אבנים בכיס מרה - רופא


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבנים בכיס מרה - רופא

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבנים בכיס מרה - רופא


26/11/2012

אבנים בכיס מרה – רופא

ד”ר אלון,

אני בת 54 עובדת במשרה מלאה בתחום המחשבים. אני אמא ל-4 ילדים וסובלת מהתקפות של כאבים מאבנים בכיס המרה כבר שנים, לאחר אכילת מזון שומני. אני חיה ככה כבר שנים.
לאחרונה שמעתי על האפשרות של ניתוח לפרוסקופי ורציתי לדעת האם כדאי לי בכל זאת לעבור את הניתוח במצבי.
מהם השיקולים בבחירת רופא לניתוח לפרוסקופיה לכריתצ כיס מרה.

ד"ר רפאל אלון

דורית שלום,

הטפול בהתקפי עוית המרירה (זה השם העברי להתקפי כאב הנגרמים בשל אבני כיס מרה) הוא ניתוח לכריתת כיס המרה. כשגרה ניתוחים אלה מבוצעים בלפרוסקופיה, אלא אם יש סיבה מיוחדת לבצעם בשיטה ה"פתוחה" הישנה. ההחלמה לאחר ניתוח לפרוסקופי היא קצרה והחזרה לתפקוד רגיל היא מהירה (לרוב תוך ימים אחדים).לכן אני ממליץ לך לעבור ניתוח לפרוסקופי לכריתת כיס המרה כדי למנוע את ההתקפים מהם את סובלת ואשר עלולים גם להסתבך בדלקת כיס המרה. צריך לבחור מנתח שיש לו נסיון בביצוע ניתוח זה (כלל שמתאים לכל ניתוח...)

בהצלחה

 


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: אבנים בכיס מרה - רופא

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים השתלת כיס מרה כאבי בטן כרוניים אבנים בכיס מרה כיס מרה אבנים דלקת בכיס המרה פוליפ או אבן בכיס מרה? שאלה דלקת בלבלב כריתה של כיס המרה ניתוח הוצאת כיס מרה כיס המרה תפקיד כיס המרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל ניתוח לכריתת כיס מרה הוצאת כיס המרה תזונה הוצאת אבנים מכיס המרה ניתוח להסרת כיס המרה אבני מרה בהריון דרכי מרה אינן מורחבות אבן בכיס מרה צינור המרה ניתוח כריתת כיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה חשד לאבנים בכיס המרה ד"ר שמואל אביטל פוליפים בכיס המרה אבנים בכיס המרה בהריון נוזל מרה פוליפים בכיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול אבנים בכיס מרה בהריון ניתוח הסרת כיס מרה בחילות אבנים בכיס המרה ובכליות פוליפ בכיס מרה דלקת בכיס מרה החלמה מניתוח כיס מרה ניתוח לכריתת כיס המרה אלכוהול סימפטומים של אבנים בכיס מרה אבנים בכיס המרה טיפול ובנוסף החלמה לאחר ניתוח כיס מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה בדיקה אבנים קטנות בכיס המרה הוצאת כיס מרה