בוץ במוצא כיס מרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: בוץ במוצא כיס מרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » בוץ במוצא כיס מרה


17/06/2015

בוץ במוצא כיס מרה

שלום אני בת 36, עברתי בדיקות שונות כולל אולטרסאונד סיטי גסטרוקופיה וקולונסקפיה שלא העלו דבר רק לאחר בדיקת אמ אר אי ראו שיש רושם לבוץ או אבן זעירה במוצא כיס מרה אני סובלת מכאב כרוני מעיין לחץ תמידי ללא שום קשר לאוכל אני אוכלת בריא בקושי שומנים הכאב לפעמים משליך לשכמה. רופאת משפחה נתנה לי תרופה בשם רווהכול למשך חודש אני באמצע הטיפול אך לבנתיים אין שינוי הכאב הוא בצד ימין קרוב לקשת הצלעות. מה ניתן לעשות? והאם קיימת תרופה אחרת? כמה זמן לוקח לבוץ לצאת אם בכלל?

ד"ר שמואל אביטל

הנושא הוא לא תרופה כזו או אחרת אלא מה סיבת הכאבים. יש אפשרות שבות בכיס מרה או אבנים קטנות יגרמו לכאבים מסוג זה. צריך לעשות הערכה מדויקת של אופי הכאבים ולשקול האם יש באמת מקום לכריתת כיס מרה .


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: בוץ במוצא כיס מרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כיס מרה אבנים ניתוח לכריתת כיס המרה ercp התקף כיס מרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה בוץ בכיס מרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה ניתוח כיס מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה הוצאת אבנים מכיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה בעיה בכיס המרה ניתוח אבן בכיס המרה כיס המרה ניתוח שלשולים ניתוח הוצאת כיס מרה הוצאת כיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול דלקת קלה בלבלב כאבים לאחר כריתת כיס מרה חשד לאבנים בכיס המרה כריתה של כיס המרה כריתת כיס המרה כאבים בבטן אבנים אבנים בכיס מרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה כיס מרה מכווץ ניתוח כריתת כיס מרה אבנים במרה ניתוח הסרת כיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) סרטן כיס המרה החלמה מניתוח כיס מרה אחרי כריתת כיס מרה דלקת בכיס המרה בדיקה פוליפ בכיס המרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל כאבים ברום הבטן אבן בכיס מרה אבנים קטנות בכיס המרה mrsp המשך כאב בטן בלי כיס מרה דימום בוץ בכיס המרה אבני כיס מרה דלקת בלבלב