התקף כאבים לפני EUS


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: התקף כאבים לפני EUS

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » התקף כאבים לפני EUS


22/11/2015

התקף כאבים לפני EUS

שלום. לבעלי גילו אבן בכיס המרה. כנראה עד לא מזמן היתה חסימה של דרכי המרה, אבל כנראה האבן זזה והסימפטומים של צהבת חסימתית פחתו (סבל מאוד מגירודים ומבחילות, עכשיו פחות וגם השתן כבר לא כל כך צהוב). בכל מקרה, אנחנו מנסים לקבוע תור לEUS. אבל לצערינו זה לוקח זמן. בימים האחרונים סובל מהתקפים וכאבים. האם יש טעם לפנות למיון בשלב זה (האם בכלל מבצעים כריתת כיס מרה כניתוח דחוף במיון? או שסביר שפשוט יתנו לו משככי כאבים?), או פשוט להסתפק במשככי כאבים עד שנצליח להגיע לEUS, בתקווה שיוציאו לו שם את האבן?

ד"ר שמואל אביטל

לא מבצעים ניתוח במיון. אבל לפעמים יש צורך באשפוז וטיפול. חשוב מאוד לראות מה רמות האנזימי כבד שלו וחשוב לדעת גם כמה סובל.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: התקף כאבים לפני EUS

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אחרי ניתוח כיס מרה דרכי מרה אינן מורחבות לאחר כריתת כיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול שלשולים בוץ בכיס המרה אבני כיס מרה mrsp אבנים בכיס המרה סימפטומים השתלת כיס מרה ניתוח כיס המרה אחרי כריתת כיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה בהיריון אבנים בדרכי המרה אבן בכיס מרה בהריון כיס מרה מכווץ כאב לאחר ניתוח חשד לאבנים בכיס המרה ניתוח בכיס המרה כיס מרה כריתת כיס מרה אבנים בכיס המרה בהריון כריתה של כיס המרה הסרת כיס המרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה התקף כיס מרה אבנים בדרכי מרה בוץ בכיס מרה פוליפים בכיס מרה כיס המרה ניתוח הסרת כיס מרה תפקיד כיס המרה פוליפ בכיס המרה אבן בכיס המרה בדיקה בקע מפשעתי כיס מרה מכווץ עם אבנים כיס המרה לאחר ניתוח כיס מרה וספורט נוזל מרה כאבי בטן כרוניים אבנים בכיס מרה ניתוח הוצאת כיס מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה כריתת מרה ואינסולין פוליפ בכיס מרה