אבני כיס מרה - ממצאים סותרים בשתי בדיקות US


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבני כיס מרה - ממצאים סותרים בשתי בדיקות US

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבני כיס מרה - ממצאים סותרים בשתי בדיקות US


17/11/2014

אבני כיס מרה – ממצאים סותרים בשתי בדיקות US

שלום,
בבדיקת US גילו אצלי אבנים דינמיות קטנות בכיס המרה והומלץ על ניתוח.
כמו כן נשלחתי לבדיקות מקיפות: קולונסקופיה וגסטרוסקופיה – שתיהן תקינות.
בנוסף נשלחתי לבדיקת CT בטן שיצא תקין (אך נמצא בקע טבורי 3 מ”מ) ולא נצפו בו האבנים ומכאן עלה החשש וביצעתי בדיקת US חוזרת.
להפתעתי לא נמצאו אבנים בכיס המרה, יש לציין כי הטכנאי ניסה לבדוק אותי בכל מיני תנוחות שוב ושוב מאחר ואמרתי לו כי בבדיקה קודמת התגלו אבנים, אך התוצאה של הUS האחרונה היא ללא כל ממצא של אבנים.
קבעתי כבר תור לניתוח וכעת אני מבולבל ולא מבין מה עליי לעשות?!
האם ייתכן ונעלמו האבנים ?
מבחינת תסמינים קליניים אני סובל מידיי פעם מכאבים ברמות שונות אך לא חריפות בבטן העליונה בצד ימין, כמו כן, תופעות של גרפסים גדולים במיוחד לאחר ארוחה ממש כמו שיחרור של בועות אוויר גדולות.
לא בטוח אם יש קשר אבל פצעי אקנה מוגלתיים על הקרקפת.
שאלתי היא: עפ”י כל המתואר כאן ובמיוחד לאור שתי בדיקות ה-US מה עליי לעשות ? האם לגשת לניתוח כאשר אין ממצאים של אבנים כשבבדיקה ראשונה היו ממצאים של אבנים דינמיות קטנות ?
אודה על העזרה !
אלי

ד"ר שמואל אביטל

ניתן לפתור את הבעיה באולטראסאונד אנדוסקופי הנעשה דרך הפה. הוא מדויק יותר מאולטראסאונד רגיל


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: אבני כיס מרה - ממצאים סותרים בשתי בדיקות US

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

פוליפים בכיס המרה בטן עליונה חזה תחתון ניתוח להוצאת כיס מרה בוץ בכיס מרה חשד לאבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה בהריון אבנים בכיס המרה בהיריון כריתה של כיס המרה אבנים בכיס המרה מה לאכול אבני כיס מרה פוליפ בכיס מרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה ניתוח לכריתת כיס מרה mri כאבים אחרי ניתוח כיס מרה אחרי ניתוח כיס מרה אבן בכיס מרה ניתוח הסרת כיס מרה אבנים קטנות בכיס מרה אבני מרה לאחר כריתת כיס מרה ניתוח להוצאת כיס המרה כיס מרה אבנים ניתוח הוצאת כיס מרה סרטן כיס המרה פוליפ בכיס המרה הוצאת אבנים מכיס המרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה תפקידו של כיס המרה אבנים בדרכי מרה אבני מרה בהריון ניתוח אבן בכיס המרה אבנים בכיס המרה סימפטומים אבנים בכיס מרה בקע מפשעתי כאבים בצד ימין אבנים בכיס המרה טיפול המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) דלקת בלבלב אבנים בכיס המרה ניתוח לחיות בלי כיס מרה כאב לאחר ניתוח ד"ר שמואל אביטל כריתת מרה ואינסולין ניתוח כריתת כיס מרה בכיס מרה בעיה בכיס המרה דלקת בכיס מרה כיס מרה בהריון