כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה


14/02/2015

כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה

בעלי עבר ניתוח כיס מרה לפרוסקופיה לפני יומיים עקב אבן גדולה מאד שגרמה להתקפים חוזרים בעיקר של כאבי גב איומים בין השכמות ולפעמים גם במרכז החזה-שהתגברו לאחר אכילה. האולטרסאונד הצביע על כיס מכווץ. מאז הניתוח הוא סובל מאותם כאבי גב אבל כל הזמן בישיבה ובעמידה,לא בשכיבה. האם זה מהניתוח? האם יכול להיות שהכאבים לא נבעו מהכיס מרה? ומה צריך לעשות עכשיו?
תודה רבה

ד"ר שמואל אביטל

יכול להיות שזה עדיין מהניתוח. עם זאת יכול להיות שהכאבים מקורם לא היה בכיס. ממליץ לבצע בירור של הקיבה להליקובקטר. חיידק של הקיבה שעשוי לגרום לכאבים מסוג זה.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח להסרת כיס המרה ובנוסף תזונה לאחר ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל ניתוח בכיס המרה לאחר ניתוח החלמה מניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה בהיריון פוליפ בכיס מרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה פוליפים בכיס מרה mri ניתוח הוצאת כיס מרה פוליפ בכיס המרה הוצאת אבנים מכיס המרה אבנים בכיס המרה טיפול דרכי מרה התקף כיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) ד"ר שמואל אביטל ניתוח הסרת כיס מרה אבנים בכיס מרה אבנים קטנות בכיס מרה ניתוח כריתת כיס המרה כאבי בטן כרוניים אבנים בכיס המרה ניתוח סימפטומים של אבנים בכיס מרה בלי כיס מרה אחרי כריתת כיס מרה תפקיד כיס המרה אבני מרה אבן בכיס מרה אחרי ניתוח כיס מרה נוזל מרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה חשד לאבנים בכיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה מה לאכול דלקת בכיס מרה אבנים בכיס המרה בהריון דימום אבנים חודש לאחר ניתוח אבנים בכיס המרה סימפטומים כאבים בבטן עליונה כאבים בכיס המרה תפקידו של כיס המרה שלום כאבים בבטן לאחר ניתוח להסרת כיס מרה