כאבים עקב אבנים בכיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבים עקב אבנים בכיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבים עקב אבנים בכיס מרה


24/08/2014

כאבים עקב אבנים בכיס מרה

שלום ד”ר
הייתי מאושפז לבקשתי בבית חולים עקב כאבים בבטן עליונה שהתגלה לי בצילום אולטרה סאונד כי יש לי אבנים רבים בכיס מרה. התוצאה היא שאני צריך לעשות כריתת כי מרה.
אך כרגע דוחים את הניתוח כי חוששים שיש לי גם דלקת בלבלב + חסימה של החומר המופרש מהלבלב בדרכי המרה והוא חוסם את הצינורות ( משהו כזה ) על כל פנים לאחר 5 ימים של אשפוז שחררו אותי הביתה לאחר מספר חמים של תזונה מאוזנת למצב כללי טוב ואמרו לי כי אני צריך לעבור MRCP { בעקבות ניתוח של Gastric Bybas ) מכוון שזוהי בדיקה יקרה ואני אמור לבצע זאת דרך קופ”ח. כרגע אני סובל שוב מהתקפים חזקים.
שאלתי : האם זה אחראי לשחרר אותי בלי לבצע את ה MRI בבית החולים ולמה צריך לתת לי לסבול כאבי תופת ( יש לציין כי אמרו שאם יעלה לי חום או התקף חזק שלא מרפה אני יוכל לחזור למיון )
שאלתי השנייה למה בית החולים צריך “להתעסק” עם כסף שיש לו חולה שהוא יודע שבוודאות הוא צריך לעבור ניתוח הרי לא לחינם אנחנו החולים משלמים מס בריאות

ד"ר שמואל אביטל

בדיקת ה MRCP היא חשובה מאחר והיא בודקת האם יש אבנים או שברי אבנים בצינורות המרה. במידה ויש זה עשוי לשנות את סוג הניתוח.

בד"כ אין דחיפות בבדיקה לאחר שההתקף חלף. במידה ויש לך התקף כאבים או חשש לדלקת את צריכה לחזור לטיפול באשפוז. ללא קשר מומלץ כמובן להימנע מאוכל שומני וארוחות גדולות עד הניתוח.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כאבים עקב אבנים בכיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס המרה ובכליות כאבי בטן כרוניים אבן בכיס המרה דרכי מרה אינן מורחבות הסרת כיס המרה החלמה לאחר ניתוח כיס מרה אולטרסאונד טיפול באבנים בכיס המרה דלקת קלה בלבלב כיס המרה אבנים כאבים בבטן בחילות המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) כאב לאחר ניתוח אולטרסאונד בטן בוץ בכיס המרה לאחר ניתוח כיס מרה ובנוסף mri כאבי בטן ניתוח הוצאת כיס מרה כיס מרה אבנים תזונה אחרי ניתוח כיס מרה בדיקה הסרת כיס מרה כאבי גב ניתוח להסרת כיס מרה הוצאת כיס המרה אבנים בדרכי המרה ניתוח לכריתת כיס המרה כיס המרה ניתוח פוליפ או אבן בכיס מרה? ניתוח להוצאת כיס מרה חשד לאבנים בכיס המרה פוליפ בכיס מרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה כיס מרה וספורט אבנים בכיס מרה כאבים ברום הבטן דלקת בלבלב חודש לאחר ניתוח חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב כאבים בכיס המרה שלום ד"ר בוץ בכיס מרה השתלת כיס מרה לאחר כריתת כיס מרה התקף כיס מרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה אבן בכיס מרה