כאבים בבטן עליונה ימנית, בין הצלעות ובגב עליו צד ימין.


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: כאבים בבטן עליונה ימנית, בין הצלעות ובגב עליו צד ימין.

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » כאבים בבטן עליונה ימנית, בין הצלעות ובגב עליו צד ימין.


08/12/2015

כאבים בבטן עליונה ימנית, בין הצלעות ובגב עליו צד ימין.

שלום רב,
יש לי כאבים לאחר אכילת אוכל שומני בחלקים שפורטו. אין בעיה עם יציאות. היתכן כי מדובר בכיס מרה, או כבד? האם יש דרך לאבחן ללא פגישת רופא? היתכן כי מדובר בבעיה בקיבה שמקרינה לאזור זה? או חסימה בצלעות?

ד"ר שמואל אביטל

זה מתאים יותר לבעיית אבנים בכיס המרה. הבדיקה המומלצת היא אולטראסאונד של כיס מרה. במידה וימצאו אבנים צריך להתייעץ עם כירורג.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: כאבים בבטן עליונה ימנית, בין הצלעות ובגב עליו צד ימין.

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבן בכיס מרה בהריון שלשולים בטן עליונה חזה תחתון כיס המרה אחרי כריתת כיס מרה בלי כיס מרה אבנים בכיס המרה בהריון ד"ר שמואל אביטל הוצאת כיס מרה ניתוח כיס מרה פוליפ או אבן בכיס מרה? אבן בכיס מרה כיס מרה אבנים כאבים לאחר כריתת כיס מרה דרכי מרה חודש לאחר ניתוח ניתוח כיס המרה אבנים כאבי גב בוץ בכיס המרה ניתוח הוצאת כיס מרה כיס מרה וספורט ניתוח להסרת כיס המרה כריתת מרה ואינסולין כאבים בכיס המרה כיס מרה בהריון תזונה לאחר ניתוח כיס מרה תזונה לאחר ניתוח כריתת כיס מרה תזונה אבנים קטנות בכיס מרה שאלה פוליפים בכיס המרה הוצאת כיס המרה ניתוח להסרת כיס מרה ובנוסף אבנים קטנות בכיס המרה המשך כאב בטן ניתוח כריתת כיס המרה אבני מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול דלקת בכיס המרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל תזונה במצב של אבנים בכיס מרה ניתוח להוצאת כיס מרה בכיס מרה ניתוח כריתת כיס מרה כאבים ברום הבטן הסרת כיס מרה