התקף כאבים לפני EUS


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: התקף כאבים לפני EUS

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » התקף כאבים לפני EUS


22/11/2015

התקף כאבים לפני EUS

שלום. לבעלי גילו אבן בכיס המרה. כנראה עד לא מזמן היתה חסימה של דרכי המרה, אבל כנראה האבן זזה והסימפטומים של צהבת חסימתית פחתו (סבל מאוד מגירודים ומבחילות, עכשיו פחות וגם השתן כבר לא כל כך צהוב). בכל מקרה, אנחנו מנסים לקבוע תור לEUS. אבל לצערינו זה לוקח זמן. בימים האחרונים סובל מהתקפים וכאבים. האם יש טעם לפנות למיון בשלב זה (האם בכלל מבצעים כריתת כיס מרה כניתוח דחוף במיון? או שסביר שפשוט יתנו לו משככי כאבים?), או פשוט להסתפק במשככי כאבים עד שנצליח להגיע לEUS, בתקווה שיוציאו לו שם את האבן?

ד"ר שמואל אביטל

לא מבצעים ניתוח במיון. אבל לפעמים יש צורך באשפוז וטיפול. חשוב מאוד לראות מה רמות האנזימי כבד שלו וחשוב לדעת גם כמה סובל.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: התקף כאבים לפני EUS

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כיס המרה אבנים כיס מרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה ניתוח לכריתת כיס המרה תזונה לאחר ניתוח כאבים מתחת לצלעות ימין דלקת בלבלב כאבים בבטן בטן עליונה חזה תחתון אבנים בכיס מרה בהריון אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל בכיס מרה כאבי בטן דלקת בכיס מרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה mri לאחר ניתוח כיס מרה בחילות אלכוהול אבנים בכיס המרה ניתוח אבנים במרה אבנים קטנות בכיס מרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי אבן בכיס המרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה אבנים קטנות בכיס המרה שלום בוץ בכיס מרה אולטרסאונד בטן חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב פוליפים בכיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה פוליפ בכיס המרה כריתת כיס המרה אבנים בכיס המרה בהיריון החלמה מניתוח כיס מרה ניתוח אבן בכיס המרה ניתוח כריתת כיס מרה כריתת כיס מרה ד"ר שמואל אביטל צינור המרה כאב לאחר ניתוח בקע מפשעתי אחרי כריתת כיס מרה ניתוח בכיס המרה דרכי מרה אינן מורחבות חודש לאחר ניתוח אבן בכיס מרה ניתוח בקע כיס מרה בהריון