כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה


14/02/2015

כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה

בעלי עבר ניתוח כיס מרה לפרוסקופיה לפני יומיים עקב אבן גדולה מאד שגרמה להתקפים חוזרים בעיקר של כאבי גב איומים בין השכמות ולפעמים גם במרכז החזה-שהתגברו לאחר אכילה. האולטרסאונד הצביע על כיס מכווץ. מאז הניתוח הוא סובל מאותם כאבי גב אבל כל הזמן בישיבה ובעמידה,לא בשכיבה. האם זה מהניתוח? האם יכול להיות שהכאבים לא נבעו מהכיס מרה? ומה צריך לעשות עכשיו?
תודה רבה

ד"ר שמואל אביטל

יכול להיות שזה עדיין מהניתוח. עם זאת יכול להיות שהכאבים מקורם לא היה בכיס. ממליץ לבצע בירור של הקיבה להליקובקטר. חיידק של הקיבה שעשוי לגרום לכאבים מסוג זה.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בוץ בכיס מרה ניתוח לכריתת כיס מרה השתלת כיס מרה ניתוח לכריתת כיס המרה ניתוח בקע כריתת כיס מרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב ניתוח להסרת כיס המרה שלום ד"ר התקף כיס מרה הסרת כיס מרה חודש לאחר ניתוח לאחר כריתת כיס מרה טיפול באבנים בכיס המרה אבן בכיס מרה בהריון לאחר ניתוח אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל כיס המרה דרכי מרה אינן מורחבות כאבים ברום הבטן פוליפים בכיס המרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה כאבים בצד ימין שלום כיס מרה וספורט ספורט שלשולים אבנים בכיס המרה בהריון כריתת מרה ואינסולין אבנים בכיס המרה מה לאכול תזונה ניתוח הוצאת כיס מרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה דלקת בכיס מרה בוץ בכיס המרה אבני כיס מרה ניתוח להוצאת כיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) פוליפ בכיס מרה לאחר ניתוח כיס מרה בקע מפשעתי ניתוח הסרת כיס מרה כיס מרה מכווץ עם אבנים תזונה במצב של אבנים בכיס מרה דלקת קלה בלבלב כיס מרה מכווץ אבנים בכיס מרה הסרת כיס המרה ניתוח כיס המרה דרכי מרה