כאבים בצד ימין , בחילות וצרבת


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבים בצד ימין , בחילות וצרבת

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבים בצד ימין , בחילות וצרבת


17/10/2014

כאבים בצד ימין , בחילות וצרבת

שלום,
היום החלה לכאוב לי הבטן בצד ימין עליון , כמו כן בחילות עזות וצרבות מעיקות. בבדיקה לפני כחצי שנה גילו לי שני פוליפים בכיס המרה , האם זה קשור לכיס המרה ? מה מומלץ לטיפול כנגד הבחילות הללו , האם גם תחושת הרצון להקיא קשורה , האם מדובר בתופעות קשורות אם כן כיצד עליי לנהוג?

ד"ר שמואל אביטל

לא ברור האם יש קשר. פוליפים בכיס המרה בד"כ לא גורמים לבעיות כלשהן. עם זאת במקרים רבים מה שנראה כ "פוליפים" זה בסופו של דבר אבנים ואילו יכולות בהחלט לגרום להתקפי כאבים. אפשרות שנייה זה בעיה בקיבה - דלקת שמקורה בחיידק הליקובקטר.

ממליץ להיבדק על ידי רופא המשפחה בהקדם ולשקול בדיקת נשיפה לחיידק הליקובקטר , בדיקות דם לתפקודי כבד ולשקול האם יש צורך לחזור על אולטראסאונד.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כאבים בצד ימין , בחילות וצרבת

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בטן עליונה חזה תחתון לאחר ניתוח להסרת כיס מרה ניתוח בקע לאחר ניתוח כיס המרה.. לחיות בלי כיס מרה דלקת בכיס המרה כאבים בצד ימין אחרי כריתת כיס מרה כריתת מרה ואינסולין פוליפים בכיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה כאב לאחר ניתוח אבני מרה אבן בכיס מרה תפקידו של כיס המרה אחרי ניתוח כיס מרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה לאחר ניתוח אבנים בכיס מרה דרכי המרה פוליפ בכיס המרה ד"ר שמואל אביטל תזונה בחילות החלמה לאחר ניתוח כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה ניתוח בכיס המרה כיס מרה מכווץ עם אבנים תזונה במצב של אבנים בכיס מרה אולטרסאונד אבן בכיס מרה בהריון אבנים בדרכי המרה בוץ בכיס המרה אבנים בכיס המרה ובכליות אבנים בכיס המרה מה לאכול אבנים בכיס המרה כאבים בבטן עליונה חשד לאבנים בכיס המרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה חודש לאחר ניתוח התקף כיס מרה אבן בכיס המרה כאבים ברום הבטן כאבי בטן כרוניים שאלה כיס המרה אבנים ניתוח אבן בכיס המרה שלום כאבי גב אולטרסאונד בטן