חשד לאבנים בכיס המרה


בהמשך העמוד 3 שאלות גולשים בנושא: חשד לאבנים בכיס המרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

3 שאלות גולשים בנושא » חשד לאבנים בכיס המרה


24/05/2014

חשד לאבנים בכיס המרה

שלום ,אני בהריון בשבוע 33 סובלת מכאבים חזקים בצד ימין למעלה,קיבלתי הפנייה לאולטרה -סאונד ובתשובה שקיבלתי היה רשום:בדיקה מוגבלת עקב ריבוי גזים בטרסריון ,לאמוגמות בברור אבנים בכיס המרה אך לא ניתן לשלול אבנים עקב ריבוי הארטיפקטים.
איך אני אמורה להתייחס לתשובה זו?הכאבים נמשכים והם בלתי ניסבלים

ד"ר שמואל אביטל

קשה להתייחס... התשובה לא עוזרת. שווה לחזור על הבדיקה ולקחת בדיקת דם לתפקודי כבד.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר
02/09/2013

חשד לאבנים בכיס המרה

שלום, שמי ענת, בת 41.5.
אני סובלת מכאבי גב ומצרבת.
לפני כחודשיים, עקב כאבי גב, עברתי צילום רנטגן בגב.
בניתוח תוצ’ הצילום נרשם כי יש חשד לאבנים במרה.
מזה כשבוע אני חווה סימפטומים של תחושת “ערבול” בבטן, תכיפות בהליכה לשירותים, בחילה.
האם לדעתך תופעות אלו נובעות מאבנים בכיס המרה?
מה מידת הדחיפות לטיפול?
עברתי השבוע להתגורר באנגליה ועדיין לא נרשמתי לקבלת שירותים רפואיים – לכן אני מודאגת ממידת הדחיפות.
תודה,
ענת

ד"ר רפאל אלון

לענת

התלונות שאת מתארת אינן אופייניות לבעיית אבני כיס מרה. הממצא של אבנים (או חשד לאבנים) הינו ממצא מקרי ואין צורך לטפל באבנים אלה.


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.
22/01/2013

חשד לאבנים בכיס המרה

שלום רב,
ביום שני האחרון התחילו לי בלילה כאבים עזים באיזור הקיבה ( רום הבטן) והחלק הימני העליון של הבטן. הכאבים הופיעו אחרי ששלושה ימים כמעט לא אכלתי בשל וירוס בטן של שלשולים ומעט חום, ואז הרגשתי טוב יותר ואכלתי באותו ערב ארוחה שומנית. לא היו בחילות, לא היו הקאות ולא סבלתי מכאב גב, כתף ימנית או שכמות. בבוקר הלכתי לרופא המשפחה שבדק לי את הבטן, אמר שנראה שהמוקד הוא הקיבה ואולי כיס המרה ונתן לי אומפרדקס (1 ליום למשך חודש) וספסמלגין (3 פעמים ביום ל10 ימים). הוא אמר שבמידה ותוך שעתיים הכאבים לא עוברים- לגשת לחדר מיון לעשות אולטרסאונד בחשד לכולציסטיטיס. הכאבים מאד נרגעו וגם היום השתפרו. עדיין שאני לוחצת על רום הבטן יש לי תחושה של כאב ולחץ ושאני לוחצת על החלק הימני העליון של הבטן גם יש כאב. השאלה שלי היא מה זה יכול להיות עם לא אבנים במרה? האם הטיפול שהוא נתן לי מספיק? מה ההתרשמות שלך? הרבה תודה מראש

ד"ר רפאל אלון

יעל שלום

תלונותייך אינן אופיניות להתקף של עוית המרירה (המינוח העברי להתקף כאב בשל אבני כיס מרה). ייתכן והכל קשור לוירוס בן חלית. אם התלונות תמשכנה פני לרופא להמשך בירור.


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: חשד לאבנים בכיס המרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס מרה אבנים בכיס המרה בכיס מרה כריתת כיס המרה כיס המרה פוליפ בכיס מרה אבן בכיס המרה אבן בכיס מרה הסרת כיס המרה פוליפ בכיס המרה ניתוח להסרת כיס המרה ניתוח לכריתת כיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה ניתוח כיס המרה דרכי המרה אבנים בכיס המרה בהריון אבנים בכיס המרה סימפטומים דלקת בכיס המרה פוליפים בכיס מרה דלקת בכיס מרה פוליפים בכיס המרה כאבים בכיס המרה כריתה של כיס המרה בוץ בכיס המרה ניתוח כריתת כיס המרה אבנים בדרכי המרה חשד לאבנים בכיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה אבנים בכיס מרה בהריון ניתוח בכיס המרה הוצאת כיס המרה אבנים בכיס המרה טיפול אבנים בכיס המרה ניתוח הוצאת אבנים מכיס המרה תפקיד כיס המרה ניתוח אבן בכיס המרה אבנים קטנות בכיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה אבן בכיס מרה בהריון חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב לאחר ניתוח כיס המרה.. אבנים בכיס המרה מה לאכול אבנים בכיס המרה ובכליות צינור המרה בוץ בכיס מרה כיס המרה אבנים בעיה בכיס המרה תפקידו של כיס המרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל פוליפ או אבן בכיס מרה?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים