אבנים בכיס מרה - רופא


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבנים בכיס מרה - רופא

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבנים בכיס מרה - רופא


26/11/2012

אבנים בכיס מרה – רופא

ד”ר אלון,

אני בת 54 עובדת במשרה מלאה בתחום המחשבים. אני אמא ל-4 ילדים וסובלת מהתקפות של כאבים מאבנים בכיס המרה כבר שנים, לאחר אכילת מזון שומני. אני חיה ככה כבר שנים.
לאחרונה שמעתי על האפשרות של ניתוח לפרוסקופי ורציתי לדעת האם כדאי לי בכל זאת לעבור את הניתוח במצבי.
מהם השיקולים בבחירת רופא לניתוח לפרוסקופיה לכריתצ כיס מרה.

ד"ר רפאל אלון

דורית שלום,

הטפול בהתקפי עוית המרירה (זה השם העברי להתקפי כאב הנגרמים בשל אבני כיס מרה) הוא ניתוח לכריתת כיס המרה. כשגרה ניתוחים אלה מבוצעים בלפרוסקופיה, אלא אם יש סיבה מיוחדת לבצעם בשיטה ה"פתוחה" הישנה. ההחלמה לאחר ניתוח לפרוסקופי היא קצרה והחזרה לתפקוד רגיל היא מהירה (לרוב תוך ימים אחדים).לכן אני ממליץ לך לעבור ניתוח לפרוסקופי לכריתת כיס המרה כדי למנוע את ההתקפים מהם את סובלת ואשר עלולים גם להסתבך בדלקת כיס המרה. צריך לבחור מנתח שיש לו נסיון בביצוע ניתוח זה (כלל שמתאים לכל ניתוח...)

בהצלחה

 


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: אבנים בכיס מרה - רופא

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח בקע ניתוח כריתת כיס מרה החלמה לאחר ניתוח כיס מרה ניתוח הוצאת כיס מרה פוליפ בכיס מרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה אחרי ניתוח כיס מרה ניתוח לכריתת כיס מרה אבנים בכיס המרה טיפול לאחר ניתוח כיס מרה בוץ בכיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) החלמה מניתוח כיס מרה כאבים בבטן עליונה אבנים בכיס המרה בדיקה דלקת בכיס מרה כאבים בבטן תפקידו של כיס המרה תזונה לאחר ניתוח בוץ בכיס המרה דרכי מרה אבנים בכיס מרה אלכוהול השתלת כיס מרה אבני כיס מרה כאבי גב התקף כיס מרה שאלה ercp כאבים בצד ימין פוליפ בכיס המרה שלשולים אבנים בכיס המרה מה לאכול הסרת כיס המרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה ובנוסף טיפול באבנים בכיס המרה כאבים ברום הבטן הוצאת כיס מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה חודש לאחר ניתוח כאבים בכיס המרה כיס המרה ניתוח כיס מרה אבנים אבנים אבנים בכיס המרה סימפטומים ניתוח כריתת כיס המרה ניתוח להסרת כיס מרה אבנים בכיס המרה בהיריון