אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד


08/08/2013

אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד

שלום,
אימי בבי”ח מאתמול בצהריים עקב דלקת בכיס מרה, נאמר לה שהבדיקות דם עם ערכים גבוהים מאד ושיש לה אבן גדולה, היא קיבלה אינפוזיה ללא אנטיביוטיקה אבל עם חומר שמוריד לה את החומציות, אמרו לה שהיא יכולה להשתחרר היום ב12:00, היא לא אמורה לקבל בדחיפות אנטיביוטיקה ולעבוד ניתוח דחוף?, אנחנו אמורים לנסוע לחו”ל עוד שבוע לתקופה של שבוע, והרופא אמר שהיא יכולה לטוס ואחרי שתחזור לעשות ניתוח, כלומר שבועיים מהיום, זאת לא אוזלת יד? לא אנטיביוטיקה ולא ניתוח בדחיפות?
תודה.

ד"ר רפאל אלון

לשואל/ת שלום

העובדות שמופיעות בפנייתך קצת לא ברורות. איזה ערכים נמצאון גבוהים בבדיקת הדם? טיפול ביתר חומציות ניתן לבעייה קיבתית ולא לכיס המרה. אם הצוות המטפל לא נתן טפול אנטיביוטי כנראה שלא נמצאה דלקת בכיס המרה וסיבת הכאב היתה אחרת. ייתכן גם שאין צורך בניתוח לכריתת כיס המרה.. אם מצבה השתפר ללא אנטיביוטיקה, לא היה חום והיא טופלה בנוגדי חומצה ייתכן ובעייתה היא בעיית כיעב קיבה/ תריסריון או דלקת ברירית הקיבה/תריסריון.

 


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דלקת בכיס מרה ניתוח הוצאת כיס מרה ניתוח לכריתת כיס מרה לאחר כריתת כיס מרה כאבים בבטן חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב הוצאת אבנים מכיס המרה אבני כיס מרה ניתוח לכריתת כיס המרה אחרי ניתוח כיס מרה אבני מרה בהריון כריתת כיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול ניתוח להוצאת כיס המרה אבנים בדרכי מרה אלכוהול ניתוח כיס מרה תופעות לוואי אולטרסאונד בטן כאבים ברום הבטן דלקת קלה בלבלב המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) ניתוח כריתת כיס מרה ניתוח כיס המרה פוליפים בכיס המרה דרכי המרה כאבים מתחת לצלעות ימין שלום ד"ר שמואל אביטל כיס מרה בהריון אבנים במרה טיפול באבנים בכיס המרה כיס מרה דלקת בכיס המרה לאחר ניתוח כיס מרה תזונה כאבים לאחר כריתת כיס מרה דרכי מרה כיס מרה אבנים אחרי כריתת כיס מרה השתלת כיס מרה כיס מרה מכווץ ניתוח הסרת כיס מרה אבנים בכיס המרה סימפטומים שלום ד"ר דרכי מרה אינן מורחבות הסרת כיס המרה אבנים בכיס מרה בחילות תפקיד כיס המרה אולטרסאונד