בקע מפשעתי


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: בקע מפשעתי

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » בקע מפשעתי


11/08/2015

בקע מפשעתי

נבדקתי והרופא אמר לי שאין כלום אבל הכאב שיש לי שם עדיין מטריד אותי ואני לא מצליח להבין מה פשר הכאב הזה ?אתה יכול להגיד לי מה זה יכול להיות ? זו הרגשה של התכווצות וזה רק מחמיר עם הזמן . יכול להיות שהרופא לא הצליח לזהות את הבקע החוזר כי זה בימים הראשונים שלו אז הוא עוד לא מספיק בולט?

ד"ר שמואל אביטל

אני לא סבור כך. כדאי להמתין מספר שבועות ולהיבדק שוב


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר
09/08/2015

בקע מפשעתי

לפני כשבועיים עברתי ניתוח בקע מפשעתי שלאחריו הרופא אמר לי להמנע מהרמת משקלים למשך 3 חודשים אז מתוך סקרנות כדי לבדוק אם ירדתי בכושר עשיתי קצת סטים עם משקולות 12 קילו שבוע וחצי אחרי הניתוח ועכשיו כשבועיים אחרי אני מרגיש כמו משהו שמשתחל לי באזור בכל פעם שאני צוחק או מתאמץ בשירותים מזכיר קצת את ההרגשה שהייתה לי לפני הניתוח האם הגיוני שהבקע חזר?? ??

ד"ר שמואל אביטל

לא סביר אבל כדאי להיבדק...


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: בקע מפשעתי

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הוצאת אבנים מכיס המרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) הוצאת כיס מרה בלי כיס מרה אולטרסאונד בטן תזונה לאחר ניתוח כאבים מתחת לצלעות ימין פוליפ בכיס המרה אחרי ניתוח כיס מרה ספורט חודש לאחר ניתוח לאחר ניתוח תפקידו של כיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה אבנים בכיס מרה ניתוח לכריתת כיס מרה כריתת כיס המרה השתלת כיס מרה אבנים בהריון ניתוח כיס מרה אבני מרה ניתוח בקע אולטרסאונד בוץ בכיס המרה לאחר ניתוח כיס המרה.. דלקת בכיס המרה ניתוח כריתת כיס מרה ניתוח בכיס המרה ניתוח הסרת כיס מרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה כאב לאחר ניתוח אבנים בכיס המרה המשך כאב בטן שלום ד"ר אבנים תזונה אבנים קטנות בכיס מרה אבנים בכיס המרה בהריון תזונה לאחר כריתת כיס מרה כאבים בבטן עליונה דלקת קלה בלבלב אבנים בכיס המרה סימפטומים ניתוח להוצאת כיס מרה אלכוהול כריתת מרה ואינסולין התקף כיס מרה כיס מרה בהריון דלקת בכיס מרה ניתוח כריתת כיס המרה