כאבים מתחת לצלעות ימין


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: כאבים מתחת לצלעות ימין

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » כאבים מתחת לצלעות ימין


25/04/2014

כאבים מתחת לצלעות ימין

שלום רב,

לפני כחודש החלמתי מדלקת ריאות מלווה בשיעול כבד. בשלב הראשוני של המחלה היו כאבים מתחת לצלעות שמאל, לאחר מכן, הכאב עבר לצד ימין. השיעול עבר ומשלא עבר הכאב בצד ימין, נשלחתי לבצע US, הכול נמצא תקין לחלוטין. במשך שבוע היה שיפור משמעותי, וכעת, בשבוע האחרון, שוב חזר השיעול מלווה בליחה ושוב התחיל הכאב מצד ימין. הכאב חמור במיוחד בשאיפת אוויר, בהתעטשות, ומעבר מצד לצד בזמן שכיבה. מה דעתך ? מה צריך לעשות ? בתודה מראש.

ד"ר שמואל אביטל

הכאב יכול להתאים לכאב הקשור לריאות יותר מאשר כאב הקשור לבטן.

זה נשמע כמו גירוי כאב הקשור למעטפת הריאה מימין לאחר דלקת ריאות. במידה והכאב ימשיך כדאי יהיה להתייעץ עם רופא ריאות.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר
08/01/2014

כאבים מתחת לצלעות ימין

היי, שלום. אני בת 38 ומזה כארבע שנים יש לי כמו תפיסות לכאב עמום כאילו משהו מפריע מתחת לצלעות בצד ימין. עשיתי במהלך אותן השנים שלוש בדיקות אולטרא סאונד, שיקוף ריאה ובדיקות דם של תפקודי כבר, דם בצואה וכליות. הכל יצא תקין. אותה הרגשה עדיין קיימת. בדיקת סיטי אני לא רוצה לעשות בגלל הקרינה.מה זה יכול להיות?ומה אתם ממליצים?(פרצתי את הדיסק L4 L5אבל זה לא נראה לי קשור)
תודה

ד"ר שמואל אביטל

עשית את רוב הבירור שניתן לעשות. כיכלל אם זה נמשך כבר כמה שנים ולא  מחמיר או מופיעות תופעות אחרות אז סביר להניח שהסיבה אינה חמורה. במידה והסמפטומים מאוד משמעותיים ממליץ בכל זאת על סי טי .


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כאבים מתחת לצלעות ימין

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ercp חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב אבנים בכיס המרה סימפטומים אחרי ניתוח כיס מרה המשך כאב בטן חשד לאבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל mri כיס מרה בהריון טיפול באבנים בכיס המרה בכיס מרה אלכוהול ניתוח לכריתת כיס מרה חודש לאחר ניתוח ניתוח בקע אבן בכיס מרה בהריון אבנים בכיס המרה בוץ בכיס מרה ניתוח הסרת כיס מרה אבנים בדרכי מרה נוזל מרה כאבים בבטן עליונה לאחר ניתוח כיס המרה.. תזונה אחרי ניתוח כיס מרה דלקת בכיס המרה אבנים ניתוח בכיס המרה כאבים מתחת לצלעות ימין בעיה בכיס המרה דלקת בלבלב ניתוח הוצאת כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה ניתוח כריתת כיס מרה כאבים בבטן כאבים לאחר כריתת כיס מרה אבנים בכיס מרה בהריון דלקת בכיס מרה כאבי גב פוליפ או אבן בכיס מרה? ניתוח להוצאת כיס מרה שאלה הוצאת כיס מרה החלמה מניתוח כיס מרה תפקידו של כיס המרה דימום תפקיד כיס המרה אבנים בהריון המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) דרכי המרה