אבנים בהריון


בהמשך העמוד 2 שאלות גולשים בנושא: אבנים בהריון

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

2 שאלות גולשים בנושא » אבנים בהריון


15/07/2014

אבנים בהריון

אני שבוע 19 הריון תאומים התגלה אצלי אבנים בכיס המרה מה הטיפול במצב כזה???

ד"ר שמואל אביטל

במידה ואין לכך כאבים או סימנים אחרים הקשורים לאבני מרה אין צורך בשום טיפול.

במידה ואת סובלת מכאבים חוזרים או דלקות ניתן לשקול ניתוח. ניתוחי כיס מרה במהלך הריון הוא יחסית בטוח בשליש האמצעי של ההריון.


ד"ר שמואל אביטל
מנהל מחלקה כירורגית ב' – המרכז הרפואי מאיר
09/02/2013

אבנים בכיס מרה בהריון

שלום, בהריון הקודם בחודש שישי החלו אצלי התקפים של אבנים בכיס המרה. ההתקפים נמשכים גם כעת ,חצי שנה לאחר הלידה והופכים תכופים יותר (היו לי גם מספר דלקות). כעת אני שוב בהריון בשבוע ממש מוקדם (שלישי לערך) ואני מעוניינת לעבור ניתוח לפרסקופי לכריתת כיס המרה( זו ההמלצה שקיבלתי בבי”ח לפני שידעתי שאני בהריון). מה עליי לעשות והאם זה בכלל אפשרי בשלב זה של ההריון ?

admin

דיאנה

ניתן לעבור ניתוח לפרוסקופי גם בהריון. מקובל לחכות עד סוף השליש השלישי של ההריון (שבוע 13-14) ואז לבצע הניתוח כשנמצאים כבר בשליש השני של ההריון.


בברכה,
צוות האתר


שאלות נוספות בנושא: אבנים בהריון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

לאחר ניתוח כאבים בצד ימין כריתת כיס מרה כאבים בבטן עליונה הסרת כיס המרה שאלה כאבי גב ניתוח כיס מרה תופעות לוואי ניתוח אבן בכיס המרה אבן בכיס מרה בהריון בוץ בכיס מרה בעיה בכיס המרה לאחר ניתוח להסרת כיס מרה פוליפים בכיס המרה חשד לאבנים בכיס המרה ניתוח להוצאת כיס המרה אבנים בכיס מרה בהריון כיס מרה בהריון החלמה לאחר ניתוח כיס מרה כאבים מתחת לצלעות ימין ercp כריתת מרה ואינסולין כיס מרה מכווץ עם אבנים חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב הוצאת אבנים מכיס המרה בוץ בכיס המרה ניתוח כיס מרה אבנים בכיס המרה ניתוח כיס מרה מכווץ בקע מפשעתי שלשולים אולטרסאונד בטן כיס מרה וספורט תזונה אחרי ניתוח כיס מרה ניתוח כריתת כיס מרה mrsp אבנים בכיס המרה סימפטומים ניתוח הוצאת כיס מרה כאב לאחר ניתוח אחרי כריתת כיס מרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה דלקת בכיס המרה אבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה בהיריון בלי כיס מרה תפקיד כיס המרה אבנים בכיס המרה מה לאכול אבנים אבנים בכיס המרה ובכליות אבן בכיס המרה