אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד


08/08/2013

אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד

שלום,
אימי בבי”ח מאתמול בצהריים עקב דלקת בכיס מרה, נאמר לה שהבדיקות דם עם ערכים גבוהים מאד ושיש לה אבן גדולה, היא קיבלה אינפוזיה ללא אנטיביוטיקה אבל עם חומר שמוריד לה את החומציות, אמרו לה שהיא יכולה להשתחרר היום ב12:00, היא לא אמורה לקבל בדחיפות אנטיביוטיקה ולעבוד ניתוח דחוף?, אנחנו אמורים לנסוע לחו”ל עוד שבוע לתקופה של שבוע, והרופא אמר שהיא יכולה לטוס ואחרי שתחזור לעשות ניתוח, כלומר שבועיים מהיום, זאת לא אוזלת יד? לא אנטיביוטיקה ולא ניתוח בדחיפות?
תודה.

ד"ר רפאל אלון

לשואל/ת שלום

העובדות שמופיעות בפנייתך קצת לא ברורות. איזה ערכים נמצאון גבוהים בבדיקת הדם? טיפול ביתר חומציות ניתן לבעייה קיבתית ולא לכיס המרה. אם הצוות המטפל לא נתן טפול אנטיביוטי כנראה שלא נמצאה דלקת בכיס המרה וסיבת הכאב היתה אחרת. ייתכן גם שאין צורך בניתוח לכריתת כיס המרה.. אם מצבה השתפר ללא אנטיביוטיקה, לא היה חום והיא טופלה בנוגדי חומצה ייתכן ובעייתה היא בעיית כיעב קיבה/ תריסריון או דלקת ברירית הקיבה/תריסריון.

 


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: אבן גדולה בכיס מרה ודלקת עם ערכים גבוהים מאד

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס המרה סימפטומים חודש לאחר ניתוח אבנים קטנות בכיס מרה הסרת כיס מרה תפקיד כיס המרה לאחר ניתוח כיס המרה.. תזונה ניתוח הוצאת כיס מרה אבנים בכיס המרה ניתוח כיס המרה כאבים בבטן mri המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) החלמה לאחר ניתוח כיס מרה כיס המרה אבנים המשך כאב בטן לאחר כריתת כיס מרה כאבי בטן התקף כיס מרה ניתוח כריתת כיס המרה כיס מרה וספורט בוץ בכיס המרה ניתוח להוצאת כיס המרה לאחר ניתוח בכיס מרה דלקת בכיס מרה אבנים בכיס המרה בהריון לאחר ניתוח להסרת כיס מרה חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב החלמה מניתוח כיס מרה השתלת כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה ניתוח בכיס המרה כאבי בטן כרוניים אבנים במרה בלי כיס מרה אבנים בכיס המרה ובכליות סימפטומים של אבנים בכיס מרה אחרי ניתוח כיס מרה פוליפים בכיס המרה ercp תזונה לאחר ניתוח כיס מרה בדיקה דימום אבן בכיס מרה בהריון הוצאת אבנים מכיס המרה פוליפ או אבן בכיס מרה? כאבים בבטן עליונה פוליפ בכיס המרה ניתוח בקע