אבחון אבנים בכיס המרה


בהמשך העמוד 1 שאלות גולשים בנושא: אבחון אבנים בכיס המרה

יש לכם שאלה? כתבו לנו ותקבלו תשובה אישית בדוא"ל מהרופא


קראתי והסכמתי לתנאי השימוש

1 שאלות גולשים בנושא » אבחון אבנים בכיס המרה


08/07/2013

אבחון אבנים בכיס המרה

יש לי כאבים חזקים מאוד בבטן הימנית. ממש כמעט כל 3 שנים יש לי מין דקירה עזה. זה לא אפנדיציט זה בטוח. אני גם לא עושה כלום אחרי האוכל, רק נחה. מה שכן, אכלתי במסעדות בשבוע שעבר הרבה דברים מטוגנים, כנראה זה מה שהביא לזה כי מאז זה כואב לי. גם יש לי הרבה גזים בבטן והיא כל הזמן מקרקרת. האם זה אבנים בכיס המרה? קראתי באתרכם אודות הסימפטומים וזה נראה לי די מתאים.

ד"ר רפאל אלון

אולגה

המיספטומים שלך אינם "קלאסיים" למחלת אבנים. כדאי לבצע בדיקת אולטרא-סאונד כדי לבדוק את תקינות כיס המרה. אם אין אבנים-יש צורך לברר את סיבת הכאב. אם יש אבנים צריך להתייעץ עם כירורג..


ד"ר רפאל אלון,
כירורג בכיר ומומחה בניתוחי כיס מרה בלפרוסקופיה.


שאלות נוספות בנושא: אבחון אבנים בכיס המרה

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

אבנים בכיס מרה אבנים בכיס המרה בכיס מרה כריתת כיס המרה כיס המרה פוליפ בכיס מרה אבן בכיס המרה אבן בכיס מרה הסרת כיס המרה פוליפ בכיס המרה ניתוח להסרת כיס המרה ניתוח לכריתת כיס המרה טיפול באבנים בכיס המרה ניתוח כיס המרה דרכי המרה אבנים בכיס המרה בהריון אבנים בכיס המרה סימפטומים דלקת בכיס המרה פוליפים בכיס מרה דלקת בכיס מרה פוליפים בכיס המרה כאבים בכיס המרה כריתה של כיס המרה בוץ בכיס המרה ניתוח כריתת כיס המרה כיס מרה אבנים אבנים בדרכי המרה אבנים במרה חשד לאבנים בכיס המרה אבנים קטנות בכיס מרה כיס מרה מכווץ עם אבנים אבנים בדרכי מרה אבנים בכיס מרה בהריון ניתוח בכיס המרה הוצאת כיס המרה אבנים בכיס המרה טיפול אבנים בכיס המרה ניתוח הוצאת אבנים מכיס המרה אבנים תפקיד כיס המרה ניתוח אבן בכיס המרה אבנים קטנות בכיס המרה תזונה במצב של אבנים בכיס מרה אבן בכיס מרה בהריון חול בכיס המרה ודלקת כרונית התחלתית בלבלב לאחר ניתוח כיס המרה.. אבנים בכיס המרה מה לאכול אבנים בכיס המרה ובכליות צינור המרה בוץ בכיס מרה

25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים