מרה לאחר ניתוח ניתוח להסרת כיס מרה אבן בכיס המרה אבנים שאלה דלקת בכיס המרה כריתת כיס מרה הוצאת כיס מרה דלקת בלבלב mrsp הסרת כיס מרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה ניתוח להוצאת כיס המרה ניתוח כיס מרה הוצאת אבנים מכיס המרה תפקידו של כיס המרה אבנים בכיס המרה בהריון לאחר כריתת כיס מרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה אבנים קטנות בכיס מרה אבן בכיס מרה בהריון ניתוח כריתת כיס המרה השתלת כיס מרה בוץ בכיס המרה פוליפ או אבן בכיס מרה? ספורט סימפטומים של אבנים בכיס מרה כאבים מתחת לצלעות ימין אולטרסאונד בטן ניתוח אבן בכיס המרה דלקת קלה בלבלב שלום ד"ר אבנים בדרכי מרה לאחר ניתוח כיס המרה.. אבנים במרה כיס מרה בטן עליונה חזה תחתון אבנים בכיס המרה מה לאכול חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב בקע מפשעתי בכיס מרה פוליפ בכיס מרה בוץ בכיס מרה דימום צינור המרה טיפול באבנים בכיס המרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה