התקף כאבים לפני EUS


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: התקף כאבים לפני EUS

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » התקף כאבים לפני EUS


22/11/2015

התקף כאבים לפני EUS

שלום. לבעלי גילו אבן בכיס המרה. כנראה עד לא מזמן היתה חסימה של דרכי המרה, אבל כנראה האבן זזה והסימפטומים של צהבת חסימתית פחתו (סבל מאוד מגירודים ומבחילות, עכשיו פחות וגם השתן כבר לא כל כך צהוב). בכל מקרה, אנחנו מנסים לקבוע תור לEUS. אבל לצערינו זה לוקח זמן. בימים האחרונים סובל מהתקפים וכאבים. האם יש טעם לפנות למיון בשלב זה (האם בכלל מבצעים כריתת כיס מרה כניתוח דחוף במיון? או שסביר שפשוט יתנו לו משככי כאבים?), או פשוט להסתפק במשככי כאבים עד שנצליח להגיע לEUS, בתקווה שיוציאו לו שם את האבן?

ד"ר שמואל אביטל

לא מבצעים ניתוח במיון. אבל לפעמים יש צורך באשפוז וטיפול. חשוב מאוד לראות מה רמות האנזימי כבד שלו וחשוב לדעת גם כמה סובל.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: התקף כאבים לפני EUS

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח הוצאת כיס מרה לאחר ניתוח כיס המרה.. בטן עליונה חזה תחתון סימפטומים של אבנים בכיס מרה אבנים בכיס המרה ובכליות פוליפ בכיס המרה שלשולים אבנים בכיס המרה בחילות כאבים לאחר כריתת כיס מרה ניתוח כיס מרה כאבי בטן כרוניים כריתה של כיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה ניתוח כריתת כיס מרה כאבים בכיס המרה הוצאת אבנים מכיס המרה ניתוח הסרת כיס מרה כאבי גב בוץ בכיס המרה אבנים בכיס המרה מה לאכול חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב חשד לאבנים בכיס המרה כיס מרה מכווץ עם אבנים המשך כאב בטן אבנים בכיס מרה בהריון בוץ בכיס מרה התקף כיס מרה בלי כיס מרה דלקת קלה בלבלב הסרת כיס המרה ניתוח בקע לחיות בלי כיס מרה אבנים בכיס המרה טיפול תזונה לאחר כריתת כיס מרה שלום ד"ר אחרי ניתוח כיס מרה ד"ר שמואל אביטל אבנים קטנות בכיס המרה ניתוח אבן בכיס המרה אבני כיס מרה אלכוהול אבנים כאבים בבטן אבנים בכיס מרה בעיה בכיס המרה פוליפ או אבן בכיס מרה? חודש לאחר ניתוח אבנים במרה כיס המרה