אבנים בכליות


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבנים בכליות

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבנים בכליות


23/11/2014

אבנים בכליות

שלום,
אני סובל מכאבים עקב אבנים שיש לי, כרגע אני עם סטנד כבר חודשיים כמעט .שלחו אותי לרופא אצל האנדוקרינולוגיה מכוון שיש לי בלוטה שמפרישה יתר סידן בגוף, שולחים אותי למלא בדיקות דם, איסוף שתן של 24 שעות ,מיפוי שיצא שלילי,סונר צוואר. הבדיקה האחרונה שעשיתי היא גסטרין שיצאה ממש גבוהה מעל הנורמה 606 שהנורמה הוא עד 115, לאחר מכן חזרתי שוב על הבדיקה הרופאה חשבה שזה כשל במעבדה והתוצאה יצאה שוב מעל הנורמה אבל הפעם ממש פי שתיים ממה שהיה פעם קודמת. השאלה שלי האם זה הגיוני שהבדיקת גסטרין יוצאת ככה גבוהה?והאם אני יכול לעשות את mri עם סטנד (חלק מהבדיקות ששלחו אותי)?ועד כמה זמן הסטנד יכול להישאר בגוף?

ד"ר שמואל אביטל

ממליץ להשלים את הבירור עם הסטנט.  הסטנט הוא מפלסטיק כעיקרון ולכן אני לא סבור שיש בעיה עם ה MRI. הוא יכול להישאר מספר חודשים.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: אבנים בכליות

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

תזונה אחרי ניתוח כיס מרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה חשד לאבנים בכיס המרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה ניתוח להסרת כיס מרה בלי כיס מרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל אבנים קטנות בכיס מרה אבנים בכיס המרה נוזל מרה ניתוח לכריתת כיס המרה דרכי מרה ניתוח כריתת כיס מרה אבנים קטנות בכיס המרה ובנוסף אולטרסאונד בטן סרטן כיס המרה אבנים בכיס המרה ובכליות כאבי בטן כרוניים בוץ בכיס מרה דלקת בכיס המרה הוצאת כיס המרה אבן בכיס מרה בהריון אבני כיס מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה שלום כאבים בכיס המרה כיס מרה בהריון לחיות בלי כיס מרה לאחר ניתוח כאבי בטן פוליפ בכיס מרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה ד"ר שמואל אביטל ניתוח בקע כיס מרה מכווץ עם אבנים כריתת מרה ואינסולין דרכי מרה אינן מורחבות טיפול באבנים בכיס המרה כאב לאחר ניתוח אחרי ניתוח כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה תפקידו של כיס המרה הוצאת כיס מרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי כיס מרה כאבים בצד ימין החלמה לאחר ניתוח כיס מרה השתלת כיס מרה צינור המרה