אבני מרה בהריון


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: אבני מרה בהריון

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » אבני מרה בהריון


02/05/2013

אבני מרה בהריון

הייתי צריכה לעבור ניתוח כיס מרה בלפרוסקופיה לאחר שנתקעה לי אבן בצינור המרה בהיותי בחודש שישי להריון. מה הרופא אמור לעשות במהלך שאר ההריון אם לא עברתי את הניתוח? איך הוא מבצע מעקב גם על התינוק וגם על החסימה בצינור המרה?

admin

מורן שלום,

האבן כנראה תקועה בצינור המחבר את כיס המרה לצינור המרה הראשי. לו האבן הייתה תקועה בצינור המרה הראשי היית סובלת מצהבת והפרעה בתפקודי הכבד. כרגע, אם אין לך התקפים, ניתן לדחות את הניתוח עד לאחר הלידה. רופא הנשים שלך יטפל בהריון ולאחר הלידה תמשיכי את הטיפול בבעיית כיס המרה


בברכה,
צוות האתר
12/01/2013

אבנים בכיס המרה בהריון

שלום.. אני בהריון שבוע 30 סובלת מהתקפי כאב חזקים בבטן עליונה המוקרנים לגב שהיו לתקופות רחוקות ועכשיו זה קורה לעיתים קרובים אחרי שחיפשתי באינטרנט הבנתי שיכול להיות שמדובר באבנים בכיס המרה שזה סיכוי שאף רופא לא העלה לי וכולם אמרו לי שזה חומציות מההריון.. עכשיו אני רוצה לבקש הפניות לבדיקות מרופא המשפחה שלי כדי להיות בטוחה.. שאלתי היא האם יש טיפול אבני מרה בהריון? ואם כן והטיפול היה בניתוח להסרת אבנים בכיס המרה, זה לא ישפיע על תהליך לידה רגילה?

ד"ר רפאל אלון

לריהאם שלום

התאור הקצר שלך באמת מחשיד שמדובר בהתקפים על רקע אבני כיס מרה. יש צורך לבצע בדיקת אולטרא-סאונד כדי לאשר או לשלול את האבחנה. במידה ויש אבנים ויש לך סבל רב בהתקפים, ניתן לנתח גם בשלב זה של ההריון. כמובן שההחלטה תתקבל בהתייעצות של הכירורג עם הגניקולוג המטפל שלך.

בהצלחה


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: אבני מרה בהריון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח להסרת כיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה כיס מרה אבנים המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) כאבים בבטן עליונה mrsp פוליפים בכיס מרה אלכוהול כיס מרה מכווץ עם אבנים כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה אבני כיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול בקע מפשעתי כאבים בבטן שלום תפקידו של כיס המרה בלי כיס מרה אבנים בכיס מרה בהריון ספורט הסרת כיס מרה פוליפ בכיס המרה לאחר ניתוח כיס המרה.. דרכי מרה אינן מורחבות סרטן כיס המרה התקף כיס מרה אבנים בכיס המרה בהיריון אבנים בכיס המרה טיפול הסרת כיס המרה ובנוסף פוליפ או אבן בכיס מרה? כאבי גב ניתוח בכיס המרה חודש לאחר ניתוח לחיות בלי כיס מרה ניתוח בקע כאב לאחר ניתוח אבני מרה אבנים בכיס המרה בוץ בכיס המרה אבנים בכיס המרה בהריון חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב כאבים מתחת לצלעות ימין דלקת קלה בלבלב ד"ר שמואל אביטל כאבים אחרי ניתוח כיס מרה אבן בכיס מרה בהריון החלמה לאחר ניתוח כיס מרה הוצאת כיס מרה כיס מרה מכווץ חשד לאבנים בכיס המרה