אבני מרה בהריון


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: אבני מרה בהריון

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » אבני מרה בהריון


02/05/2013

אבני מרה בהריון

הייתי צריכה לעבור ניתוח כיס מרה בלפרוסקופיה לאחר שנתקעה לי אבן בצינור המרה בהיותי בחודש שישי להריון. מה הרופא אמור לעשות במהלך שאר ההריון אם לא עברתי את הניתוח? איך הוא מבצע מעקב גם על התינוק וגם על החסימה בצינור המרה?

admin

מורן שלום,

האבן כנראה תקועה בצינור המחבר את כיס המרה לצינור המרה הראשי. לו האבן הייתה תקועה בצינור המרה הראשי היית סובלת מצהבת והפרעה בתפקודי הכבד. כרגע, אם אין לך התקפים, ניתן לדחות את הניתוח עד לאחר הלידה. רופא הנשים שלך יטפל בהריון ולאחר הלידה תמשיכי את הטיפול בבעיית כיס המרה


בברכה,
צוות האתר
12/01/2013

אבנים בכיס המרה בהריון

שלום.. אני בהריון שבוע 30 סובלת מהתקפי כאב חזקים בבטן עליונה המוקרנים לגב שהיו לתקופות רחוקות ועכשיו זה קורה לעיתים קרובים אחרי שחיפשתי באינטרנט הבנתי שיכול להיות שמדובר באבנים בכיס המרה שזה סיכוי שאף רופא לא העלה לי וכולם אמרו לי שזה חומציות מההריון.. עכשיו אני רוצה לבקש הפניות לבדיקות מרופא המשפחה שלי כדי להיות בטוחה.. שאלתי היא האם יש טיפול אבני מרה בהריון? ואם כן והטיפול היה בניתוח להסרת אבנים בכיס המרה, זה לא ישפיע על תהליך לידה רגילה?

ד"ר רפאל אלון

לריהאם שלום

התאור הקצר שלך באמת מחשיד שמדובר בהתקפים על רקע אבני כיס מרה. יש צורך לבצע בדיקת אולטרא-סאונד כדי לאשר או לשלול את האבחנה. במידה ויש אבנים ויש לך סבל רב בהתקפים, ניתן לנתח גם בשלב זה של ההריון. כמובן שההחלטה תתקבל בהתייעצות של הכירורג עם הגניקולוג המטפל שלך.

בהצלחה


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: אבני מרה בהריון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבי בטן כרוניים בחילות כאבים אחרי ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה טיפול אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל כאבים בבטן בלי כיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה דימום אבנים בכיס המרה בהיריון כריתת כיס מרה אלכוהול אבני מרה בהריון כיס מרה בהריון mri תזונה אחרי ניתוח כיס מרה הסרת כיס מרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה אבן בכיס מרה בהריון תפקיד כיס המרה ercp ניתוח הוצאת כיס מרה ניתוח הסרת כיס מרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי החלמה מניתוח כיס מרה אבנים קטנות בכיס מרה אבני כיס מרה השתלת כיס מרה סרטן כיס המרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב אולטרסאונד אבנים בדרכי מרה שלשולים בעיה בכיס המרה כאבי בטן כאבים ברום הבטן כאבים מתחת לצלעות ימין פוליפים בכיס מרה כיס מרה וספורט אבנים במרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה תפקידו של כיס המרה אבנים בהריון אבנים בכיס המרה כיס מרה כיס מרה מכווץ עם אבנים לאחר ניתוח כיס המרה.. בוץ בכיס המרה אבנים החלמה לאחר ניתוח כיס מרה