אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד


08/08/2013

אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד

שלום,
אימי בבי”ח מאתמול בצהריים עקב דלקת בכיס מרה, נאמר לה שהבדיקות דם עם ערכים גבוהים מאד ושיש לה אבן גדולה, היא קיבלה אינפוזיה ללא אנטיביוטיקה אבל עם חומר שמוריד לה את החומציות, אמרו לה שהיא יכולה להשתחרר היום ב12:00, היא לא אמורה לקבל בדחיפות אנטיביוטיקה ולעבוד ניתוח דחוף?, אנחנו אמורים לנסוע לחו”ל עוד שבוע לתקופה של שבוע, והרופא אמר שהיא יכולה לטוס ואחרי שתחזור לעשות ניתוח, כלומר שבועיים מהיום, זאת לא אוזלת יד? לא אנטיביוטיקה ולא ניתוח בדחיפות?
תודה.

ד"ר רפאל אלון

לשואל/ת שלום

העובדות שמופיעות בפנייתך קצת לא ברורות. איזה ערכים נמצאון גבוהים בבדיקת הדם? טיפול ביתר חומציות ניתן לבעייה קיבתית ולא לכיס המרה. אם הצוות המטפל לא נתן טפול אנטיביוטי כנראה שלא נמצאה דלקת בכיס המרה וסיבת הכאב היתה אחרת. ייתכן גם שאין צורך בניתוח לכריתת כיס המרה.. אם מצבה השתפר ללא אנטיביוטיקה, לא היה חום והיא טופלה בנוגדי חומצה ייתכן ובעייתה היא בעיית כיעב קיבה/ תריסריון או דלקת ברירית הקיבה/תריסריון.

 


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

פוליפ או אבן בכיס מרה? אבנים בדרכי מרה אבנים קטנות בכיס המרה פוליפים בכיס מרה תזונה לאחר ניתוח החלמה לאחר ניתוח כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה הסרת כיס המרה כאבי בטן כרוניים לאחר ניתוח כיס המרה.. אבנים בכיס המרה סימפטומים כיס מרה וספורט בוץ בכיס המרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה ניתוח לכריתת כיס מרה אבנים במרה כריתת כיס מרה התקף כיס מרה תפקיד כיס המרה בוץ בכיס מרה לאחר ניתוח כיס מרה כאבים מתחת לצלעות ימין בעיה בכיס המרה בחילות כאבים בצד ימין החלמה מניתוח כיס מרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה ניתוח בכיס המרה כאב לאחר ניתוח המשך כאב בטן ובנוסף תזונה לאחר כריתת כיס מרה אבנים בדרכי המרה שלום ד"ר תזונה אבנים בכיס המרה בהיריון ניתוח להוצאת כיס מרה חשד לאבנים בכיס המרה פוליפ בכיס מרה ניתוח הסרת כיס מרה אבנים בכיס המרה מה לאכול כאבים אחרי ניתוח כיס מרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב כיס מרה מכווץ עם אבנים אבן בכיס מרה ניתוח כיס המרה שלום חודש לאחר ניתוח דרכי המרה צינור המרה