אבנים בכליות


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבנים בכליות

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבנים בכליות


23/11/2014

אבנים בכליות

שלום,
אני סובל מכאבים עקב אבנים שיש לי, כרגע אני עם סטנד כבר חודשיים כמעט .שלחו אותי לרופא אצל האנדוקרינולוגיה מכוון שיש לי בלוטה שמפרישה יתר סידן בגוף, שולחים אותי למלא בדיקות דם, איסוף שתן של 24 שעות ,מיפוי שיצא שלילי,סונר צוואר. הבדיקה האחרונה שעשיתי היא גסטרין שיצאה ממש גבוהה מעל הנורמה 606 שהנורמה הוא עד 115, לאחר מכן חזרתי שוב על הבדיקה הרופאה חשבה שזה כשל במעבדה והתוצאה יצאה שוב מעל הנורמה אבל הפעם ממש פי שתיים ממה שהיה פעם קודמת. השאלה שלי האם זה הגיוני שהבדיקת גסטרין יוצאת ככה גבוהה?והאם אני יכול לעשות את mri עם סטנד (חלק מהבדיקות ששלחו אותי)?ועד כמה זמן הסטנד יכול להישאר בגוף?

ד"ר שמואל אביטל

ממליץ להשלים את הבירור עם הסטנט.  הסטנט הוא מפלסטיק כעיקרון ולכן אני לא סבור שיש בעיה עם ה MRI. הוא יכול להישאר מספר חודשים.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: אבנים בכליות

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

תזונה במצב של אבנים בכיס מרה פוליפ או אבן בכיס מרה? אבנים בדרכי המרה אבן בכיס מרה בהריון mri החלמה לאחר ניתוח כיס מרה דלקת בכיס המרה פוליפ בכיס מרה אבנים בכיס מרה בהריון ניתוח אבן בכיס המרה אבנים בכיס המרה סימפטומים תפקיד כיס המרה אבני כיס מרה כאב לאחר ניתוח ניתוח כריתת כיס מרה דלקת בכיס מרה כיס מרה בהריון פוליפ בכיס המרה אבנים בכיס המרה מה לאכול לאחר ניתוח להסרת כיס מרה כיס המרה בקע מפשעתי אבנים ניתוח כריתת כיס המרה כיס מרה אבנים אלכוהול לאחר ניתוח כיס המרה.. כאבים בבטן עליונה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב אבן בכיס מרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה דרכי המרה אבנים קטנות בכיס המרה כריתה של כיס המרה פוליפים בכיס המרה אבנים בכיס מרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה בעיה בכיס המרה בחילות בטן עליונה חזה תחתון לאחר כריתת כיס מרה הסרת כיס המרה ercp כאבי בטן ניתוח להסרת כיס מרה ד"ר שמואל אביטל החלמה מניתוח כיס מרה כריתת מרה ואינסולין ניתוח בקע אבנים בכיס המרה ניתוח