כאבים מתחת לצלעות ימין


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: כאבים מתחת לצלעות ימין

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » כאבים מתחת לצלעות ימין


25/04/2014

כאבים מתחת לצלעות ימין

שלום רב,

לפני כחודש החלמתי מדלקת ריאות מלווה בשיעול כבד. בשלב הראשוני של המחלה היו כאבים מתחת לצלעות שמאל, לאחר מכן, הכאב עבר לצד ימין. השיעול עבר ומשלא עבר הכאב בצד ימין, נשלחתי לבצע US, הכול נמצא תקין לחלוטין. במשך שבוע היה שיפור משמעותי, וכעת, בשבוע האחרון, שוב חזר השיעול מלווה בליחה ושוב התחיל הכאב מצד ימין. הכאב חמור במיוחד בשאיפת אוויר, בהתעטשות, ומעבר מצד לצד בזמן שכיבה. מה דעתך ? מה צריך לעשות ? בתודה מראש.

ד"ר שמואל אביטל

הכאב יכול להתאים לכאב הקשור לריאות יותר מאשר כאב הקשור לבטן.

זה נשמע כמו גירוי כאב הקשור למעטפת הריאה מימין לאחר דלקת ריאות. במידה והכאב ימשיך כדאי יהיה להתייעץ עם רופא ריאות.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר
08/01/2014

כאבים מתחת לצלעות ימין

היי, שלום. אני בת 38 ומזה כארבע שנים יש לי כמו תפיסות לכאב עמום כאילו משהו מפריע מתחת לצלעות בצד ימין. עשיתי במהלך אותן השנים שלוש בדיקות אולטרא סאונד, שיקוף ריאה ובדיקות דם של תפקודי כבר, דם בצואה וכליות. הכל יצא תקין. אותה הרגשה עדיין קיימת. בדיקת סיטי אני לא רוצה לעשות בגלל הקרינה.מה זה יכול להיות?ומה אתם ממליצים?(פרצתי את הדיסק L4 L5אבל זה לא נראה לי קשור)
תודה

ד"ר שמואל אביטל

עשית את רוב הבירור שניתן לעשות. כיכלל אם זה נמשך כבר כמה שנים ולא  מחמיר או מופיעות תופעות אחרות אז סביר להניח שהסיבה אינה חמורה. במידה והסמפטומים מאוד משמעותיים ממליץ בכל זאת על סי טי .


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כאבים מתחת לצלעות ימין

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס המרה בהיריון אבנים בכיס המרה ניתוח כאבים בצד ימין כאב לאחר ניתוח בטן עליונה חזה תחתון אבנים במרה אחרי כריתת כיס מרה אבנים בדרכי המרה ניתוח לכריתת כיס מרה החלמה מניתוח כיס מרה בחילות ניתוח בקע ניתוח להסרת כיס המרה כאבי גב ניתוח כריתת כיס המרה כיס המרה ניתוח תזונה במצב של אבנים בכיס מרה ניתוח להוצאת כיס המרה דלקת בכיס מרה אולטרסאונד אבנים קטנות בכיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה בוץ בכיס המרה בכיס מרה כיס המרה אבני כיס מרה כריתה של כיס המרה דרכי מרה אינן מורחבות פוליפים בכיס המרה דרכי המרה כיס מרה וספורט דלקת בלבלב החלמה לאחר ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה טיפול תפקידו של כיס המרה כאבי בטן כאבי בטן כרוניים ניתוח להסרת כיס מרה ניתוח לכריתת כיס המרה חודש לאחר ניתוח אבנים בכיס המרה דרכי מרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול לאחר ניתוח ניתוח כיס מרה תופעות לוואי הוצאת כיס מרה ובנוסף בעיה בכיס המרה ד"ר שמואל אביטל