אבנים בכליות


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבנים בכליות

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבנים בכליות


23/11/2014

אבנים בכליות

שלום,
אני סובל מכאבים עקב אבנים שיש לי, כרגע אני עם סטנד כבר חודשיים כמעט .שלחו אותי לרופא אצל האנדוקרינולוגיה מכוון שיש לי בלוטה שמפרישה יתר סידן בגוף, שולחים אותי למלא בדיקות דם, איסוף שתן של 24 שעות ,מיפוי שיצא שלילי,סונר צוואר. הבדיקה האחרונה שעשיתי היא גסטרין שיצאה ממש גבוהה מעל הנורמה 606 שהנורמה הוא עד 115, לאחר מכן חזרתי שוב על הבדיקה הרופאה חשבה שזה כשל במעבדה והתוצאה יצאה שוב מעל הנורמה אבל הפעם ממש פי שתיים ממה שהיה פעם קודמת. השאלה שלי האם זה הגיוני שהבדיקת גסטרין יוצאת ככה גבוהה?והאם אני יכול לעשות את mri עם סטנד (חלק מהבדיקות ששלחו אותי)?ועד כמה זמן הסטנד יכול להישאר בגוף?

ד"ר שמואל אביטל

ממליץ להשלים את הבירור עם הסטנט.  הסטנט הוא מפלסטיק כעיקרון ולכן אני לא סבור שיש בעיה עם ה MRI. הוא יכול להישאר מספר חודשים.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: אבנים בכליות

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דלקת בלבלב דלקת קלה בלבלב אבנים בכיס המרה סימפטומים דלקת בכיס מרה דלקת בכיס המרה פוליפ בכיס מרה דרכי המרה דרכי מרה ניתוח לכריתת כיס המרה בלי כיס מרה אבני מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) ניתוח לכריתת כיס מרה כיס מרה אבנים ניתוח הסרת כיס מרה כאבים ברום הבטן בעיה בכיס המרה שלום תפקידו של כיס המרה אבנים בכיס המרה דרכי מרה אינן מורחבות לאחר כריתת כיס מרה כאבי בטן אבן בכיס מרה חודש לאחר ניתוח אולטרסאונד בטן כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה סרטן כיס המרה כאבים בבטן טיפול באבנים בכיס המרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה אבנים בדרכי מרה ניתוח הוצאת כיס מרה לאחר ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול אחרי כריתת כיס מרה כריתה של כיס המרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה השתלת כיס מרה לאחר ניתוח כיס המרה.. אבנים בדרכי המרה ובנוסף כאב לאחר ניתוח התקף כיס מרה שלשולים ניתוח להסרת כיס המרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב אבנים בכיס מרה בהריון אבנים בהריון שאלה