אבנים בכיס מרה - רופא


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבנים בכיס מרה - רופא

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבנים בכיס מרה - רופא


26/11/2012

אבנים בכיס מרה – רופא

ד”ר אלון,

אני בת 54 עובדת במשרה מלאה בתחום המחשבים. אני אמא ל-4 ילדים וסובלת מהתקפות של כאבים מאבנים בכיס המרה כבר שנים, לאחר אכילת מזון שומני. אני חיה ככה כבר שנים.
לאחרונה שמעתי על האפשרות של ניתוח לפרוסקופי ורציתי לדעת האם כדאי לי בכל זאת לעבור את הניתוח במצבי.
מהם השיקולים בבחירת רופא לניתוח לפרוסקופיה לכריתצ כיס מרה.

ד"ר רפאל אלון

דורית שלום,

הטפול בהתקפי עוית המרירה (זה השם העברי להתקפי כאב הנגרמים בשל אבני כיס מרה) הוא ניתוח לכריתת כיס המרה. כשגרה ניתוחים אלה מבוצעים בלפרוסקופיה, אלא אם יש סיבה מיוחדת לבצעם בשיטה ה"פתוחה" הישנה. ההחלמה לאחר ניתוח לפרוסקופי היא קצרה והחזרה לתפקוד רגיל היא מהירה (לרוב תוך ימים אחדים).לכן אני ממליץ לך לעבור ניתוח לפרוסקופי לכריתת כיס המרה כדי למנוע את ההתקפים מהם את סובלת ואשר עלולים גם להסתבך בדלקת כיס המרה. צריך לבחור מנתח שיש לו נסיון בביצוע ניתוח זה (כלל שמתאים לכל ניתוח...)

בהצלחה

 


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: אבנים בכיס מרה - רופא

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

החלמה לאחר ניתוח כיס מרה כאבים בבטן עליונה כאבי בטן כרוניים פוליפים בכיס מרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה תזונה אבני מרה ניתוח להוצאת כיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול אבנים בהריון ניתוח בקע תזונה במצב של אבנים בכיס מרה שלום אלכוהול mri בלי כיס מרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב תזונה לאחר ניתוח כיס מרה דימום אולטרסאונד בטן דלקת בכיס מרה בעיה בכיס המרה אבנים בכיס המרה ובכליות כאבים לאחר כריתת כיס מרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה טיפול באבנים בכיס המרה דלקת קלה בלבלב צינור המרה בדיקה ניתוח בכיס המרה כאבים בבטן כאבים מתחת לצלעות ימין ניתוח כריתת כיס המרה סרטן כיס המרה אבנים בכיס המרה סימפטומים פוליפ או אבן בכיס מרה? ובנוסף אבן בכיס המרה אבנים בכיס המרה טיפול אבן בכיס מרה בקע מפשעתי ercp התקף כיס מרה כריתת כיס המרה השתלת כיס מרה דלקת בלבלב אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל אבנים בכיס המרה בהיריון תזונה לאחר כריתת כיס מרה המשך כאב בטן