אבני מרה בהריון


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: אבני מרה בהריון

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » אבני מרה בהריון


02/05/2013

אבני מרה בהריון

הייתי צריכה לעבור ניתוח כיס מרה בלפרוסקופיה לאחר שנתקעה לי אבן בצינור המרה בהיותי בחודש שישי להריון. מה הרופא אמור לעשות במהלך שאר ההריון אם לא עברתי את הניתוח? איך הוא מבצע מעקב גם על התינוק וגם על החסימה בצינור המרה?

admin

מורן שלום,

האבן כנראה תקועה בצינור המחבר את כיס המרה לצינור המרה הראשי. לו האבן הייתה תקועה בצינור המרה הראשי היית סובלת מצהבת והפרעה בתפקודי הכבד. כרגע, אם אין לך התקפים, ניתן לדחות את הניתוח עד לאחר הלידה. רופא הנשים שלך יטפל בהריון ולאחר הלידה תמשיכי את הטיפול בבעיית כיס המרה


בברכה,
צוות האתר
12/01/2013

אבנים בכיס המרה בהריון

שלום.. אני בהריון שבוע 30 סובלת מהתקפי כאב חזקים בבטן עליונה המוקרנים לגב שהיו לתקופות רחוקות ועכשיו זה קורה לעיתים קרובים אחרי שחיפשתי באינטרנט הבנתי שיכול להיות שמדובר באבנים בכיס המרה שזה סיכוי שאף רופא לא העלה לי וכולם אמרו לי שזה חומציות מההריון.. עכשיו אני רוצה לבקש הפניות לבדיקות מרופא המשפחה שלי כדי להיות בטוחה.. שאלתי היא האם יש טיפול אבני מרה בהריון? ואם כן והטיפול היה בניתוח להסרת אבנים בכיס המרה, זה לא ישפיע על תהליך לידה רגילה?

ד"ר רפאל אלון

לריהאם שלום

התאור הקצר שלך באמת מחשיד שמדובר בהתקפים על רקע אבני כיס מרה. יש צורך לבצע בדיקת אולטרא-סאונד כדי לאשר או לשלול את האבחנה. במידה ויש אבנים ויש לך סבל רב בהתקפים, ניתן לנתח גם בשלב זה של ההריון. כמובן שההחלטה תתקבל בהתייעצות של הכירורג עם הגניקולוג המטפל שלך.

בהצלחה


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: אבני מרה בהריון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס המרה טיפול חודש לאחר ניתוח הוצאת אבנים מכיס המרה בוץ בכיס מרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה ובנוסף המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) אחרי כריתת כיס מרה שלום ד"ר ניתוח כריתת כיס מרה פוליפים בכיס המרה כיס המרה ניתוח בחילות אולטרסאונד לאחר ניתוח אבנים קטנות בכיס המרה שאלה אבנים בכיס המרה מה לאכול בוץ בכיס המרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה כאב לאחר ניתוח ניתוח להוצאת כיס המרה כיס מרה בהריון פוליפ בכיס מרה אבנים ניתוח להסרת כיס המרה mri תזונה אחרי ניתוח כיס מרה כיס מרה מכווץ עם אבנים דימום תזונה לאחר כריתת כיס מרה אולטרסאונד בטן דלקת בכיס המרה אבן בכיס מרה בהריון כאבים ברום הבטן ספורט פוליפ בכיס המרה כאבי בטן כאבים אחרי ניתוח כיס מרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה אלכוהול תזונה במצב של אבנים בכיס מרה ניתוח אבן בכיס המרה כאבי גב לאחר ניתוח להסרת כיס מרה צינור המרה דלקת בכיס מרה אבנים בכיס מרה בהריון ניתוח לכריתת כיס מרה דלקת קלה בלבלב