התקף כאבים לפני EUS


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: התקף כאבים לפני EUS

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » התקף כאבים לפני EUS


22/11/2015

התקף כאבים לפני EUS

שלום. לבעלי גילו אבן בכיס המרה. כנראה עד לא מזמן היתה חסימה של דרכי המרה, אבל כנראה האבן זזה והסימפטומים של צהבת חסימתית פחתו (סבל מאוד מגירודים ומבחילות, עכשיו פחות וגם השתן כבר לא כל כך צהוב). בכל מקרה, אנחנו מנסים לקבוע תור לEUS. אבל לצערינו זה לוקח זמן. בימים האחרונים סובל מהתקפים וכאבים. האם יש טעם לפנות למיון בשלב זה (האם בכלל מבצעים כריתת כיס מרה כניתוח דחוף במיון? או שסביר שפשוט יתנו לו משככי כאבים?), או פשוט להסתפק במשככי כאבים עד שנצליח להגיע לEUS, בתקווה שיוציאו לו שם את האבן?

ד"ר שמואל אביטל

לא מבצעים ניתוח במיון. אבל לפעמים יש צורך באשפוז וטיפול. חשוב מאוד לראות מה רמות האנזימי כבד שלו וחשוב לדעת גם כמה סובל.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: התקף כאבים לפני EUS

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס מרה כאבי בטן כרוניים בטן עליונה חזה תחתון חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב השתלת כיס מרה פוליפ בכיס המרה דרכי המרה החלמה מניתוח כיס מרה אבני מרה בהריון התקף כיס מרה אחרי ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה כאבים מתחת לצלעות ימין תפקיד כיס המרה אבנים בכיס מרה בהריון הוצאת אבנים מכיס המרה אולטרסאונד בטן דרכי מרה כיס מרה מכווץ עם אבנים ercp אבנים בכיס המרה ובכליות כאבים לאחר כריתת כיס מרה כאבים בצד ימין אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל בוץ בכיס המרה אבנים בדרכי מרה אולטרסאונד לאחר ניתוח ניתוח כריתת כיס המרה ד"ר שמואל אביטל המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) הוצאת כיס מרה כריתת כיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה צינור המרה כריתת כיס מרה תזונה כיס מרה מכווץ כאבים ברום הבטן כיס מרה בהריון אבנים בכיס המרה בהיריון כריתה של כיס המרה כריתת מרה ואינסולין תזונה לאחר ניתוח כיס מרה כיס המרה ניתוח בקע לאחר ניתוח להסרת כיס מרה פוליפ או אבן בכיס מרה? ניתוח להסרת כיס מרה