אבנים בכיס מרה בחודש בשבוע ה 23 להריון


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבנים בכיס מרה בחודש בשבוע ה 23 להריון

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבנים בכיס מרה בחודש בשבוע ה 23 להריון


17/01/2015

אבנים בכיס מרה בחודש בשבוע ה 23 להריון

שלום,
זה הוא ההריון הראשון שלי אני בשבוע ה 23, אני בת 24, במחלקה בבית חולים בנהריה ממליצים לי לעשות ניתוח לפרוסקופי. חשוב לי לציין שעברתי 2 התקפים אחד אחרי השני בהפרש של 3 ימים. הכאב החזק עבר אני כרגע בבית וכבר 5 ימים מרגישה כאבים חלשים פה ושם.
נקבע לי ניתוח ליום חמישי הבא, אני מעוניינת לקבל חוות דעת האם כדאי לי לעשות את הניתוח בכל זאת ? ואם כן מה ההשלכות של הניתוח במהלך ואחרי ביצועו על העובר ובכלל על הריונות נוספים בעתיד?
או שעדיף לדחות את הניתוח לאחר הלידה? ומה עושים אם עוד פעם מקבלת התקף במהלך ההריון?
תודה.

ד"ר שמואל אביטל

מאחר וסבלת כבר משני התקפים מומלץ לעבור את הניתוח כבר עכשיו במהלך ההריון. יש סיכוי גבוה להתקפים נוספים והתקפים כאילו אם ילווו בדלקת עלולים לסכן את ההריון.

הסיכון להריון בגלל הניתוח הוא קטן ביותר.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: אבנים בכיס מרה בחודש בשבוע ה 23 להריון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

צינור המרה כריתת כיס מרה סרטן כיס המרה פוליפ או אבן בכיס מרה? כאבים בבטן בעיה בכיס המרה אבנים בכיס המרה מה לאכול כאבים בכיס המרה אבנים קטנות בכיס המרה לאחר ניתוח להסרת כיס מרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה אבנים בכיס המרה סימפטומים דימום אחרי ניתוח כיס מרה בטן עליונה חזה תחתון כיס המרה ניתוח תפקיד כיס המרה לאחר ניתוח כיס המרה.. בקע מפשעתי דרכי מרה אינן מורחבות בכיס מרה mrsp החלמה לאחר ניתוח כיס מרה לחיות בלי כיס מרה כריתת מרה ואינסולין כיס המרה כיס המרה אבנים אבנים קטנות בכיס מרה אבני מרה בהריון התקף כיס מרה ד"ר שמואל אביטל אבנים בכיס המרה הוצאת אבנים מכיס המרה ניתוח בכיס המרה mri חשד לאבנים בכיס המרה ניתוח כיס מרה כיס מרה ניתוח להסרת כיס מרה אבן בכיס מרה בהריון אחרי כריתת כיס מרה המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) החלמה מניתוח כיס מרה שאלה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי ניתוח להוצאת כיס המרה לאחר ניתוח כיס מרה לאחר כריתת כיס מרה שלום ד"ר אבנים בכיס מרה בהריון