אבנים בכליות


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבנים בכליות

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבנים בכליות


23/11/2014

אבנים בכליות

שלום,
אני סובל מכאבים עקב אבנים שיש לי, כרגע אני עם סטנד כבר חודשיים כמעט .שלחו אותי לרופא אצל האנדוקרינולוגיה מכוון שיש לי בלוטה שמפרישה יתר סידן בגוף, שולחים אותי למלא בדיקות דם, איסוף שתן של 24 שעות ,מיפוי שיצא שלילי,סונר צוואר. הבדיקה האחרונה שעשיתי היא גסטרין שיצאה ממש גבוהה מעל הנורמה 606 שהנורמה הוא עד 115, לאחר מכן חזרתי שוב על הבדיקה הרופאה חשבה שזה כשל במעבדה והתוצאה יצאה שוב מעל הנורמה אבל הפעם ממש פי שתיים ממה שהיה פעם קודמת. השאלה שלי האם זה הגיוני שהבדיקת גסטרין יוצאת ככה גבוהה?והאם אני יכול לעשות את mri עם סטנד (חלק מהבדיקות ששלחו אותי)?ועד כמה זמן הסטנד יכול להישאר בגוף?

ד"ר שמואל אביטל

ממליץ להשלים את הבירור עם הסטנט.  הסטנט הוא מפלסטיק כעיקרון ולכן אני לא סבור שיש בעיה עם ה MRI. הוא יכול להישאר מספר חודשים.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: אבנים בכליות

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

בעיה בכיס המרה ניתוח לכריתת כיס מרה לאחר ניתוח להסרת כיס מרה כריתת כיס המרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב אבנים כאבים מתחת לצלעות ימין אבני מרה בוץ בכיס מרה כיס המרה אבנים ניתוח כיס המרה כאבים בבטן בטן עליונה חזה תחתון השתלת כיס מרה אולטרסאונד בטן תזונה לאחר כריתת כיס מרה ניתוח לכריתת כיס המרה ניתוח להוצאת כיס מרה בוץ בכיס המרה לאחר ניתוח המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) הסרת כיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול ercp ניתוח הסרת כיס מרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה הסרת כיס מרה אחרי ניתוח כיס מרה כיס מרה וספורט דרכי המרה כאבים בכיס המרה כאבי בטן הוצאת כיס המרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה כריתת מרה ואינסולין כיס מרה מכווץ עם אבנים שלום ד"ר כיס מרה מכווץ ניתוח כיס מרה החלמה מניתוח כיס מרה תפקידו של כיס המרה אבנים בכיס המרה בהריון לאחר כריתת כיס מרה סרטן כיס המרה ניתוח בכיס המרה אלכוהול אבן בכיס מרה