כיס מרה אבנים


בהמשך העמוד 4 שאלות גולשים בנושא: כיס מרה אבנים

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

4 שאלות גולשים בנושא » כיס מרה אבנים


28/06/2013

כיס מרה אבנים

בשבעת החודשים האחרונים אני סובלת מכאבי בטן ונפיחות רבה. אני גם יורדת המון במשקל בלי לעשות דיאטה מסוימת. אני לא בהריון ובדיקות הדם שלי מגיעות תקינות. יש לי שתי אבנים גדולות בכיס המרה. האם כאבי הבטן והירידה במשקל יכולים לנבוע מהאבנים?

admin

אורטל,

אבנים כשלעצמן אינן גורמות לירידה במשקל. תלונותייך דורשות בירור מקיף אצל הרופא שלך.


בברכה,
צוות האתר
27/04/2013

כיס מרה אבנים

אחי עבר כבר 3 התקפים של אבנים בכיס המרה בשבוע האחרון. הוא עשה עד עכשיו 3 פעמים אולטרסאונד. הראשון הראה כמה אבני מרה קטנות אבל השני והשלישי יצאו נקיים. בינתיים הוא כל כך סובל ואנחנו לא מבינים מה קורה. האם יכול להיות שאבנים בכיס המרה לא יקלטו באולטרסאונד? ואם לא, מה יסביר את הכאבים שלו?

ד"ר רפאל אלון

גלי שלום

אם ההתקפים מתאימים להתקפי אבנים של כיס המרה ובUS הודגמו אבנים הרי שהאבחנה היא פשוטה וגם הטיפול ברור-כריתת כיס המרה. אם ההתקפים אינם מתאימים להתקפי כיס מרה יש צורך בבירור סיבת הכאבים. בודאי שלא ניתן לענות על השאלה בלי שיחה עם המטופל ובדיקה גופנית..


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.
17/10/2012

כיס מרה אבנים

היי,
אני אמור לעבור ניתוח לכריתת כיס מרה בעקבות אבנים שנמצאו, הניתוח מתעכב היות שעברתי לאחרונה ניתוח בקע מפשעתי.
מה מומלץ לי לאכול עד הניתוח כדי להימנע מכך השאבנים יתפתחו עוד?
תודה,
ליאור.

ד"ר רפאל אלון

אין השפעה לכלכלה על מידת התפתחות האבנים. ניתוח לתיקון בקע מפשעתי לא אמור לעכב ביצוע ניתוח לכריתת כיס המרה מעבר לתקופת החלמה קצרה. אגב, אם האבנים שנמצאו אינן גורמות לסימפטומים אין הורייה לכריתת כיס המרה.


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.
15/10/2012

כיס מרה אבנים

שלום רב,
אני סובל מכאבים בלילה כתוצאה מאבני מרה.
אני מתעניין בביצוע ניתוח פרטי להסרת כיס המרה, אבל הייתי רוצה לדעת האם ניתן לטפל בכאבים באמצעות תזונה בלבד.
תודה,
רמי

ד"ר רפאל אלון

בחלק מהמקרים, התקפי כאב כתוצאה מאבנים בכיס המרה , נגרמים מאכילת מזונות מסוימים. לרוב מדובר במזון שומני המגרה את כיס המרה להתכווץ. לכן מומלצת כלכלה דלת שומן. במקרים אחרים המטופל יכול להבחין כי מאכלים מסוימים גורמים להתקפי כאב ואז להמנע ממאכלים כאלה. אין כלכלה ש"תמיס" את האבנים והטיפול המומלץ באני כיס מרה הגורמות לסימפטומים הוא ניתוח לכריתת כיס המרה


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: כיס מרה אבנים

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח בקע ניתוח כיס מרה תופעות לוואי הוצאת כיס מרה לאחר כריתת כיס מרה דלקת בכיס מרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה ניתוח כריתת כיס המרה חודש לאחר ניתוח ניתוח לכריתת כיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול בטן עליונה חזה תחתון כאבים בצד ימין חשד לאבנים בכיס המרה כריתת כיס המרה פוליפים בכיס המרה השתלת כיס מרה כיס מרה מכווץ פוליפ בכיס מרה הסרת כיס המרה שאלה הוצאת אבנים מכיס המרה אבנים בכיס המרה דלקת קלה בלבלב כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה כאבי בטן אבנים בכיס המרה טיפול דלקת בכיס המרה בקע מפשעתי כיס המרה ניתוח כאבים ברום הבטן אבני כיס מרה ercp סימפטומים של אבנים בכיס מרה כיס מרה וספורט ניתוח להסרת כיס מרה הסרת כיס מרה אבנים בכיס המרה ניתוח המשך כאב בטן החלמה לאחר ניתוח כיס מרה לאחר ניתוח תזונה לאחר כריתת כיס מרה אבנים בכיס המרה בהריון החלמה מניתוח כיס מרה לחיות בלי כיס מרה שלשולים כאבי בטן כרוניים כיס מרה מכווץ עם אבנים אבני מרה כאבים בכיס המרה ניתוח להסרת כיס המרה