אבני מרה בהריון


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: אבני מרה בהריון

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » אבני מרה בהריון


02/05/2013

אבני מרה בהריון

הייתי צריכה לעבור ניתוח כיס מרה בלפרוסקופיה לאחר שנתקעה לי אבן בצינור המרה בהיותי בחודש שישי להריון. מה הרופא אמור לעשות במהלך שאר ההריון אם לא עברתי את הניתוח? איך הוא מבצע מעקב גם על התינוק וגם על החסימה בצינור המרה?

admin

מורן שלום,

האבן כנראה תקועה בצינור המחבר את כיס המרה לצינור המרה הראשי. לו האבן הייתה תקועה בצינור המרה הראשי היית סובלת מצהבת והפרעה בתפקודי הכבד. כרגע, אם אין לך התקפים, ניתן לדחות את הניתוח עד לאחר הלידה. רופא הנשים שלך יטפל בהריון ולאחר הלידה תמשיכי את הטיפול בבעיית כיס המרה


בברכה,
צוות האתר
12/01/2013

אבנים בכיס המרה בהריון

שלום.. אני בהריון שבוע 30 סובלת מהתקפי כאב חזקים בבטן עליונה המוקרנים לגב שהיו לתקופות רחוקות ועכשיו זה קורה לעיתים קרובים אחרי שחיפשתי באינטרנט הבנתי שיכול להיות שמדובר באבנים בכיס המרה שזה סיכוי שאף רופא לא העלה לי וכולם אמרו לי שזה חומציות מההריון.. עכשיו אני רוצה לבקש הפניות לבדיקות מרופא המשפחה שלי כדי להיות בטוחה.. שאלתי היא האם יש טיפול אבני מרה בהריון? ואם כן והטיפול היה בניתוח להסרת אבנים בכיס המרה, זה לא ישפיע על תהליך לידה רגילה?

ד"ר רפאל אלון

לריהאם שלום

התאור הקצר שלך באמת מחשיד שמדובר בהתקפים על רקע אבני כיס מרה. יש צורך לבצע בדיקת אולטרא-סאונד כדי לאשר או לשלול את האבחנה. במידה ויש אבנים ויש לך סבל רב בהתקפים, ניתן לנתח גם בשלב זה של ההריון. כמובן שההחלטה תתקבל בהתייעצות של הכירורג עם הגניקולוג המטפל שלך.

בהצלחה


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: אבני מרה בהריון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כאבים מתחת לצלעות ימין שאלה אבנים במרה אחרי ניתוח כיס מרה הסרת כיס מרה ובנוסף כיס מרה וספורט כריתת מרה ואינסולין כיס המרה ניתוח להסרת כיס מרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב נוזל מרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה כיס המרה ניתוח לאחר ניתוח כאבי גב כאבי בטן כאבי בטן כרוניים השתלת כיס מרה אבני מרה בהריון בטן עליונה חזה תחתון לאחר ניתוח כיס מרה אבנים בדרכי מרה ספורט ניתוח להסרת כיס המרה אבנים בכיס המרה בהיריון אבנים בכיס המרה בחילות תפקיד כיס המרה כיס מרה בהריון חודש לאחר ניתוח פוליפים בכיס מרה כאבים בבטן אבני כיס מרה דימום כיס מרה בקע מפשעתי ניתוח אבן בכיס המרה הוצאת אבנים מכיס המרה כיס מרה מכווץ עם אבנים החלמה לאחר ניתוח כיס מרה בוץ בכיס מרה הוצאת כיס המרה אבן בכיס מרה בהריון תזונה במצב של אבנים בכיס מרה אבנים בכיס המרה בהריון פוליפים בכיס המרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה