בוץ במוצא כיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: בוץ במוצא כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » בוץ במוצא כיס מרה


17/06/2015

בוץ במוצא כיס מרה

שלום אני בת 36, עברתי בדיקות שונות כולל אולטרסאונד סיטי גסטרוקופיה וקולונסקפיה שלא העלו דבר רק לאחר בדיקת אמ אר אי ראו שיש רושם לבוץ או אבן זעירה במוצא כיס מרה אני סובלת מכאב כרוני מעיין לחץ תמידי ללא שום קשר לאוכל אני אוכלת בריא בקושי שומנים הכאב לפעמים משליך לשכמה. רופאת משפחה נתנה לי תרופה בשם רווהכול למשך חודש אני באמצע הטיפול אך לבנתיים אין שינוי הכאב הוא בצד ימין קרוב לקשת הצלעות. מה ניתן לעשות? והאם קיימת תרופה אחרת? כמה זמן לוקח לבוץ לצאת אם בכלל?

ד"ר שמואל אביטל

הנושא הוא לא תרופה כזו או אחרת אלא מה סיבת הכאבים. יש אפשרות שבות בכיס מרה או אבנים קטנות יגרמו לכאבים מסוג זה. צריך לעשות הערכה מדויקת של אופי הכאבים ולשקול האם יש באמת מקום לכריתת כיס מרה .


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: בוץ במוצא כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבן בכיס המרה אבנים כיס מרה מכווץ הוצאת אבנים מכיס המרה לאחר ניתוח להסרת כיס מרה כאבים בכיס המרה תזונה לאחר ניתוח פוליפים בכיס מרה ניתוח אבן בכיס המרה אבני כיס מרה שאלה אבנים בכיס המרה סימפטומים ניתוח כיס מרה תפקידו של כיס המרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל אבנים בכיס המרה ובכליות ניתוח להסרת כיס מרה לאחר כריתת כיס מרה חשד לאבנים בכיס המרה לאחר ניתוח פוליפים בכיס המרה אבנים בדרכי מרה הוצאת כיס מרה אבן בכיס מרה לאחר ניתוח כיס מרה ניתוח לכריתת כיס המרה אבנים בכיס המרה ניתוח החלמה מניתוח כיס מרה בלי כיס מרה אבנים קטנות בכיס המרה אבנים בכיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה דרכי מרה אינן מורחבות הסרת כיס המרה כריתה של כיס המרה לאחר ניתוח כיס המרה.. כריתת מרה ואינסולין תזונה לאחר ניתוח כיס מרה פוליפ או אבן בכיס מרה? ספורט ניתוח כריתת כיס המרה ד"ר שמואל אביטל שלשולים אבנים בדרכי המרה תפקיד כיס המרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה mrsp אבני מרה אבני מרה בהריון