אבנים בכיס מרה בחודש בשבוע ה 23 להריון


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבנים בכיס מרה בחודש בשבוע ה 23 להריון

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבנים בכיס מרה בחודש בשבוע ה 23 להריון


17/01/2015

אבנים בכיס מרה בחודש בשבוע ה 23 להריון

שלום,
זה הוא ההריון הראשון שלי אני בשבוע ה 23, אני בת 24, במחלקה בבית חולים בנהריה ממליצים לי לעשות ניתוח לפרוסקופי. חשוב לי לציין שעברתי 2 התקפים אחד אחרי השני בהפרש של 3 ימים. הכאב החזק עבר אני כרגע בבית וכבר 5 ימים מרגישה כאבים חלשים פה ושם.
נקבע לי ניתוח ליום חמישי הבא, אני מעוניינת לקבל חוות דעת האם כדאי לי לעשות את הניתוח בכל זאת ? ואם כן מה ההשלכות של הניתוח במהלך ואחרי ביצועו על העובר ובכלל על הריונות נוספים בעתיד?
או שעדיף לדחות את הניתוח לאחר הלידה? ומה עושים אם עוד פעם מקבלת התקף במהלך ההריון?
תודה.

ד"ר שמואל אביטל

מאחר וסבלת כבר משני התקפים מומלץ לעבור את הניתוח כבר עכשיו במהלך ההריון. יש סיכוי גבוה להתקפים נוספים והתקפים כאילו אם ילווו בדלקת עלולים לסכן את ההריון.

הסיכון להריון בגלל הניתוח הוא קטן ביותר.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר


שאלות נוספות בנושא: אבנים בכיס מרה בחודש בשבוע ה 23 להריון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

לחיות בלי כיס מרה פוליפים בכיס המרה השתלת כיס מרה פוליפ בכיס מרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול ניתוח בקע חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב ניתוח להסרת כיס מרה אבנים בכיס מרה אבן בכיס מרה בהריון המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) הסרת כיס מרה כריתה של כיס המרה ובנוסף כאבים אחרי ניתוח כיס מרה החלמה לאחר ניתוח כיס מרה ניתוח להוצאת כיס מרה אבנים בדרכי מרה אבן בכיס המרה דלקת קלה בלבלב ניתוח כיס המרה כיס המרה ניתוח mrsp כיס המרה אבנים בכיס מרה דלקת בכיס מרה דרכי המרה אחרי כריתת כיס מרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל בקע מפשעתי אבנים בכיס המרה ובכליות ניתוח כיס מרה אבני מרה בהריון כיס מרה מכווץ עם אבנים ניתוח בכיס המרה פוליפים בכיס מרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי דרכי מרה הסרת כיס המרה ניתוח לכריתת כיס מרה תפקיד כיס המרה כאבים בבטן עליונה כאבים בצד ימין הוצאת אבנים מכיס המרה בעיה בכיס המרה ניתוח כריתת כיס מרה ercp כאבים מתחת לצלעות ימין