כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה


14/02/2015

כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה

בעלי עבר ניתוח כיס מרה לפרוסקופיה לפני יומיים עקב אבן גדולה מאד שגרמה להתקפים חוזרים בעיקר של כאבי גב איומים בין השכמות ולפעמים גם במרכז החזה-שהתגברו לאחר אכילה. האולטרסאונד הצביע על כיס מכווץ. מאז הניתוח הוא סובל מאותם כאבי גב אבל כל הזמן בישיבה ובעמידה,לא בשכיבה. האם זה מהניתוח? האם יכול להיות שהכאבים לא נבעו מהכיס מרה? ומה צריך לעשות עכשיו?
תודה רבה

ד"ר שמואל אביטל

יכול להיות שזה עדיין מהניתוח. עם זאת יכול להיות שהכאבים מקורם לא היה בכיס. ממליץ לבצע בירור של הקיבה להליקובקטר. חיידק של הקיבה שעשוי לגרום לכאבים מסוג זה.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אחרי כריתת כיס מרה בוץ בכיס מרה ניתוח הוצאת כיס מרה לאחר כריתת כיס מרה כאבים בבטן עליונה כאבים מתחת לצלעות ימין חשד לאבנים בכיס המרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה כריתת מרה ואינסולין כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה כיס מרה אבנים דלקת קלה בלבלב כיס מרה מכווץ עם אבנים אבנים בכיס המרה מה לאכול ניתוח בקע ניתוח כיס מרה תופעות לוואי תזונה לאחר כריתת כיס מרה כאבים בכיס המרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) אבנים במרה לחיות בלי כיס מרה פוליפים בכיס המרה כאבי בטן ניתוח הסרת כיס מרה כאבי גב דימום אלכוהול פוליפ בכיס המרה ניתוח להוצאת כיס מרה אבנים בכיס המרה בהיריון אולטרסאונד אחרי ניתוח כיס מרה התקף כיס מרה אבנים בכיס המרה ניתוח שלום אבנים בדרכי המרה אבן בכיס המרה שלשולים mri mrsp סימפטומים של אבנים בכיס מרה ניתוח לכריתת כיס המרה סרטן כיס המרה אבנים בכיס המרה אבן בכיס מרה בהריון כיס מרה בהריון בעיה בכיס המרה אבנים אבני כיס מרה ניתוח בכיס המרה