בוץ במוצא כיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: בוץ במוצא כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » בוץ במוצא כיס מרה


17/06/2015

בוץ במוצא כיס מרה

שלום אני בת 36, עברתי בדיקות שונות כולל אולטרסאונד סיטי גסטרוקופיה וקולונסקפיה שלא העלו דבר רק לאחר בדיקת אמ אר אי ראו שיש רושם לבוץ או אבן זעירה במוצא כיס מרה אני סובלת מכאב כרוני מעיין לחץ תמידי ללא שום קשר לאוכל אני אוכלת בריא בקושי שומנים הכאב לפעמים משליך לשכמה. רופאת משפחה נתנה לי תרופה בשם רווהכול למשך חודש אני באמצע הטיפול אך לבנתיים אין שינוי הכאב הוא בצד ימין קרוב לקשת הצלעות. מה ניתן לעשות? והאם קיימת תרופה אחרת? כמה זמן לוקח לבוץ לצאת אם בכלל?

ד"ר שמואל אביטל

הנושא הוא לא תרופה כזו או אחרת אלא מה סיבת הכאבים. יש אפשרות שבות בכיס מרה או אבנים קטנות יגרמו לכאבים מסוג זה. צריך לעשות הערכה מדויקת של אופי הכאבים ולשקול האם יש באמת מקום לכריתת כיס מרה .


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: בוץ במוצא כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

לחיות בלי כיס מרה כיס המרה ניתוח חודש לאחר ניתוח לאחר ניתוח כיס המרה.. ובנוסף אחרי כריתת כיס מרה אבנים בכיס המרה ניתוח אבנים בדרכי המרה ניתוח כיס המרה ד"ר שמואל אביטל בעיה בכיס המרה כריתת כיס מרה שלשולים תזונה אחרי ניתוח כיס מרה נוזל מרה כאבים מתחת לצלעות ימין ניתוח לכריתת כיס המרה פוליפים בכיס המרה פוליפ בכיס המרה בוץ בכיס מרה אבנים בהריון השתלת כיס מרה החלמה מניתוח כיס מרה ניתוח הוצאת כיס מרה אבן בכיס המרה ניתוח כריתת כיס מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה בחילות דימום כאב לאחר ניתוח צינור המרה אבן בכיס מרה פוליפ או אבן בכיס מרה? התקף כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה כריתת כיס המרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב שאלה כריתת מרה ואינסולין אבנים בכיס המרה טיפול כיס המרה אבנים כיס מרה מכווץ אלכוהול דלקת בכיס מרה כאבי בטן אבנים בכיס מרה בהריון ניתוח להוצאת כיס מרה אבנים קטנות בכיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה