בקע מפשעתי


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: בקע מפשעתי

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » בקע מפשעתי


11/08/2015

בקע מפשעתי

נבדקתי והרופא אמר לי שאין כלום אבל הכאב שיש לי שם עדיין מטריד אותי ואני לא מצליח להבין מה פשר הכאב הזה ?אתה יכול להגיד לי מה זה יכול להיות ? זו הרגשה של התכווצות וזה רק מחמיר עם הזמן . יכול להיות שהרופא לא הצליח לזהות את הבקע החוזר כי זה בימים הראשונים שלו אז הוא עוד לא מספיק בולט?

ד"ר שמואל אביטל

אני לא סבור כך. כדאי להמתין מספר שבועות ולהיבדק שוב


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר
09/08/2015

בקע מפשעתי

לפני כשבועיים עברתי ניתוח בקע מפשעתי שלאחריו הרופא אמר לי להמנע מהרמת משקלים למשך 3 חודשים אז מתוך סקרנות כדי לבדוק אם ירדתי בכושר עשיתי קצת סטים עם משקולות 12 קילו שבוע וחצי אחרי הניתוח ועכשיו כשבועיים אחרי אני מרגיש כמו משהו שמשתחל לי באזור בכל פעם שאני צוחק או מתאמץ בשירותים מזכיר קצת את ההרגשה שהייתה לי לפני הניתוח האם הגיוני שהבקע חזר?? ??

ד"ר שמואל אביטל

לא סביר אבל כדאי להיבדק...


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: בקע מפשעתי

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אחרי כריתת כיס מרה טיפול באבנים בכיס המרה אבנים במרה חודש לאחר ניתוח אבנים בדרכי המרה ניתוח להסרת כיס המרה אבנים בכיס המרה ובכליות פוליפ או אבן בכיס מרה? ד"ר שמואל אביטל כיס מרה מכווץ אבנים בדרכי מרה שלשולים mrsp אבני מרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה כאבי בטן תפקידו של כיס המרה אבנים קטנות בכיס המרה כאבים בצד ימין אחרי ניתוח כיס מרה כאבי בטן כרוניים כאבים מתחת לצלעות ימין אבנים בכיס המרה בהריון ניתוח כיס מרה תופעות לוואי ניתוח כיס המרה ניתוח הוצאת כיס מרה כיס המרה אבנים דלקת בכיס מרה כיס המרה ניתוח ניתוח בכיס המרה שלום דלקת בלבלב כריתת כיס מרה ניתוח כריתת כיס מרה חשד לאבנים בכיס המרה אבנים בכיס מרה לאחר כריתת כיס מרה כריתת כיס המרה אבנים בכיס מרה בהריון כאבים בבטן ercp כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה אבן בכיס המרה אבני מרה בהריון לאחר ניתוח כיס המרה.. לאחר ניתוח נוזל מרה ניתוח אבן בכיס המרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב תזונה לאחר כריתת כיס מרה