כאבים בצד ימין , בחילות וצרבת


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבים בצד ימין , בחילות וצרבת

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבים בצד ימין , בחילות וצרבת


17/10/2014

כאבים בצד ימין , בחילות וצרבת

שלום,
היום החלה לכאוב לי הבטן בצד ימין עליון , כמו כן בחילות עזות וצרבות מעיקות. בבדיקה לפני כחצי שנה גילו לי שני פוליפים בכיס המרה , האם זה קשור לכיס המרה ? מה מומלץ לטיפול כנגד הבחילות הללו , האם גם תחושת הרצון להקיא קשורה , האם מדובר בתופעות קשורות אם כן כיצד עליי לנהוג?

ד"ר שמואל אביטל

לא ברור האם יש קשר. פוליפים בכיס המרה בד"כ לא גורמים לבעיות כלשהן. עם זאת במקרים רבים מה שנראה כ "פוליפים" זה בסופו של דבר אבנים ואילו יכולות בהחלט לגרום להתקפי כאבים. אפשרות שנייה זה בעיה בקיבה - דלקת שמקורה בחיידק הליקובקטר.

ממליץ להיבדק על ידי רופא המשפחה בהקדם ולשקול בדיקת נשיפה לחיידק הליקובקטר , בדיקות דם לתפקודי כבד ולשקול האם יש צורך לחזור על אולטראסאונד.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כאבים בצד ימין , בחילות וצרבת

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

תזונה לאחר ניתוח כיס מרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה כריתת כיס המרה כיס מרה חודש לאחר ניתוח ניתוח הוצאת כיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה סרטן כיס המרה הוצאת אבנים מכיס המרה שלום ד"ר אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל כאבים בבטן עליונה דרכי מרה אינן מורחבות אבן בכיס מרה אבן בכיס המרה ניתוח כיס המרה mri בכיס מרה אולטרסאונד בטן כיס מרה מכווץ עם אבנים ניתוח כריתת כיס המרה לחיות בלי כיס מרה אבנים בוץ בכיס מרה ercp המשך כאב בטן כיס המרה ניתוח בטן עליונה חזה תחתון כאבים בכיס המרה צינור המרה אבנים בכיס המרה בהיריון כריתה של כיס המרה ניתוח הסרת כיס מרה אבנים בהריון הוצאת כיס מרה בלי כיס מרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי לאחר ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה ובכליות דלקת בכיס מרה ניתוח לכריתת כיס מרה אחרי כריתת כיס מרה ניתוח לכריתת כיס המרה mrsp ניתוח להסרת כיס המרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב כאב לאחר ניתוח כאבים לאחר כריתת כיס מרה פוליפים בכיס מרה