כאבים בכיס המרה


בהמשך העמוד 4 שאלות גולשים בנושא: כאבים בכיס המרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

4 שאלות גולשים בנושא » כאבים בכיס המרה


13/07/2013

כאבים בכיס המרה

שבוע שעבר גיליתי שאני נושאת אבנים בכיס המרה וקיבלתי אנטיביוטיקה וכדורים לשיכוך כאבים. זה לא העביר את הכאב לגמרי אלא רק צמצם אותו. מה אני צריכה לעשות כדי להעלים את הכאב? אני גם מחכה לבדיקת אולטרסאונד שעשיתי.

ד"ר רפאל אלון

לענת

אם בדיקת הUS גלתה אבנים בכיס המרה והסבל שלך מתאים לממצא זה-ממלץ לעבור ניתוח להסרת כיס המרה. אם קבלת אנטיביוטיקה כנראה שיש חשד לדלקת בכיס המרה וזוהי הוראה "חזקה" יותר לניתוח מכיוון שההתקפים של כאב ודלקת נוטים לחזור


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.
20/04/2013

כאבים בכיס המרה

יש לי כאב באמצע הבטן העליונה כבר במשך שנה. הלכתי למיון לפני כמה ימים והם אמרו לי שיש לי אבנים בכיס המרה. יש לי התקפי כאבים כמעט כל שבוע אם לא יותר. הרופא אמר שאין מה לעשות. האם יש הצדקה לכך שאני אחייה עם הכאבים האלה למשך כל חיי? אני מבולבלת, לא יודעת מה לעשות, אבל אני כן יודעת שנמאס לי מהכאבים האלה. האם הרופא צודק? מה עליי לעשות?

ד"ר רפאל אלון

למירית

עלייך לפנות לבדיקת כירורג. אם הכאב יכול להיות מוסבר על ידי האבנים בכיס המרה-יש צורך בניתוח לכריתת כיס המרה. אם לא-יש צורך להגיע לאבחון של סיבת הכאב ולטפל בהתאם. בודאי שלא להשאר עם כאבים לתקופה ממושכת...


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.
18/04/2013

אבני מרה השלכות

האם אבנים בדרכי המרה יכולות לגרום לקוצר נשימה ולבלבול נפשי? האם זה יכול לקרות ללא כאבים בכיס המרה? אני סובלת מאבני מרה כבר כמה שנים ובשבועות האחרונים החלו התופעות הללו ואני מאוד מודאגת. תודה מראש!

admin

לכוכי,

התופעות שאת מתארת אינן אופייניות לביטוי של אבני כיס מרה. פני לרופא המשפחה לטפול בבעיות אלה


בברכה,
צוות האתר
03/04/2013

ניתוח כריתת כיס מרה

חוויתי 4 התקפים של כאבים בכיס המרה רק ב5 חודשים האחרונים והרופא המליץ לי לעשות ניתוח להסרת כיס מרה.
קראתי באינטרנט שלא מבצעים את הניתוח אם החולה עבר כבר ניתוח קודם בבטן.
זה ממש מדאיג אותי כי עברתי לפני כמה שנים כריתת רחם ( פתוחה ומלאה ) ולפני כן היה לי ניתוח בטן פתוח להסרת שתי ציסטות בשחלות.
אני ממש סובלת, האם יש לי סיכוי לעבור ניתוח להסרת כיס המרה למרות שהיו לי 2 ניתוחים קודמים?

ד"ר רפאל אלון

לרחל שלום,

ניתוחים קודמים אינם מהווים הוראת נגד לכריתת כיס המרה. כנראה קראת שניתוחים קודמים בבטן יכולים למנוע כריתת כיס מרה בשיטה לפרוסקופית.

הניתוחים שלך בוצעו בבטן התחתונה ובאגן (רחם ושחלות) בעוד כיס המרה נמצא בבטן העליונה. יש סיכוי מצוין שניתן יהיה לנתח אותך בלפרוסקופיה למרות הניתוחים הקודמים שעברת.

בהצלחה


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: כאבים בכיס המרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס מרה אבנים בכיס המרה בכיס מרה כריתת כיס המרה כיס המרה פוליפ בכיס מרה אבן בכיס המרה אבן בכיס מרה הסרת כיס המרה כאבים בבטן פוליפ בכיס המרה ניתוח להסרת כיס המרה ניתוח לכריתת כיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה ניתוח כיס המרה דרכי המרה אבנים בכיס המרה בהריון אבנים בכיס המרה סימפטומים דלקת בכיס המרה פוליפים בכיס מרה דלקת בכיס מרה פוליפים בכיס המרה כאבים בכיס המרה כריתה של כיס המרה בוץ בכיס המרה ניתוח כריתת כיס המרה אבנים בדרכי המרה חשד לאבנים בכיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה כאבים ברום הבטן אבנים בכיס מרה בהריון ניתוח בכיס המרה הוצאת כיס המרה אבנים בכיס המרה טיפול אבנים בכיס המרה ניתוח כאבים בצד ימין כאבים מתחת לצלעות ימין הוצאת אבנים מכיס המרה תפקיד כיס המרה ניתוח אבן בכיס המרה אבנים קטנות בכיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה אבן בכיס מרה בהריון כאבים בבטן עליונה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב לאחר ניתוח כיס המרה.. אבנים בכיס המרה מה לאכול אבנים בכיס המרה ובכליות כאבים אחרי ניתוח כיס מרה צינור המרה

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבים בבטן כיס מרה מכווץ עם אבנים סרטן כיס המרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה אולטרסאונד בטן פוליפים בכיס המרה הסרת כיס מרה ניתוח אבן בכיס המרה כאבים מתחת לצלעות ימין ניתוח כריתת כיס מרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה תזונה אבנים בכיס המרה ניתוח ניתוח כיס המרה חשד לאבנים בכיס המרה בקע מפשעתי אבנים בכיס המרה בהריון דרכי המרה בכיס מרה לאחר כריתת כיס מרה mrsp כאבים ברום הבטן אבנים כאבים בצד ימין המשך כאב בטן אבנים בכיס המרה סימפטומים אחרי כריתת כיס מרה ניתוח להוצאת כיס המרה חודש לאחר ניתוח כאבים לאחר כריתת כיס מרה הוצאת כיס המרה בוץ בכיס המרה תפקידו של כיס המרה ניתוח להסרת כיס המרה החלמה מניתוח כיס מרה דרכי מרה אינן מורחבות נוזל מרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה כיס מרה בהריון הסרת כיס המרה כריתת מרה ואינסולין לאחר ניתוח כיס המרה.. ניתוח כיס מרה ניתוח להוצאת כיס מרה דלקת בכיס המרה פוליפים בכיס מרה ercp המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) כאב לאחר ניתוח