אבן בגודל 0.4 מ"מ בכיס המרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבן בגודל 0.4 מ"מ בכיס המרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבן בגודל 0.4 מ"מ בכיס המרה


12/01/2013

אבן בגודל 0.4 מ”מ בכיס המרה

שלום,
מצאו לביתי אבן בכיס המרה בגודל 0.4 מ”מ . מה ניתן לעשות בנושא ? אציין כי הינה מתלוננת לעיתים רחוקות על כאבי בטן ומבדיקת אולרסאונד נמצאה האבן בכיס המרה. עוד אציין כי ביתנו עברה ניתוח להסרת גידול מהראש ( מדלובלסטומה ) עברה הקרנות רבות וטיפולי כימוטרפיה אינטסיביים. אשמח לקבל חוות דעת בנושא. עוד אציין כי ישנו פרולוקטין וכולסטרול גבוה האם יש קשר ?
תודה ושבוע טוב המון בריאות.

ד"ר רפאל אלון

לאריק שלום

קשה לקשור בין העבר הרפואי של ביתך והעובדה שיש פרולקטין וכולסטרול גבוהים לעובדת היווצרות אבן בכיס המרה.  נוכחות האבן עצמה לא בהכרח מסבירה את הכאבים ממנה היא סובלת. יש צורך בשיחה עם המטופלת כדי להבין אם הכאבים שלה אופייניים למחלת אבנים. צריך גם לזכור כי לעיתים יש הסתמנות לא אופיינית. אם בסופו של התהליך תגיעו למסקנה (יחד עם הכירורג המטפל) כי הכאבים נגרמים בשל האבן ההמלצה היא לכרות את כיס המרה.

בברכה


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: אבן בגודל 0.4 מ"מ בכיס המרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס מרה אבנים בכיס המרה בכיס מרה כריתת כיס המרה כיס המרה פוליפ בכיס מרה אבן בכיס המרה אבן בכיס מרה הסרת כיס המרה פוליפ בכיס המרה ניתוח להסרת כיס המרה ניתוח לכריתת כיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה ניתוח כיס המרה דרכי המרה אבנים בכיס המרה בהריון אבנים בכיס המרה סימפטומים דלקת בכיס המרה פוליפים בכיס מרה דלקת בכיס מרה פוליפים בכיס המרה כאבים בכיס המרה כריתה של כיס המרה בוץ בכיס המרה ניתוח כריתת כיס המרה אבנים בדרכי המרה חשד לאבנים בכיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה אבנים בכיס מרה בהריון ניתוח בכיס המרה הוצאת כיס המרה אבנים בכיס המרה טיפול אבנים בכיס המרה ניתוח הוצאת אבנים מכיס המרה תפקיד כיס המרה ניתוח אבן בכיס המרה אבנים קטנות בכיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה אבן בכיס מרה בהריון חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב לאחר ניתוח כיס המרה.. אבנים בכיס המרה מה לאכול אבנים בכיס המרה ובכליות צינור המרה בוץ בכיס מרה כיס המרה אבנים בעיה בכיס המרה תפקידו של כיס המרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל פוליפ או אבן בכיס מרה?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

ניתוח אבן בכיס המרה אבני מרה בהריון כיס המרה ניתוח דלקת קלה בלבלב כאבי בטן כרוניים הוצאת כיס המרה mri בוץ בכיס המרה החלמה לאחר ניתוח כיס מרה תזונה לאחר כריתת כיס מרה אבן בכיס מרה כאבים בצד ימין ניתוח כריתת כיס המרה צינור המרה השתלת כיס מרה תפקידו של כיס המרה ספורט טיפול באבנים בכיס המרה תזונה אחרי ניתוח כיס מרה אבנים במרה דרכי מרה אינן מורחבות לאחר ניתוח כיס מרה אבנים בדרכי המרה בטן עליונה חזה תחתון בעיה בכיס המרה לחיות בלי כיס מרה אחרי כריתת כיס מרה נוזל מרה פוליפים בכיס המרה ניתוח בכיס המרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה ניתוח להסרת כיס המרה אחרי ניתוח כיס מרה הסרת כיס המרה אבנים בכיס המרה טיפול תזונה במצב של אבנים בכיס מרה כאבים לאחר כריתת כיס מרה דלקת בלבלב אבן בכיס המרה אבני כיס מרה כיס המרה דרכי המרה שלום הוצאת אבנים מכיס המרה ניתוח להוצאת כיס המרה סימפטומים של אבנים בכיס מרה דלקת בכיס מרה כריתת כיס המרה ניתוח כיס מרה תופעות לוואי ניתוח להסרת כיס מרה