כאבים עקב אבנים בכיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבים עקב אבנים בכיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבים עקב אבנים בכיס מרה


24/08/2014

כאבים עקב אבנים בכיס מרה

שלום ד”ר
הייתי מאושפז לבקשתי בבית חולים עקב כאבים בבטן עליונה שהתגלה לי בצילום אולטרה סאונד כי יש לי אבנים רבים בכיס מרה. התוצאה היא שאני צריך לעשות כריתת כי מרה.
אך כרגע דוחים את הניתוח כי חוששים שיש לי גם דלקת בלבלב + חסימה של החומר המופרש מהלבלב בדרכי המרה והוא חוסם את הצינורות ( משהו כזה ) על כל פנים לאחר 5 ימים של אשפוז שחררו אותי הביתה לאחר מספר חמים של תזונה מאוזנת למצב כללי טוב ואמרו לי כי אני צריך לעבור MRCP { בעקבות ניתוח של Gastric Bybas ) מכוון שזוהי בדיקה יקרה ואני אמור לבצע זאת דרך קופ”ח. כרגע אני סובל שוב מהתקפים חזקים.
שאלתי : האם זה אחראי לשחרר אותי בלי לבצע את ה MRI בבית החולים ולמה צריך לתת לי לסבול כאבי תופת ( יש לציין כי אמרו שאם יעלה לי חום או התקף חזק שלא מרפה אני יוכל לחזור למיון )
שאלתי השנייה למה בית החולים צריך “להתעסק” עם כסף שיש לו חולה שהוא יודע שבוודאות הוא צריך לעבור ניתוח הרי לא לחינם אנחנו החולים משלמים מס בריאות

ד"ר שמואל אביטל

בדיקת ה MRCP היא חשובה מאחר והיא בודקת האם יש אבנים או שברי אבנים בצינורות המרה. במידה ויש זה עשוי לשנות את סוג הניתוח.

בד"כ אין דחיפות בבדיקה לאחר שההתקף חלף. במידה ויש לך התקף כאבים או חשש לדלקת את צריכה לחזור לטיפול באשפוז. ללא קשר מומלץ כמובן להימנע מאוכל שומני וארוחות גדולות עד הניתוח.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כאבים עקב אבנים בכיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דרכי מרה אינן מורחבות בכיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול כאבים בצד ימין דרכי מרה אבנים בכיס המרה סימפטומים הוצאת אבנים מכיס המרה ercp תזונה הוצאת כיס המרה ניתוח הסרת כיס מרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה כאבים ברום הבטן כאבים אחרי ניתוח כיס מרה אולטרסאונד בטן בדיקה כיס מרה אחרי כריתת כיס מרה לחיות בלי כיס מרה לאחר כריתת כיס מרה החלמה מניתוח כיס מרה פוליפ בכיס מרה אבנים בכיס המרה בהיריון כיס המרה ניתוח פוליפים בכיס המרה שאלה כיס מרה מכווץ כיס מרה אבנים התקף כיס מרה הוצאת כיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה ניתוח בכיס המרה אבנים בדרכי מרה ניתוח כיס מרה אבני כיס מרה ניתוח כיס המרה כאבים מתחת לצלעות ימין כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה כאבים בבטן עליונה דלקת קלה בלבלב אבנים בכיס מרה בהריון אבן בכיס מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה כיס מרה וספורט לאחר ניתוח כיס המרה.. ניתוח כיס מרה תופעות לוואי ניתוח להסרת כיס המרה כריתת מרה ואינסולין אבנים בדרכי המרה ניתוח אבן בכיס המרה