כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה


14/02/2015

כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה

בעלי עבר ניתוח כיס מרה לפרוסקופיה לפני יומיים עקב אבן גדולה מאד שגרמה להתקפים חוזרים בעיקר של כאבי גב איומים בין השכמות ולפעמים גם במרכז החזה-שהתגברו לאחר אכילה. האולטרסאונד הצביע על כיס מכווץ. מאז הניתוח הוא סובל מאותם כאבי גב אבל כל הזמן בישיבה ובעמידה,לא בשכיבה. האם זה מהניתוח? האם יכול להיות שהכאבים לא נבעו מהכיס מרה? ומה צריך לעשות עכשיו?
תודה רבה

ד"ר שמואל אביטל

יכול להיות שזה עדיין מהניתוח. עם זאת יכול להיות שהכאבים מקורם לא היה בכיס. ממליץ לבצע בירור של הקיבה להליקובקטר. חיידק של הקיבה שעשוי לגרום לכאבים מסוג זה.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כאבי גב חזקים בין השכמות אחרי ניתוח כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבים בבטן אולטרסאונד ניתוח כריתת כיס המרה בכיס מרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה דלקת בכיס מרה כיס המרה כאבי בטן כרוניים אבנים במרה דרכי המרה אבנים בכיס המרה ובכליות mri הוצאת אבנים מכיס המרה כאבים מתחת לצלעות ימין אבנים בכיס המרה בהריון אולטרסאונד בטן אבנים קטנות בכיס מרה אבנים בכיס המרה טיפול צינור המרה פוליפים בכיס מרה כיס המרה ניתוח פוליפ בכיס מרה לאחר ניתוח כיס המרה.. ניתוח להוצאת כיס מרה אחרי ניתוח כיס מרה חשד לאבנים בכיס המרה ניתוח בקע שלום הוצאת כיס מרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה כאבי גב החלמה לאחר ניתוח כיס מרה בוץ בכיס המרה נוזל מרה המשך כאב בטן כיס מרה מכווץ עם אבנים כיס מרה וספורט תזונה לאחר ניתוח כיס מרה אבנים בהריון דרכי מרה אינן מורחבות ניתוח לכריתת כיס המרה החלמה מניתוח כיס מרה כאבי בטן אבנים בכיס המרה מה לאכול בלי כיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה ד"ר שמואל אביטל חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב סימפטומים של אבנים בכיס מרה אבן בכיס מרה בהריון