אבן בגודל 0.4 מ"מ בכיס המרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבן בגודל 0.4 מ"מ בכיס המרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבן בגודל 0.4 מ"מ בכיס המרה


12/01/2013

אבן בגודל 0.4 מ”מ בכיס המרה

שלום,
מצאו לביתי אבן בכיס המרה בגודל 0.4 מ”מ . מה ניתן לעשות בנושא ? אציין כי הינה מתלוננת לעיתים רחוקות על כאבי בטן ומבדיקת אולרסאונד נמצאה האבן בכיס המרה. עוד אציין כי ביתנו עברה ניתוח להסרת גידול מהראש ( מדלובלסטומה ) עברה הקרנות רבות וטיפולי כימוטרפיה אינטסיביים. אשמח לקבל חוות דעת בנושא. עוד אציין כי ישנו פרולוקטין וכולסטרול גבוה האם יש קשר ?
תודה ושבוע טוב המון בריאות.

ד"ר רפאל אלון

לאריק שלום

קשה לקשור בין העבר הרפואי של ביתך והעובדה שיש פרולקטין וכולסטרול גבוהים לעובדת היווצרות אבן בכיס המרה.  נוכחות האבן עצמה לא בהכרח מסבירה את הכאבים ממנה היא סובלת. יש צורך בשיחה עם המטופלת כדי להבין אם הכאבים שלה אופייניים למחלת אבנים. צריך גם לזכור כי לעיתים יש הסתמנות לא אופיינית. אם בסופו של התהליך תגיעו למסקנה (יחד עם הכירורג המטפל) כי הכאבים נגרמים בשל האבן ההמלצה היא לכרות את כיס המרה.

בברכה


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: אבן בגודל 0.4 מ"מ בכיס המרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס מרה אבנים בכיס המרה בכיס מרה כריתת כיס המרה כיס המרה פוליפ בכיס מרה אבן בכיס המרה אבן בכיס מרה הסרת כיס המרה פוליפ בכיס המרה ניתוח להסרת כיס המרה ניתוח לכריתת כיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה ניתוח כיס המרה דרכי המרה אבנים בכיס המרה בהריון אבנים בכיס המרה סימפטומים דלקת בכיס המרה פוליפים בכיס מרה דלקת בכיס מרה פוליפים בכיס המרה כאבים בכיס המרה כריתה של כיס המרה בוץ בכיס המרה ניתוח כריתת כיס המרה אבנים בדרכי המרה חשד לאבנים בכיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה אבנים בכיס מרה בהריון ניתוח בכיס המרה הוצאת כיס המרה אבנים בכיס המרה טיפול אבנים בכיס המרה ניתוח הוצאת אבנים מכיס המרה תפקיד כיס המרה ניתוח אבן בכיס המרה אבנים קטנות בכיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה אבן בכיס מרה בהריון חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב לאחר ניתוח כיס המרה.. אבנים בכיס המרה מה לאכול אבנים בכיס המרה ובכליות צינור המרה בוץ בכיס מרה כיס המרה אבנים בעיה בכיס המרה תפקידו של כיס המרה אבנים בכיס המרה וכבד מוגדל פוליפ או אבן בכיס מרה?

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

דרכי מרה אינן מורחבות ד"ר שמואל אביטל כיס מרה חודש לאחר ניתוח לאחר ניתוח להסרת כיס מרה בטן עליונה חזה תחתון כיס מרה בהריון אבנים קטנות בכיס מרה תפקידו של כיס המרה דרכי מרה כיס מרה וספורט בוץ בכיס המרה אחרי ניתוח כיס מרה כיס מרה מכווץ עם אבנים ניתוח הסרת כיס מרה השתלת כיס מרה אולטרסאונד סימפטומים של אבנים בכיס מרה דלקת בכיס מרה כריתת כיס מרה ניתוח הוצאת כיס מרה שאלה בעיה בכיס המרה סרטן כיס המרה בוץ בכיס מרה כריתת כיס מרה בלפרוסקופיה ניתוח בקע פוליפ בכיס המרה תזונה לאחר ניתוח כיס מרה אבנים קטנות בכיס המרה דלקת בלבלב ניתוח כריתת כיס מרה ניתוח כיס המרה הוצאת כיס מרה נוזל מרה כריתת מרה ואינסולין אבנים בכיס המרה ובכליות כאבי גב כאבים בצד ימין המלצה לרופא מנתח להסרת כיס מרה באזור המרעז (אסותא) דרכי המרה אבנים בכיס המרה ניתוח כיס מרה מכווץ לאחר כריתת כיס מרה אבנים בכיס המרה טיפול אבנים בכיס המרה כאבים אחרי ניתוח כיס מרה אבנים בהריון פוליפים בכיס המרה mri