אבני מרה בהריון


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: אבני מרה בהריון

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » אבני מרה בהריון


02/05/2013

אבני מרה בהריון

הייתי צריכה לעבור ניתוח כיס מרה בלפרוסקופיה לאחר שנתקעה לי אבן בצינור המרה בהיותי בחודש שישי להריון. מה הרופא אמור לעשות במהלך שאר ההריון אם לא עברתי את הניתוח? איך הוא מבצע מעקב גם על התינוק וגם על החסימה בצינור המרה?

admin

מורן שלום,

האבן כנראה תקועה בצינור המחבר את כיס המרה לצינור המרה הראשי. לו האבן הייתה תקועה בצינור המרה הראשי היית סובלת מצהבת והפרעה בתפקודי הכבד. כרגע, אם אין לך התקפים, ניתן לדחות את הניתוח עד לאחר הלידה. רופא הנשים שלך יטפל בהריון ולאחר הלידה תמשיכי את הטיפול בבעיית כיס המרה


בברכה,
צוות האתר
12/01/2013

אבנים בכיס המרה בהריון

שלום.. אני בהריון שבוע 30 סובלת מהתקפי כאב חזקים בבטן עליונה המוקרנים לגב שהיו לתקופות רחוקות ועכשיו זה קורה לעיתים קרובים אחרי שחיפשתי באינטרנט הבנתי שיכול להיות שמדובר באבנים בכיס המרה שזה סיכוי שאף רופא לא העלה לי וכולם אמרו לי שזה חומציות מההריון.. עכשיו אני רוצה לבקש הפניות לבדיקות מרופא המשפחה שלי כדי להיות בטוחה.. שאלתי היא האם יש טיפול אבני מרה בהריון? ואם כן והטיפול היה בניתוח להסרת אבנים בכיס המרה, זה לא ישפיע על תהליך לידה רגילה?

ד"ר רפאל אלון

לריהאם שלום

התאור הקצר שלך באמת מחשיד שמדובר בהתקפים על רקע אבני כיס מרה. יש צורך לבצע בדיקת אולטרא-סאונד כדי לאשר או לשלול את האבחנה. במידה ויש אבנים ויש לך סבל רב בהתקפים, ניתן לנתח גם בשלב זה של ההריון. כמובן שההחלטה תתקבל בהתייעצות של הכירורג עם הגניקולוג המטפל שלך.

בהצלחה


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: אבני מרה בהריון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כיס המרה ניתוח לכריתת כיס מרה אחרי כריתת כיס מרה הוצאת אבנים מכיס המרה כיס מרה מכווץ כאבי בטן כאב לאחר ניתוח צינור המרה אולטרסאונד שאלה כאבים בבטן עליונה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי ניתוח להוצאת כיס מרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה בקע מפשעתי לאחר ניתוח דרכי המרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) המשך כאב בטן הסרת כיס המרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב שלום אבנים בכיס המרה ובכליות כאבי בטן כרוניים אבנים בכיס המרה פוליפים בכיס מרה אבני מרה הוצאת כיס מרה שלשולים דלקת בכיס מרה תפקידו של כיס המרה ניתוח לכריתת כיס המרה בטן עליונה חזה תחתון אבנים בהריון כיס מרה אבנים אלכוהול לאחר ניתוח כיס המרה.. אבנים בכיס המרה בהיריון אבנים בכיס המרה ניתוח אבן בכיס מרה בהריון אבנים בכיס המרה מה לאכול אבנים בכיס המרה טיפול בוץ בכיס מרה התקף כיס מרה ד"ר שמואל אביטל בוץ בכיס המרה ניתוח כיס מרה לאחר ניתוח כיס מרה אבנים בכיס מרה