כאבים עקב אבנים בכיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבים עקב אבנים בכיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבים עקב אבנים בכיס מרה


24/08/2014

כאבים עקב אבנים בכיס מרה

שלום ד”ר
הייתי מאושפז לבקשתי בבית חולים עקב כאבים בבטן עליונה שהתגלה לי בצילום אולטרה סאונד כי יש לי אבנים רבים בכיס מרה. התוצאה היא שאני צריך לעשות כריתת כי מרה.
אך כרגע דוחים את הניתוח כי חוששים שיש לי גם דלקת בלבלב + חסימה של החומר המופרש מהלבלב בדרכי המרה והוא חוסם את הצינורות ( משהו כזה ) על כל פנים לאחר 5 ימים של אשפוז שחררו אותי הביתה לאחר מספר חמים של תזונה מאוזנת למצב כללי טוב ואמרו לי כי אני צריך לעבור MRCP { בעקבות ניתוח של Gastric Bybas ) מכוון שזוהי בדיקה יקרה ואני אמור לבצע זאת דרך קופ”ח. כרגע אני סובל שוב מהתקפים חזקים.
שאלתי : האם זה אחראי לשחרר אותי בלי לבצע את ה MRI בבית החולים ולמה צריך לתת לי לסבול כאבי תופת ( יש לציין כי אמרו שאם יעלה לי חום או התקף חזק שלא מרפה אני יוכל לחזור למיון )
שאלתי השנייה למה בית החולים צריך “להתעסק” עם כסף שיש לו חולה שהוא יודע שבוודאות הוא צריך לעבור ניתוח הרי לא לחינם אנחנו החולים משלמים מס בריאות

ד"ר שמואל אביטל

בדיקת ה MRCP היא חשובה מאחר והיא בודקת האם יש אבנים או שברי אבנים בצינורות המרה. במידה ויש זה עשוי לשנות את סוג הניתוח.

בד"כ אין דחיפות בבדיקה לאחר שההתקף חלף. במידה ויש לך התקף כאבים או חשש לדלקת את צריכה לחזור לטיפול באשפוז. ללא קשר מומלץ כמובן להימנע מאוכל שומני וארוחות גדולות עד הניתוח.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כאבים עקב אבנים בכיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

שלום ד"ר כריתת מרה ואינסולין ניתוח כריתת כיס המרה חודש לאחר ניתוח כאבים לאחר כריתת כיס מרה כריתת כיס מרה אבנים קטנות בכיס המרה אבני כיס מרה אבנים בכיס המרה בהיריון ניתוח להסרת כיס מרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה כאבים בכיס המרה הוצאת כיס המרה אבן בכיס מרה בהריון כיס המרה ניתוח תזונה במצב של אבנים בכיס מרה בעיה בכיס המרה כיס המרה אבנים ספורט ניתוח בקע כיס מרה אבנים בטן עליונה חזה תחתון אבנים בכיס מרה כאבי גב פוליפ או אבן בכיס מרה? שאלה כיס מרה מכווץ עם אבנים פוליפים בכיס המרה פוליפ בכיס מרה ניתוח הסרת כיס מרה ניתוח הוצאת כיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) בחילות ניתוח בכיס המרה אבנים בכיס המרה ניתוח כריתת כיס מרה כיס מרה וספורט אבני מרה בהריון שלום הוצאת כיס מרה דלקת בכיס מרה ercp אבנים בכיס המרה ניתוח כאבי בטן החלמה מניתוח כיס מרה אבנים בדרכי המרה חשד לאבנים בכיס המרה אלכוהול בקע מפשעתי