בוץ במוצא כיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: בוץ במוצא כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » בוץ במוצא כיס מרה


17/06/2015

בוץ במוצא כיס מרה

שלום אני בת 36, עברתי בדיקות שונות כולל אולטרסאונד סיטי גסטרוקופיה וקולונסקפיה שלא העלו דבר רק לאחר בדיקת אמ אר אי ראו שיש רושם לבוץ או אבן זעירה במוצא כיס מרה אני סובלת מכאב כרוני מעיין לחץ תמידי ללא שום קשר לאוכל אני אוכלת בריא בקושי שומנים הכאב לפעמים משליך לשכמה. רופאת משפחה נתנה לי תרופה בשם רווהכול למשך חודש אני באמצע הטיפול אך לבנתיים אין שינוי הכאב הוא בצד ימין קרוב לקשת הצלעות. מה ניתן לעשות? והאם קיימת תרופה אחרת? כמה זמן לוקח לבוץ לצאת אם בכלל?

ד"ר שמואל אביטל

הנושא הוא לא תרופה כזו או אחרת אלא מה סיבת הכאבים. יש אפשרות שבות בכיס מרה או אבנים קטנות יגרמו לכאבים מסוג זה. צריך לעשות הערכה מדויקת של אופי הכאבים ולשקול האם יש באמת מקום לכריתת כיס מרה .


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: בוץ במוצא כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

לאחר ניתוח כיס מרה התקף כיס מרה כאבים בבטן עליונה אבן בכיס המרה mrsp חודש לאחר ניתוח בוץ בכיס המרה דלקת בכיס מרה אבנים בכיס מרה בהריון טיפול באבנים בכיס המרה ניתוח להוצאת כיס המרה אולטרסאונד בטן דרכי המרה אבנים קטנות בכיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) ניתוח אבן בכיס המרה אבנים בכיס המרה ניתוח אבנים דלקת קלה בלבלב לאחר ניתוח תזונה לאחר כריתת כיס מרה דלקת בכיס המרה כיס מרה אבנים כאבי בטן כרוניים הוצאת כיס המרה אבנים קטנות בכיס המרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב תפקידו של כיס המרה לחיות בלי כיס מרה פוליפ בכיס המרה שלשולים כריתת כיס מרה בעיה בכיס המרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי הסרת כיס המרה כיס מרה מכווץ עם אבנים אבנים במרה כריתת כיס המרה כיס המרה כריתת מרה ואינסולין כאבים בבטן כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה סימפטומים של אבנים בכיס מרה נוזל מרה אבנים בכיס המרה בהיריון השתלת כיס מרה לאחר כריתת כיס מרה פוליפ או אבן בכיס מרה? ניתוח הוצאת כיס מרה ד"ר שמואל אביטל