כאבים עקב אבנים בכיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבים עקב אבנים בכיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבים עקב אבנים בכיס מרה


24/08/2014

כאבים עקב אבנים בכיס מרה

שלום ד”ר
הייתי מאושפז לבקשתי בבית חולים עקב כאבים בבטן עליונה שהתגלה לי בצילום אולטרה סאונד כי יש לי אבנים רבים בכיס מרה. התוצאה היא שאני צריך לעשות כריתת כי מרה.
אך כרגע דוחים את הניתוח כי חוששים שיש לי גם דלקת בלבלב + חסימה של החומר המופרש מהלבלב בדרכי המרה והוא חוסם את הצינורות ( משהו כזה ) על כל פנים לאחר 5 ימים של אשפוז שחררו אותי הביתה לאחר מספר חמים של תזונה מאוזנת למצב כללי טוב ואמרו לי כי אני צריך לעבור MRCP { בעקבות ניתוח של Gastric Bybas ) מכוון שזוהי בדיקה יקרה ואני אמור לבצע זאת דרך קופ”ח. כרגע אני סובל שוב מהתקפים חזקים.
שאלתי : האם זה אחראי לשחרר אותי בלי לבצע את ה MRI בבית החולים ולמה צריך לתת לי לסבול כאבי תופת ( יש לציין כי אמרו שאם יעלה לי חום או התקף חזק שלא מרפה אני יוכל לחזור למיון )
שאלתי השנייה למה בית החולים צריך “להתעסק” עם כסף שיש לו חולה שהוא יודע שבוודאות הוא צריך לעבור ניתוח הרי לא לחינם אנחנו החולים משלמים מס בריאות

ד"ר שמואל אביטל

בדיקת ה MRCP היא חשובה מאחר והיא בודקת האם יש אבנים או שברי אבנים בצינורות המרה. במידה ויש זה עשוי לשנות את סוג הניתוח.

בד"כ אין דחיפות בבדיקה לאחר שההתקף חלף. במידה ויש לך התקף כאבים או חשש לדלקת את צריכה לחזור לטיפול באשפוז. ללא קשר מומלץ כמובן להימנע מאוכל שומני וארוחות גדולות עד הניתוח.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כאבים עקב אבנים בכיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דלקת בלבלב טיפול באבנים בכיס המרה כאבים בצד ימין ניתוח כריתת כיס מרה כיס מרה נוזל מרה ד"ר שמואל אביטל בחילות דלקת בכיס מרה ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול אבנים בכיס המרה סימפטומים אבני מרה בהריון כריתת כיס המרה ניתוח הוצאת כיס מרה סרטן כיס המרה אבני כיס מרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה כריתה של כיס המרה ניתוח כריתת כיס המרה אבנים במרה בדיקה אבנים בדרכי המרה שלשולים כיס המרה אבנים המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) תזונה לאחר ניתוח כיס מרה כאבים מתחת לצלעות ימין פוליפים בכיס המרה mri אבן בכיס מרה בהריון לאחר כריתת כיס מרה אולטרסאונד אלכוהול ניתוח להסרת כיס המרה בלי כיס מרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי אבנים בכיס מרה בהריון כיס מרה מכווץ עם אבנים ספורט אחרי כריתת כיס מרה ניתוח להוצאת כיס מרה דלקת בכיס המרה דרכי מרה אינן מורחבות אבנים בכיס המרה בהריון תזונה כיס מרה אבנים כריתת כיס מרה תפקידו של כיס המרה ניתוח כיס המרה