הוצאת נקז מכיס המרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: הוצאת נקז מכיס המרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » הוצאת נקז מכיס המרה


16/12/2012

הוצאת נקז מכיס המרה

אבי בן 90 ולאחר שסבל מכאבים כתןצאה מאבנים קטנות בכיס המרה היכניסו לו נקז לכיס המרה הוא קיבל אנטיביוטיקה והדלקת והכאבים עברו. הוא נשלח הביתה עם הנקז ושקית .
הרופאים העדיפו לא להוציא את כיס המרה בגלל הסיכון של הניתוח לאדם מבוגר.
שאלתי: הבנתי שניתן לסתום את הנקז בפקק ואם הכל בסדר ניתן להוציא את הנקז.
שאלתי האם ניתן להוציא את הנקז בלי להוציא את כיס המרה, מה קורה לחור בכיס המרה דרכו הוחדר הנקז? האם הוא נסגר לבד או יש לסגור אותו ?
נראה לי שהוצאת הנקז תשפר את איכות החיים שלו ועדיף להוציא. האם אני יכול לשוחח עם מומחה בנושא או לפחות לקבל תשובה במייל?
אם יש צורך אני מוכן לשלם לטיפול באופן פרטי.
בכבוד רב ובתודה טובי

ד"ר רפאל אלון

טובי שלום,

הטיפול שבוצע לאביך הוא טיפול "חירום" המבוצע בשל דלקת בכיס המרה, כאשר נמנעים מניתוח מסיבות שונות כגון גיל מבוגר מאד, מצב החולה, מחלות נילוות ועוד. כאשר הדלקת חולפת ניתן להוציא את הנקז. צריך לזכור כי תמיד ישנה אפשרות להישנות של הדלקת בכיס המרה כל עוד הוא מכיל אבנים. את הנקז שולפים החוצה כעבור פרק זמן מסוים והפתח נסגר עצמונית.


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: הוצאת נקז מכיס המרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס המרה כריתת כיס המרה כיס המרה אבן בכיס המרה הסרת כיס המרה פוליפ בכיס המרה ניתוח להסרת כיס המרה ניתוח לכריתת כיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה הוצאת כיס מרה ניתוח כיס המרה דרכי המרה אבנים בכיס המרה בהריון אבנים בכיס המרה סימפטומים דלקת בכיס המרה ניתוח להוצאת כיס מרה פוליפים בכיס המרה כאבים בכיס המרה כריתה של כיס המרה בוץ בכיס המרה ניתוח כריתת כיס המרה אבנים בדרכי המרה חשד לאבנים בכיס המרה ניתוח בכיס המרה הוצאת כיס המרה ניתוח הוצאת כיס מרה אבנים בכיס המרה טיפול אבנים בכיס המרה ניתוח הוצאת אבנים מכיס המרה תפקיד כיס המרה ניתוח אבן בכיס המרה אבנים קטנות בכיס המרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב לאחר ניתוח כיס המרה.. אבנים בכיס המרה מה לאכול אבנים בכיס המרה ובכליות צינור המרה כיס המרה אבנים בעיה בכיס המרה תפקידו של כיס המרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל סרטן כיס המרה אבנים בכיס המרה בהיריון כיס המרה ניתוח ניתוח להוצאת כיס המרה

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים