אבנים בכליות


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבנים בכליות

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבנים בכליות


23/11/2014

אבנים בכליות

שלום,
אני סובל מכאבים עקב אבנים שיש לי, כרגע אני עם סטנד כבר חודשיים כמעט .שלחו אותי לרופא אצל האנדוקרינולוגיה מכוון שיש לי בלוטה שמפרישה יתר סידן בגוף, שולחים אותי למלא בדיקות דם, איסוף שתן של 24 שעות ,מיפוי שיצא שלילי,סונר צוואר. הבדיקה האחרונה שעשיתי היא גסטרין שיצאה ממש גבוהה מעל הנורמה 606 שהנורמה הוא עד 115, לאחר מכן חזרתי שוב על הבדיקה הרופאה חשבה שזה כשל במעבדה והתוצאה יצאה שוב מעל הנורמה אבל הפעם ממש פי שתיים ממה שהיה פעם קודמת. השאלה שלי האם זה הגיוני שהבדיקת גסטרין יוצאת ככה גבוהה?והאם אני יכול לעשות את mri עם סטנד (חלק מהבדיקות ששלחו אותי)?ועד כמה זמן הסטנד יכול להישאר בגוף?

ד"ר שמואל אביטל

ממליץ להשלים את הבירור עם הסטנט.  הסטנט הוא מפלסטיק כעיקרון ולכן אני לא סבור שיש בעיה עם ה MRI. הוא יכול להישאר מספר חודשים.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: אבנים בכליות

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

כיס המרה ניתוח בחילות לאחר כריתת כיס מרה ספורט כיס מרה וספורט שלום ד"ר אבני מרה לחיות בלי כיס מרה החלמה מניתוח כיס מרה ניתוח לכריתת כיס המרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה אבנים קטנות בכיס מרה הוצאת אבנים מכיס המרה בלי כיס מרה דלקת קלה בלבלב אבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה מה לאכול סימפטומים של אבנים בכיס מרה אולטרסאונד בטן בקע מפשעתי המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) mrsp כיס מרה בהריון דימום אבנים בדרכי מרה ניתוח לכריתת כיס מרה ניתוח כריתת כיס המרה ניתוח הוצאת כיס מרה אבנים ניתוח להוצאת כיס המרה כאבים ברום הבטן פוליפ בכיס המרה הסרת כיס המרה כאבי גב כאבים בכיס המרה אבנים במרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה ובנוסף ניתוח להוצאת כיס מרה נוזל מרה דלקת בכיס המרה כיס מרה מכווץ עם אבנים בוץ בכיס מרה ניתוח כיס מרה לאחר ניתוח להסרת כיס מרה כיס המרה אבנים בכיס המרה סימפטומים אבני מרה בהריון דרכי מרה אינן מורחבות