כאבים עקב אבנים בכיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבים עקב אבנים בכיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבים עקב אבנים בכיס מרה


24/08/2014

כאבים עקב אבנים בכיס מרה

שלום ד”ר
הייתי מאושפז לבקשתי בבית חולים עקב כאבים בבטן עליונה שהתגלה לי בצילום אולטרה סאונד כי יש לי אבנים רבים בכיס מרה. התוצאה היא שאני צריך לעשות כריתת כי מרה.
אך כרגע דוחים את הניתוח כי חוששים שיש לי גם דלקת בלבלב + חסימה של החומר המופרש מהלבלב בדרכי המרה והוא חוסם את הצינורות ( משהו כזה ) על כל פנים לאחר 5 ימים של אשפוז שחררו אותי הביתה לאחר מספר חמים של תזונה מאוזנת למצב כללי טוב ואמרו לי כי אני צריך לעבור MRCP { בעקבות ניתוח של Gastric Bybas ) מכוון שזוהי בדיקה יקרה ואני אמור לבצע זאת דרך קופ”ח. כרגע אני סובל שוב מהתקפים חזקים.
שאלתי : האם זה אחראי לשחרר אותי בלי לבצע את ה MRI בבית החולים ולמה צריך לתת לי לסבול כאבי תופת ( יש לציין כי אמרו שאם יעלה לי חום או התקף חזק שלא מרפה אני יוכל לחזור למיון )
שאלתי השנייה למה בית החולים צריך “להתעסק” עם כסף שיש לו חולה שהוא יודע שבוודאות הוא צריך לעבור ניתוח הרי לא לחינם אנחנו החולים משלמים מס בריאות

ד"ר שמואל אביטל

בדיקת ה MRCP היא חשובה מאחר והיא בודקת האם יש אבנים או שברי אבנים בצינורות המרה. במידה ויש זה עשוי לשנות את סוג הניתוח.

בד"כ אין דחיפות בבדיקה לאחר שההתקף חלף. במידה ויש לך התקף כאבים או חשש לדלקת את צריכה לחזור לטיפול באשפוז. ללא קשר מומלץ כמובן להימנע מאוכל שומני וארוחות גדולות עד הניתוח.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כאבים עקב אבנים בכיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אלכוהול ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה כיס מרה וספורט סימפטומים של אבנים בכיס מרה טיפול באבנים בכיס המרה אחרי כריתת כיס מרה אבני מרה אולטרסאונד החלמה לאחר ניתוח כיס מרה כאבים בבטן עליונה בטן עליונה חזה תחתון בכיס מרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה פוליפ בכיס המרה החלמה מניתוח כיס מרה אבנים בכיס מרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה אבנים בכיס המרה ובכליות אבני מרה בהריון ניתוח בכיס המרה אחרי ניתוח כיס מרה לאחר ניתוח כיס המרה.. שאלה כאבי בטן כרוניים תפקידו של כיס המרה כיס מרה מכווץ עם אבנים ניתוח אבן בכיס המרה ניתוח להוצאת כיס המרה ניתוח להוצאת כיס מרה כיס מרה מכווץ תזונה אחרי ניתוח כיס מרה לאחר כריתת כיס מרה בלי כיס מרה כיס מרה ניתוח כריתת כיס מרה פוליפים בכיס המרה אבנים בכיס המרה מה לאכול לאחר ניתוח פוליפ או אבן בכיס מרה? פוליפים בכיס מרה כאב לאחר ניתוח לחיות בלי כיס מרה mrsp הוצאת אבנים מכיס המרה אבנים בהריון כיס המרה ניתוח אבנים במרה חודש לאחר ניתוח שלום ד"ר