התקף כאבים לפני EUS


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: התקף כאבים לפני EUS

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » התקף כאבים לפני EUS


22/11/2015

התקף כאבים לפני EUS

שלום. לבעלי גילו אבן בכיס המרה. כנראה עד לא מזמן היתה חסימה של דרכי המרה, אבל כנראה האבן זזה והסימפטומים של צהבת חסימתית פחתו (סבל מאוד מגירודים ומבחילות, עכשיו פחות וגם השתן כבר לא כל כך צהוב). בכל מקרה, אנחנו מנסים לקבוע תור לEUS. אבל לצערינו זה לוקח זמן. בימים האחרונים סובל מהתקפים וכאבים. האם יש טעם לפנות למיון בשלב זה (האם בכלל מבצעים כריתת כיס מרה כניתוח דחוף במיון? או שסביר שפשוט יתנו לו משככי כאבים?), או פשוט להסתפק במשככי כאבים עד שנצליח להגיע לEUS, בתקווה שיוציאו לו שם את האבן?

ד"ר שמואל אביטל

לא מבצעים ניתוח במיון. אבל לפעמים יש צורך באשפוז וטיפול. חשוב מאוד לראות מה רמות האנזימי כבד שלו וחשוב לדעת גם כמה סובל.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: התקף כאבים לפני EUS

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח להוצאת כיס המרה אבן בכיס מרה אבנים קטנות בכיס המרה כיס מרה אבנים בקע מפשעתי כאבים בצד ימין אבנים בדרכי המרה כיס המרה אבנים תזונה לאחר ניתוח ניתוח להסרת כיס מרה ניתוח אבן בכיס המרה התקף כיס מרה בעיה בכיס המרה תזונה המשך כאב בטן סימפטומים של אבנים בכיס מרה mri כאב לאחר ניתוח כאבים בכיס המרה לאחר ניתוח להסרת כיס מרה אבני מרה אבני כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה ניתוח הסרת כיס מרה אבנים בכיס מרה בהריון ניתוח להוצאת כיס מרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל כיס מרה מכווץ עם אבנים אבנים בכיס המרה מה לאכול ניתוח לכריתת כיס מרה דרכי המרה ניתוח כיס מרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה כיס המרה ניתוח בוץ בכיס המרה לאחר ניתוח כיס המרה.. ד"ר שמואל אביטל דלקת בכיס המרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה ניתוח כריתת כיס המרה בכיס מרה לאחר ניתוח כיס מרה אולטרסאונד בטן כיס מרה וספורט דרכי מרה אינן מורחבות אבנים בכיס המרה ובכליות הסרת כיס מרה שלום ד"ר כיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה